Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0692 13:11:26
EUR 34.7932 13:11:26
USD 32.5195 13:11:26
ALTIN ONS $2317.3650 13:11:26

Konu: Gümüş Ons 1 Yıllık Görünüm Günlük (YTD)

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu kadar düşüş yeterdi. Geçen yıl 26 şubat itibariyle de düşüşler başlamıştı yine geldik aynı tarihlere. Bakalım hala yükselen kanal alt band içindeyiz ama bu alta sarkmayız taşmayız yahut trendi bozmayız anlamına da gelmiyor. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

23 ler de önemli. Gelir ya da gelmez o soru işareti aylardır aklımda benim de. Nasip kısmet bakalım

Yörük16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yörük16 ()

Amin gelir mi gelmez mi bilmem ama benim kafamdaki ons rakamı 22000 / 23000 arası kısmet artık

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sağolasın abi sana da. Hayırlı bereketli haftalar

0BeğenmedimŞikayet

Yörük16 ()

Eyvallah kolay gelsin

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bilemiyorum abi pek hesaplamadım TL bazında ama 5'in de altı diye kafamda beliriyor en kötü senaryolarda. Asla ytd tabi.

0BeğenmedimŞikayet

Yörük16 ()

Kolay gelsin boss bu onslar dip yaptığında dolarda salsa nereye gideriz

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Güzel rakamlar yazmışsın abi. Altın konusunda da haklısın ons altın bi 1700 altı denemesi yapacak gibi görünüyor açıkçası 1660 falan civarı. Lakin tek koruyucu dolar olacak tabi dolar da yükselmeye devam ederse. Dolar yükselse de onslar düşeceğini düşününce çok bir şey beklememek hatta doların geri sarma riskine karşı belki de biraz bekleyip 3 ü bir yükselişe geçmeye başlarlarsa girmek daha mantıklı olabilir gibi bir strateji üzerinde düşünüyorum. Max 10-15 Mart 2021 e kadar risk alınabilirse de daha fazla risk almayı esasen kendi adıma uygun görmüyorum. 21 Mart 2021 Gündönümü tarihi olduğundan 5 gün öncesi ve sonrasına kadar bir garip şeyler olabileceği fikri var kafamda. O nedenle bu 2 haftayı dikkatle izleyeceğim. Esasen aylıkta 2'li, günlükte 3'lü dip seviyesi 22 dolarlar hala düşündürüyor beni. ytd

Saka_Er için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Est. güzel kardeşim ne hakkı ben teşekkür ederim. :) İnşallah herkese gani gani bereketli kazançlar nasip olması dileğimle iyi geceler iyi hafta sonları...

Aslan6363 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aslan6363 ()

Abım şimdiye kadar ons destekli giden gümüş nasıl olurda bir anda onsun düşüşü be doların yükselişiyle ayakta duruyor, ince düşünme sıyırırsın diye bir laf var ve aynı zamanda nasipten öte yol yok diyede bakalım inşallah güzel bir ani yükselişin haberi tez ve aynı zamanda yükseliş tez zamanda gelir.
Burada insanlara faydalı olan herkese çok çok teşekkür ediyorum, güzel sohbetin, muhabbetin, istişaren için de sana ayrıca teşekkür ediyorum abı hakkını helal et. Ama vectra hastalık :))

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

98 Vectra derim :)) hakikaten ya şu fiyatlara bak :) biz umutlu yönde bakalım hadi Pazartesiden itibaren yükseliş yönlü bakalım Bu düşüş son olsun silkeleme kalsın ytd olmadan.
Ama ki ben tekniğe o kadar emek versem de ekrana inanmayan biri olmaya da devam edeceğim. O kadar fm grafik vs paylaştın niye tutmuyor diye düşünebilir belki bazı arkadaşlar lakin çoklukla belirttim ki kritik seviyeler üzerinde kapanış olması gerekli diye, olmaz ise sıkıntılı olabilir diye. Yani bir form şekil varsa bile kriteri yerine gelmediği zaman çalışmıyor teknikte ve ekstra gelişmeler balinalar oyun kurucular vs bozabiliyor bunları da hep belirttim. Lakin moralim de bozuldu açıkçası keşke yükseliş devam etseydi bu dolar ile çok güzel yerler görülebilirdi zararı olanlar çıkarabilirdi belki. Bakalım artık hayırlısı nasip diyelim

1BeğenmedimŞikayet

Aslan6363 ()

Abım bir haber akışı, ya da dünyada gerekten herhangi bir ülkede olup diğer tüm ülkeleri de etkileyecek bir olay tüm tekniği çöpe atıyor, dünya piyasasında fırsatlar hiç bitmez akşamüstü alan şuan karla satabiliyor. Yatırım işi garip bir iş, özellikle al sattı çok daha dikkat isteyen bir iş. Geçen sene bu zamanlar 98 vectra ve 2008 punto vardı bende 50 55 bin civarına şu an ikisinden birini kabul etmek zorundayım. ve yaya yada otobüs kullanıyorum

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bana göre 22.50 lerde de 32.50 ler de aynı mesafededir demiştim 27.50 civarında. İki taraf arasında da 5 dolar var sonuçta. Lakin şartlar da artık dediğin gibi normalde yukarıyı ister gönül de ama teknik görünüm böyle. He bir de aylık grafikte aşağı dönüş düşüş devam sinyalleri var. O da ayrı bir sıkıntı ama anca gelecek ay teyidi olabilecek bir şey fake bile olsa. Diğer taraftan ben hep şunu derim yükseliş olacaksa önce bir düşüş düşüş olacaksa önce bir yükseliş gerekli ki adam indi bindi yapmak lazım trene. Ama şu an düşüş oldu bir kaç gündür de yükseliş. Peki hangisi olacak şimdi benim de kafam karıştı. Bana sorsan düşüş devam diye bekliyorum teknik olarak, ama teknik de her zaman yetmiyor tek başına. ytd

2BeğenmedimŞikayet

Aslan6363 ()

Piyasa geçen seneyle bu senenin aynısını yapıp, biz ufak yatırımcılara kazandırmak ister belki de şu an olduğu gibi ufak yükselişler yağıp acaba düşüş bandından çıktım ben rahat olun yükselecem diyip düşürmek mi ister, arada gidip gelsemde gönlüm yükselişten yana abı. Ama 22 23 ler şu an ki dünyada bana zor geliyor

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Est. İstişare etmek güzeldir. Ben de bunu paylaşmaktaki asıl sebebim geniş görüntüde bazı noktalara dikkat çekmek.
Sarı çizgiler aynı günler 26 Şubat 2020 ile 26 Şubat 2021.
Geçen yıl 25-26 şubattan itibaren derin düşüş alt kanalda 4 ay yavaş yavaş alt kanalda seyredip . Haziran temmuz gibi yükselmiş. 2-3 ay kadar üst kanalda seyredip Ekim sonu Kasım başı tekrar alt kanala geçip 4 aydır yine alt kanalda seyretmişiz. Ve kanal orta sınırı zorlayıp durmuşuz dün ve bugüne kadar. Bugün 26 Şubat ve 1 yıl sonra yine derin düşüş olmuş gibi. Şimdi artık üste mi gider alta mı tam bilemeyiz ama alttan güç alıp bu kez üste kırması gerekli teknik olarak. Lakin burada belirtmedim ama ters asimetrik dolayısıyla daha da derin düşüş görüp 23-22 ler de görülebilir kanaldan takıp içeriye hızlı dönüş görüledebilir belki. Bilemiyoruz tabi. İlla böyle olacak diye bir şey yok. Belki de dediğin gibi olacaktır. Nu6da tramblen etkisi yapmış bir silkeleme olarak kalması dileğiyle. ytd olmadan

1BeğenmedimŞikayet

Aslan6363 ()

Abı içimden geçeni söyliyim mi bence dibi gördü bugün, Pazartesi'den itibaren yükselen bir ons ile hafif bir geri çekilen dolar görebiliriz. Ama dediğim gibi sadece his, mantık yürüterek cevap verecek olursak hem ülkemizde hem dünyada işler iyiye gitmiyor. Emtia belirsizliği sever. Yanlışım varsa affola

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Şimdilik yükselen trend bozulmazsa tabi. 1 yıllık yükselen banddayız. 4 Aydır bu yülselen band alt kanalındayız ve en alt sınırları zorluyoruz. Orta sınırı aşarsak üst kanala geçmemiz gerek artık normalde ama alt sınırdan alta inersek yükselen trend bitebilir de... ytd

0BeğenmedimŞikayet

Aslan6363 ()

Yukarıda gitcek yolumuz çok var abı, doğru mu anlıyorum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum