Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 14:59:12
EUR 34.9839 14:59:12
USD 32.2051 14:59:12
ALTIN ONS $2414.8350 14:59:12

Grafiği gönderen: Bünyaminy

saatlik ytd

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Aynen katılıyorum dostum
O yüzden dövize bulaşmıyorum hiç kendi adıma

Bünyaminy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Doğru Söylüyorsun Hocam yerden göğe kadar Hakkın var en çok kızdığım şeydi 3 kuruşla dovize koşmak gümüşleri karlı çıkınca bi umut aldık yalan yok sonra dedim yanlış yaptım şükür 1 kuruş kar etmedik birde onun hesabı vardı yaa
daha da trilyon kazandırsa almam

0BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

Çok şükür çok iyiyim kartalım yüksekten uçuyo ddd

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Yok Üstadım bu hesap açılışında gelen şifreydi yanlışlıkla yapıştırınca nick oldu böylece kaldı sitenin sistemi de değiştirmeye el vermiyor

OkanNako için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn ahmet hocam burda nick resimlerine bakıyorum padişh resimleri atatürk resimleri elimizde yabancı döviz mezardan kalksalar yaşam şansımız sıfır ytd

0BeğenmedimŞikayet

OkanNako ()

Ahmet hocam iyi aksamlar
Nick name de bir anlam varmi

0BeğenmedimŞikayet

Avnifatma ()

Bünyamin abi bende öyle sizin gibi düşündüm almadım 6.910 dan kağıti geldiği yer zarar ettiriyor. dusecek diyormusun tesekkurler

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Ömrümde bir kez yabancı para aldım sorma Hocam lakin ders oldu
aynen sizin yazdıklarınızla bu güne kadar yaşadık burda yazılandan cizilenden etkilendik sorma daha tek zırnık almam bu kendime sözüm gerisi teferruat Hocam

2BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Ne iş var sn ahmet hocam senin dolarla euroyla irlandalımıyız vatan millet sakarya söylemdekalmasın lütfen ecdad canını vermiş bizim elimiz gitmiyor bilmuhabbetle

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Estağfurullah Mustafa Hocam güzellik sizin gören gönlünüzde sağolasın Hocam şükürler olsun siz nasılsınız sıhhattesinizdir inşALLAH

ticaret_adamı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Halka ()

Tamamdir. Takipte olup soracağım size izninizle...

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Sorma Hocam yaa bu dövizleri ne diye aldım ne diye sattım gümüş bu kadar pişman etmemişti bizi

0BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

Güzel insan nasılsın

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Daha dur dövizin talkını okuyacaz 4000 ton altın euro dolar paritesinde ytd sn ahmet

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Sağolasın Bünyamin Hocam hoş gelmişsin takipteyiz ma 200 e kadar giderse bir yerlerde sela okunur

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Yatay yapacakmı yoksa devammi bilmiyorum sn halka saatlik m 5 10 20 50 kapandı yatayla belki ma 50 açılırsa yukarı yapar aksi taktirde ma 100 ve ma 200 e gider süreci seyrediyoruz dövizin salmaya başlaması lazım yatay için ytd

Halka için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Katılıyorum emeğinize sağlık hg

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bunyamin hocam durumu nasil goruyorsun pazartesiye sarkabilir mi ben oyle bir izlenime kapildim. Fikriniz nedir

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Yataya almadan nasıl çıkacak ma 100 ve ma 200 açık sn peyzajcı ytd

Peyzajcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Hocam asa salmicak gibi 6.27..28decoksaglam durdu alim icin 6.10..20 gelmicek gibi alalimmi burdan

0BeğenmedimŞikayet

cenkoooo ()

Tamam başkan sağolasın

0BeğenmedimŞikayet

Halka ()

Devam ediyor galiba

0BeğenmedimŞikayet

OkanNako ()

Döndümü abi Yön acaba
Tsk ler
Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Degişmemiş

cenkoooo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cenkoooo ()

Kırmızı yeşil yer değişmişCevabınızı ekleyiniz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum