Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0647 14:51:26
EUR 34.6238 14:51:26
USD 32.4975 14:51:26
ALTIN ONS $2374.6300 14:51:26

Konu: Dolar euro Güncel.. (Digimen)

⭐⭐Digimen ()
Euro

Açıklamlar grafik içindedir... YTD

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Gasme ()

Zamanım var. Teşekkür ederim.

Yigit88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Vahid7 ()

Bana 9.40 yakin gibi geliyor oralarda cok beklemişti aylarca

0BeğenmedimŞikayet

Yigit88 ()

9.27nin üstünden çıkmalısın zaman varsa bekle

Gasme için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gasme ()

@Digimen hocam 9.27'den full euro almıştım. Kaçtan çıkmalıyım. Kimisi yazın yükselir diyor. Kaçtan bozdurmadı zararı kurtarsak yeter mi kar yapar mı acaba

Digimen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

½80 tüm hazırlıklar yaz sezonu için.. imş sekteye uğramaz..

1BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

gramda son zirveyi nisan sonu görebiliriz.. yaz için pek umutlu değil.. altın yatırımcıları..

Dolunay_Dolunay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dolunay_Dolunay ()

Teşekkür ederim sağolasın peki Altın hakkında yaz ayı için yorumunuz nasıl?

0BeğenmedimŞikayet

Yigit88 ()

Bu yıl turizm olur mu peki

2BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

mb hiçbir zaman halk için dövizi yüksek tutmaz.. ne çok yüksek nede çok düşük.. ortalama dengede tutarlar.. ne yaşatır nede öldürür.. :) yaz sezonu döviz girdisi çok olunca düşer..

Dolunay_Dolunay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dolunay_Dolunay ()

Sayın Digimen turizmde yüksek kur olursa turizmci rahatlamazmı sizce yani bir nevi turizm sektörü canlansın diye düşünebilirler mi acaba yorumunuz?

0BeğenmedimŞikayet

ankosy ()

Ben epey yüksekten aldım yani 9.90 gibi :( 4 aydırda bekliyorum tavsiyeniz ne yönde olur acaba?

3BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

turizm sezonuna girmeden son yükselişler olabilir.. dikkat edelim.. kar almayı unutmayın..

ankosy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ankosy ()

4 aydır terso bekliyoruz canım cok sıkkındı inşallah eski yerlerine hızlıca gelir çalışmanız için teşekkür ederim uzun zamandır takipteyim sizi çalışmalarınız devamını beklerim sağlıcakla kalın

0BeğenmedimŞikayet

Basri_Dayi ()

Euro 9,0000 üzerinde kalmayı başarırsa üst bölgeler kademeli olarak gelecektir. Borsa çöküşte ve döviz talep görürse artış gelecektir.

3BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

eywallah tşkler dayı... dolar 7.43 euro 9.04 yukarı kıramazsa.. zaten çanak hazırlandı.. kulpa gider az düşüş yatay sonra kulp tamamlar.. sıkıntı yok... :)

Basri_Dayi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Basri_Dayi ()

Emeğine sağlık üstadım :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum