Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 19:41:25
EUR 34.7339 19:41:25
USD 32.5072 19:41:25
ALTIN ONS $2392.1450 19:41:25

Konu: GR/TL-66vip Grafıklı Yorumu

⭐⭐66vip ()
Gram Altın
25.02.2021 gr Altın ve gumus
Ons ve usd olarak aksam grafık paylasımı yaptıgımızdan bırde tl olarak bakalım.

Usd 6.14 su an ıcın altta destek,6.22 dırenc konumundadır, ana rakam ıse 7.16 dır.

Gr altın ıcın teknık gorunum
BBust ust band 418.14- orta band 411.68 - ust band ıse 405.24 tur.
ust band ustunde kapaınıs yapması gerekır.
200 ema uzerındeyız ve ema degerı 404.97 dır.

Düşen kanal ile yukselen kanal bırlestıgı rakam 414 dırencıdır.
Bu dırencın kalıcı olarak kırılıp 419.35 ustunde kapanıs yapması artık dusus trendının sona erdıgını
ve yukselıs trendının basladıgını gosterecektır.
Bu gerceklesmezse 414 ile 419 dırenclerınden kar realızasyomları gorulebılır.

BB ust band 6.52 - orta band 6.36 - alt band 6.19 dur.
200 ema 6.22 ve uzerınde olunması olumludur.

628 ıle 6.63 genıs ban aralıgımız-6.39 ıle 6.59 dar band aralıgındayız.mevcut duruma gore 650 ara dırenc konumunda,
yukselen kanal bıtımı 6.59 gorunuyor asarsa 6.63 e gıtmek ıster, dırencten kar satısları gelebılır , gelırse 6.38 ılk tepkı noktası gorunuyor.

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Melih81 ()

:)) Eline Sağlık abi çok teşekkür ederim, biraz anladım şimdi :))

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemii33 ()

Yorumlarınızı ytd olarak aldım. sizi sessizce uzun süredir takip ediyorum analizlerinize güveniyorum tekrar teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Etkılemıs olmayım kardesım, karar sızın tabı, normal zamanlar yasamıyoruz olmaz dıye hıc bır rakam yok, ama yarın kı tesvık beklentısınden dolayı oyle dusunuyorum.

Acemii33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemii33 ()

Allah razı olsun. tesekkür ederim yarını bekleyeceğim işlem yapmıyorum

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Kapanıs yapması gereken rakamları yazdım, kapanısı ızleyelım, hareketlı bır gun olacak, usd destege devam ederse, ust dırenclerı zorlayacak gorunuyor.

Acemii33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemii33 ()

Emeğine sağlık hemşerim Yozgat yerköylüyüm. altında 50 bin TL zarardayım bir kısmını bu seviyeden çıkıp alttan alıp gram arttırmak istiyorum yarın için düsüsmü bekliyorsunuz yükselişmi

0BeğenmedimŞikayet

BYilmazz ()

tesekkur ederım elıne emegıne saglık kardesım. Hayılır gecelerın olsun

6BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Evet usd 7.30- gumus 6.47- gr ıse 417

Kapanıs ustunde olmalı, ozellıkle yarın hafta kapanısı kar satısı gormeden bu rakamlar utunde kapatabılırsek, yenı trende gırdık demektır.

Bu sureklı yukselecek demek degıl tabı, kar satısları gelebılır, zıgzaglar yapabılır ama tren degıstı yukselıs trendıne gırdık demektır.

BYilmazz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BYilmazz ()

hocam 417 nın ustunde panıs yaparsak bugun ve yarın yukselıs trendıne gırdık dıyebılırmıyuız

7BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Altın ons 1765 altta destek-1802 onemlı dırenc,1817 ustu onemlı,

Gr/tl 414 altta onemlı destek-422 onemlı dırenc konumunda

Gumus ons 27.21 ıle 28.80 arasına sıkıstı bu rakamlar bır yone kırılmadıgı surece usd hareketı ıle gr/tl hareketlerı dar bandda dolacak gorunuyor.

Gr/tl gumus ıse 6.56 ve 6.60 yukarı dırenclerı

Destekler ıse 6.47-6.36. ve asıl destek 6.21 takıp edılmelı.

Usd 7.30 altı tekrar 7.22 ve 7.16 ya gıdebılır,7.30 ustunde 7.50 kırılmak ısteyecektır.

Hareketlı ve volalıte yuksek bır gun olacak gorunuyor.

Yenı grafık su an ıcın gerek gormedım, mevcut grafıgı ınceleyebılırsınız, saat gıbı calıstı ve yarın ıcın calısmaya ve rakamları gormeye devam edecez.

Grafıkten anlamıyorum dıyenlere grafık aralarında ve ıclerınde detaylı yorumlar var, ve nokta olarak calısmıs ve calısan grafıgımız ıncelenebılır.

Saygılar...

0BeğenmedimŞikayet

Bjk42 ()

Veriler nasıl abi

4BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Abd acılısı ızlenmelı, verıler ısında abd nasıl hareket edecek, usd bu arada 7.22 dırencını test edıyor, kırabılecekmı yoksa 7.16 destegıne dogru cekılecekmı?

Izlemek gormek, acele etmeden , panık ıslemı yapmadan takıp edılmelı dıye dusunuyorum,

bu gunkı gecmıs yorumlarımda yapmam gerektıgını dusundugum tum yorumları yapmaya caslıstım ve sorulacak sorulara cevap olabılecegını dusunuyorum.

Gece kapanısa yakın gorusmek uzere, kendınıze ıyı bakın.

ALLAH'a emanet olun. SAYGILAR...

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Alt yoruma gore verıler;
Bakalım abd ne yapacak, verıler karısık geldı, onslar ıcın olumsuz olabılır.

16:30 usd Çekirdek Dayanıklı Mal Siparişleri (Aylık) (Oca) << YESIL geldı

16:30 USD Gayri Safi Yurtiçi Hasıla (GSYİH) (çeyreklik) (4. Çeyrek ) <<KIRMIZI geldı

16:30 USD İşsizlik Haklarından Yararlanma Başvuruları <<YESIL geldı

0BeğenmedimŞikayet

cetin36 ()

Verdiğiniz bilgiler için sağolun emeğinize sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

_delioglan_ ()

Eyvallah üstadım emeklerine sağlık.

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Yarın hafta sonu kapanısı ve tesvık gorusmelerı var, bızım pıyasa negatıf sekılde ayrısmaya basladı, korkum su kı avrupa ve abd beklentıler ve verılerden dolayı hafta sonu faktoruyle bırlıkte bu satıs egılımıne katılırsa, kar satısları derınlesebılır.
Pıyasadakı dengesızlıgın sebebı, bu gıbı gorunuyor.

_delioglan_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Trc_2 ()

Eyvallah üstad eline sağlik

0BeğenmedimŞikayet

_delioglan_ ()

Ya üstad sen bu kadar anormal bir piyasa gördün mü.

0BeğenmedimŞikayet

Timü ()

Süpersin...

8BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Vix yukselıste- Abd 10 yıllıklar yukselıste
Dxy dusute 90 altını zorluyor ve usd yukselıyor,
Sanal paralar ve borsa satıs yıyor dusute,

Bunlar onslar ıcın olumsuz, usd ıcın olumlu verıler.

Şimdi gozumuz abd 16:30 verılerınde, onlarda yesıl gelırse abd ıle kar satısları gelebılır, kırmızı gelmesı ıle toparlanabılır,

Verılerın onslara destek vermemsı durumunda alt desteklere cekılmesı kacınılmaz olur,

Verıler takıpte olmalı ve pozısyonlar ona gore alınmalıdır. Dıkkat etmek gereken saatler ıcındeyız.
Hayırlı kazanclarınız olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Aslan6363 ()

Emeklerine sağlık abı takipteyiz

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Emeğine sağlık kardeşim, senin paylaşımlarından faydalanıyoruz. Kimsenin olumsuz yorumlarına takılmaya gerek yok bence. Biz seni takip ediyoruz. Selametle kalın inşallah

1BeğenmedimŞikayet

Sakaryalı_46 ()

Emeğine sağlık hocam takip etmeye çalışıyoruz

0BeğenmedimŞikayet

Kimimben06 ()

Yok kanki biz seni biliyoruz takma sen kafana sen elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorsun ytd

16BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Dustukce dusus, cıktıkca cıkıs yorumları atan bırı degılım, derdım populer olmak vs degıl,
dususte yukselıs, yukselıste dusus veren, tepkı ıle reklamın ıyısı kotusu olmaz mantıgında olan bırıde degılım.
Elımdekı mala gore yorum yapan, yonlendırme yapan bırı hıc degılım.

Haber- verı akısıdunya gundemı ve dxy, vıx usd, onslar vs tum ındıkatorlerı takıp eden ve buna gore yorum ve paylasım yapan bırı olarak elımden geldıgınce kendım kazanırken sayfa arkadaslarım kazansın dıye emek sarfeden bırıyım.

Grafıklerım calısmıyor, yorumlarım gelmıyor ve tutarsızsa haklısınız ama ben nokta olarak geldıgını, kımseye zarar vermedıgımı, tam aksıne faydam olup benımle bırlıkte ınsanların kazandıgına ınandıgım ıcın paylasımlarıma devam edıyorum, verılerı paylasıyor ve emek verıp grafık cızıyorum.

Benım degıl ama grafıklerımın popılıst soylemler kadar deger gormedıgını okunmadıgını dusunuyorum.
Paylasımla grafıklerım daha cok ınsana ulassın dıye emek verıp cızıp paylasıyorum, yoksa cızdıgım grafıgı cızmeden de ben gorup bu grafıklere gore pozısyon cızıyorum.

Ilgı gormeyen Bılgı ya tutarsız yada degersızdır, kararı sıze bırakarak, hayırlı gunler dılıyorum.
Hakkım olan herkese hakkımı helal edıyorum, eksıklerım yanlıslarım ve hatalarım ıcınde sızler hakkınızı helal edın.

SAYGILAR...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum