Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0791 17:41:07
EUR 34.8037 17:41:07
USD 32.2289 17:41:07
ALTIN ONS $2333.2150 17:41:07

Grafiği gönderen: Kerembulut

Olası senaryolar.

Yorumlar (27)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

5BeğenmedimŞikayet

Kerembulut ()

Şunu söyleyeyim burada ki derdim bir şeyler yarıştırmak değil.

Gerçekten bir bilgim varsa onu paylaşmak hoşuma gidiyor çoğu zaman teknik olarak anlatıyorum grafikleri meraklısının ilgisini çeker belki grafiklerde benzer hareketleri yakalar bizimle paylaşırlar diye.

Altin. in sayfası bana maaş bağlamamış bana bir yıldızda fazla vermiyor öyle bir sıkıntım da yok isterdim anket kısmının da açılması belki çalıştığım grafikleri anketlerle gönderirdim ona göre de açıklama yapardım. Belki ilerleyen zamanlar da o da olur.

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

Atlantisli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

Ben çoğunu sattım tether de bekletiyorum çünkü sonraya bakacağım kardeşim o yüzden net cevap yok o konuda

Borabaybora34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Atlantisli ()

Hocam siz paylaşınca grafiginizi inceledim hemende beğendim. paylasimlariniz bizim için çok önemli ve açıklayıcı

0BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

Valla kardeşim hocalar ne derse o yanlış bilgi vermeyeyim

Borabaybora34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lamassu ()

Valla ben zararkes yaptım %30la. Sonra küçük al satlarla o zararı çıkardım. Tabi buda bi risk. Yapabilene... Ytd

Kadirbey58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kadirbey58 ()

Tabiki. Etkiliyor. Ben kimseyi ama kimseyi suçlamıyorum. Anlıyorum kimse zarar etmesin. zararkes yapmasın istiyorlar lakin. Az zararla çıkış fırsatı verdi çıkmadı inslar . bekleyin bekleyin. Buyurun cenaze namazına.

Lamassu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

Gayet net grafiklerinizden ben çok faydalanıyorum hocam Allah razı olsun lütfen kesmeyin sayenizde zararı minimalize edebiliyoruz

Kerembulut için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeynep_23 ()

Açık ve net garfikleriniz oyuzden sorma ihtiyacı duymadım. Biz bakiyoruz kerem hoca siz yinede paylaşin

0BeğenmedimŞikayet

Kerembulut ()

Hocam aynen yazdığınız gibi ya zaten biraz profilde gezsin sürekli takip edenler biliyor zaten ne yazdığımı neler söylediğimi.

Yani açıklamalı grafikler de var yok değil.

Hani kendi mantığımı söylüyorum bir grafikte ok işaretli çizgiler, fiyat etiketi, bayrak vs. Varsa kişinin hedefini belirliyor. Hiç bilmeyen insan bile mantık olarak onların ne demek istediğini bilir.

Ebru2395 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

FERDİ_5519 ()

Hocam güzel anlatım olmuş destekler ve uyarılar var elinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

Hocam aşkolsun ne paylaşsaniz okuyoruz çünkü bize uyarı orada 3 nokta var ikisi sizin tahmini destekliyor 38k ya kadar iniş son ihtimal 47k küsur kirarsa 65k Lara yol alıyor

0BeğenmedimŞikayet

Kerembulut ()

Sen zaten grafikten anlıyorsun :))

Anlamayan da soruyor üşenmeden cevap veriyorum. Arkadaşlarımız da üşenmeden profilde biraz gezinsin geçmiş mesajlara baksınlar.

kompedan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lamassu ()

47binden 55bine herkes çok güzel düzeltme yaptı diyordu. 47den 55e gelen btcde herkez 67bekliyordu. Burdaki yorumlar aşırı etkiliyor insanları.

Kadirbey58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kadirbey58 ()

41 binden döndü döndü donmedi battik :)) şakası bı yamada arkadaşlar ilk 47 bin ignesinden sonra 55 k ya döndü keşke kacsaydim orda her geçen gin çakiliyor.

0BeğenmedimŞikayet

kutluoner2 ()

kalbime inecek hemşo:)) desene en yüksekten (reef 0,045, kava 5,12, trb 54 , wing 36, avax 41) yıllarca tersten bekleyecem. en geç eylülde para lazım olacak.

0BeğenmedimŞikayet

Kerembulut ()

Hemşo çünkü şu an için tahminim yukarı değil aşağıdan yana :):):)

kutluoner2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kutluoner2 ()

hemşo peki 38bine giden ok niye yukarı çıkmıyor yukarı :))

0BeğenmedimŞikayet

Kerembulut ()

Kimse bir şey sormamış Hocam zaten gönderdiğini inceleyen de yok çoğu kişi gelip boş boş muhabbet ediyor başka bir şey yok.

Siz anladınız grafiği?

baran6576 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

baran6576 ()

Sorulara bir bakın isterseniz bu grafikten bu site de yazanların %80 in anlamadığını göreceksiniz.

1BeğenmedimŞikayet

Kerembulut ()

Hocam oklara bakın ihtimalleri siz söyleyin açıklaması üstünde.

3 tane senaryo çizdim anlamayan yoktur sıkma canını.

baran6576 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

baran6576 ()

Grafiğin açıklamasını da yapabilirmisiniz? Okuyan çoğu kişi grafikten anlamıyoruz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum