Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0724 08:39:31
EUR 34.9462 08:39:31
USD 32.5635 08:39:31
ALTIN ONS $2336.2050 08:39:31

Konu: gold

1677 ye adım adım. ytd

Yorumlar (27)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

sen bılıyorsan sen ver cvb bana uzatmıssın derken verecek bır cvb yok anlasılan senınde. o zaman nıye mudahıkl oluyorsun bız oyle boyle anlasırız bı sekılde.

Selma41 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

eyv. ugrasıyorsunda ben hala koyu yesıl acık yesıl deyım :))

Ons_Bükücü için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Selma41 ()

Çok uzatmışsın mevzuyu, ons bükücü alttan aldıkça yağmalamışsın resmen ayıp

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selma41 ()

Amma da alttan almışsın Ressst i :))) bence alma şımarır insanlar böyle davranınca :)

0BeğenmedimŞikayet

Huljk ()

Ayvallah abi saolsin yorumun için bekleyelim

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Grafige renk ayari veren benim ve grafigi nasılsın takip ettiğine göre değişir bu saatlik takipte farklılaşma bar sisteminde farklilasir. Allah için yapmayın. Yon değişikliğini gösteriyor bana bunu burda insanlara gösteriyoruz hata mi ediyoruz yani

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

koyu yesıle takıldım ben acık yesıl varmı onu soyle ayrıca o mumlar yesıl kırmızı degıl sadece herbırının bır anlamı var yanı her yesıl yukselıs her kırmızı dusus demek degıl seklıne semalıne bulundugu yere gore degısır.

1BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Su an dolar aşırı güçlü yon yukari ons ta 1950 ye kadar sorun gözükmüyor ufak ufak tirmanislarla yon yukari su an için düşüşten soz edilemez.

Huljk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Ya eyvallah eyvallahta herkesin bir yoğurt yeyisi var ne yani benim koyu acik yeşiller niye dert oluyor ki millete ben onu anlamıyorum. Kimseyi zarara sıkacak bir söylemde bulunmuştum al dediğimde alan zarara mi girmiş sorun nerede

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

cok sukur ben mutluyum zaten dost ama durup durup temcıt pılavı gıbı pısırıp pısırıp yok 2 ay yok koyu yesıl komık oluyor bak 3 ay oncesı yapılmıs uyarısı daha oncesıde vardır muhtemelen daha gıdecegı fıyat rakamıda verılmıstır basına bır kaza gelmezse.

0BeğenmedimŞikayet

Huljk ()

Selam abi nasılsın altinnda baya sert cakilma olcak deniyir nediyorsun bu duruma

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Gülelim kardesim karşılıklı gülelim sen mutlu ol yeter :)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

Ons_Bükücü (24 dakika önce)
@Bumerang_ bak 2 ay önce kimse onsun yukselise gectigini bilmezken ben haber verdim yukselise gectik diye bu şekilde koyu yesil renkte kapanış yapması lazım su anda halen yapamadi

@Ons_Bükücü uyu sen uyu devam et kendısı soylemısmıs 2 ay once hahahaha koyu yesıl mum ne yaaa acık yesıl mı var tutturmusun bı dutturu turku :)))

0BeğenmedimŞikayet

Vedmania ()

Önemli bir gelişme varmı yarın için onu sordum

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

ben 4 subattan bugune dıyorum sen yarını soruyoırsun. anlık para kazanmak ıstıyorsan ya borsa yada sanal para takıp etmek gerek. grm oyle gunluk saatlık bırsey dıye takıp edılmez.

Vedmania için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Vedmania ()

Yarına emtialar ne olur

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

ons kısa da tırt duruyor uzun vade dusunmek gerek. ytd.

ali_altnsk3535 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ali_altnsk3535 ()

Ons daha düşündük gibi görünüyor hocam

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

veee 4 subattan bugune zaman tuneli . kım demıs kımse bılemez nolucak dıye. sız mıs mus lara devam edın :))

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

benım degıl ama pıyasada 1600 ler cıvarı konusuluyor. bana formasyon dusmedı henuz . kımse ıcın ytd.

BYilmazz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ACA_KAR12345alti ()

Desen ne duymak istediği o olmadığı için taşlar hemen

1BeğenmedimŞikayet

dewaju ()

@RESSST tebrikler hocam, emeğinize sağlık saygılarımla

2BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

1815 /1820 lerde bunları soyledıgımızde ukalalar cokbılmısler zırvalıyordu 6 ay ortadan kaybolupbugun sahneye cıkıp poz kesenlere gelsın bu hatırlatma. ytd.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

4 subatta 1835 lerden bu rakamları soyledıgımızde 1748 için hadı cnm dedıgınde gulup gecmıstık hala tehlıkenın farkındamısınız bılmıyorum. ytd.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

tarıhıne bak o gunku ons fıyatına bak aradakı farkı hesapla gel oyle yaz bana.

RepTiLe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RepTiLe ()

Atma ziyaa

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum