Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0735 20:40:51
EUR 34.8911 20:40:51
USD 32.4795 20:40:51
ALTIN ONS $2343.0850 20:40:51

Grafiği gönderen: Cobra34

THY yabancı burda

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

caglardd ()

@ULAŞILMAZ_34 5.95 idi hocam bölünmeden once akyho maliyetim

caglardd için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

caglardd ()

@ULAŞILMAZ_34 5.94 hocam

ULAŞILMAZ_34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Borsa_ogrencisi ()

Hocam uzun vadede 4-5 yıllık bir hisse söyleyebilirmisiniz?

0BeğenmedimŞikayet

Borsa_ogrencisi ()

Hocam Balat ile ilgili düşünceniz nedir

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Sizin yanlışınız hissenin sadece fiyatı ile ilgilenmek hiisenin fiyatı değil ederi önemlidir ederi er yada geç gelir ama fiyatı yillar sürer

0BeğenmedimŞikayet

ULAŞILMAZ_34 ()

Bölünmeden önce AKYHO da maliyetin kaçtı.

caglardd için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

caglardd ()

@ULAŞILMAZ_34 hocam 4 5 seferdir yazıyorum ama akyho maliyetinizi kaça çekebildiniz 3.65 maliyet nasıl sizce

nirsen için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

kardan1adam ()

Haklı olabilirsin ama vade biraz uzun gibi:) 5 ya da 10 seneye kim öle kim kala. Zaten o kadar uzun vadeli ne alsak Bi şekilde çıkar. Bana kalırsa maksimum 1 yıl olmalı saygılar. Bereketli kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

morşimşekk ()

3 5 yıllık gibi al da eğerki baya bi primlendi ise buyuk bir ihtimalde öğle olur zaten ozaman sat. biz alacaz hemen tavan olsun istiyoruz %9 olan kagitimiza niye tavan olmadi diye üzülüyoruz

1BeğenmedimŞikayet

Berkocan ()

İşin aslı, para acil lazım değilse 5 yıl beklemekten dahi zarar gelmez. 5 yılda kim var eldeki birimi 5e katlayabilen? Kaç kişi var?
Ulaşılmaz kardeşimizin adını sanını bilmiyorum ama gerçekten sabrı bu sayfada öğrendim . Teşekkür ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

ULAŞILMAZ_34 ()

Evet doğru 7 ay süre vermiştim.
Bakalım 7. ayda kaçı görücez.
Ekim in son haftası almısız 4 ay geçmiş 3 ayımız kalmış.
Ne çabuk geçti 4 ay.

BEYAZ kendine gel çabuk beni mahcup ediyorsun bak. :))

1BeğenmedimŞikayet

nirsen ()

@ULAŞILMAZ_34 Bi ara 7 ay olsa da beklerim demiştiniz. ben orda ki yazdiginizda kalmak istiyorum:)))

0BeğenmedimŞikayet

ULAŞILMAZ_34 ()

Bilmem inşallah :))

1BeğenmedimŞikayet

nirsen ()

@ULAŞILMAZ_34 Hocam keşke bahsettiğiniz şekilde kumbara gibi düşünebilsek. Fakat gelirler malum. Bu arada 5 yada 10 yıl Beyazi beklemeyiz dimi?

1BeğenmedimŞikayet

ULAŞILMAZ_34 ()

Aslında bizler hep yanlış yapıyoruz.
Borsayı aslında bir kumbara gibi düşünmek gerekir. Elimize para geçtikçe önceden belirlediğimiz bir hisseye yada hisselere azar azar para atarak bundan 5 yada 10 yıl sonrasına yatırım yapmak en güzeli.

Keşke böyle yapabilsek.

Düşüşünü yapmış ve ondan sonra uzun bir zaman yatay seyir izleyen hisseleri bulup
onlara yatırım yapmak en güzeli.

BEYAZ da bu verdiğim örneye uyan bir hisse.

1BeğenmedimŞikayet

nirsen ()

@ULAŞILMAZ_34 teşekkür ederim. Sizden öğreniyoruz borsada sabretmeyi? Bekliycez

0BeğenmedimŞikayet

Yakamo ()

11.20 ile 17.80 arası parçalı aldım. Şu an için epey zararda. Size güvenerek aldım. Hedefiniz gelir mi bilmem. Geleceğini düşünüyorum. Gelmezse de canınız sağolsun. Bekleteceğim. Teşekkürler.

1BeğenmedimŞikayet

venomgt58 ()

Arada böyle yorumsuz bırakmayın lütfen motive oluyoruz sayğılar

1BeğenmedimŞikayet

venomgt58 ()

Çok güzel bir umut verici açıklama inşallah herşey tezzamanda güzel olacak

4BeğenmedimŞikayet

ULAŞILMAZ_34 ()

İyi akşamlar sizede Nirsen hanım.

Öncelikle sabrınız ve özveri ile bu hisseyi elinizde tuttuğunuz için sizi taktir etmek isterim.

Elinde bu hisseyi tutanlarıda bana güvenip aldılarsa sayet onlarada sabırları ve özverileri için teşekkür ederim.

Hissenin verdiğim hedefe ne zamam geleceğini söylemek çok zor inanın.

BEYAZ dünde söylediğim gibi alttan gelen bir hisse ve hedefine basamakları yavaş yavaş çıkacak bir kağıt.

Bu hisse elimde olduğu surece satana kadar başka hisse önerim olmayacak.
Bu hisseden başka bunun gibi güzel hedefi olan bir hisse yok şu an. :))

0BeğenmedimŞikayet

nirsen ()

@ULAŞILMAZ_34 İyi akşamlar Hocam, beyaz 70 hedefine nezaman gelir sizce öngörünüz nedir?
Birde başka orta vadeli hisseler paylaşmaya devam edeceksiniz değil mi :)

0BeğenmedimŞikayet

ULAŞILMAZ_34 ()

Dikkat et yabancılar yurt dışına kaçmasın. :))

0BeğenmedimŞikayet

ramazan4747 ()

pullish boğa vermiş anladığım kadarıyla güzel mum bırakmış orda hocam , saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Cobra34 ()

Grafik gözüküyormu inceleyin bi derim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum