Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0791 21:01:42
EUR 34.7728 21:01:42
USD 32.2010 21:01:42
ALTIN ONS $2336.0750 21:01:42

Konu: Durum pozitif

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sat tuşunu duygusal olmayan birine verin ytd

Aşkım_gumus için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sıkıntı bir anda doldurdugunu geri almasında malum gümüş alsat enstürümanı sn aşkım gümüş ytd

Aşkım_gumus için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Kessin bakacaz demiştim ve nerden döner şu anda belirsiz ytd

Gümüşçü_59 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüşçü_59 ()

Sizede bol kazanclar
Gumus ons bir alt destege gitmek istiyor galiba

Bünyaminy için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn vedat gümüş ben şu anda herkes yükselecek desede gümüşe girmeyi düşünmüyorum bol kazançlar ytd

Vedatgmş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Olur öyle şeyler hepsini geri alırız helal para geri döner sn vedat gümüş ytd

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Aşagı kesecek birazdan bakarız nerden dönecek sn gümüşçü 59 bol kazançlar ytd

Gümüşçü_59 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüşçü_59 ()

Sizce gumus ons 27.85 ten donermi yukari

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Şu andaki düşüş trendini tepkisi diye düşünüyorum altın ve jetonlardan nakite geçiş durumuda etkili yanlız abd güçlü rekabetçi dolar istiyor borsa kaynaklı oldugunu düşünmüyorum bol kazançlar sn aslan yavuz ytd

Aslanyavuz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Vedatgmş ()

Haklisin abi çok teşekkürler insan stres yapiyo 6.98 doları sattım gümüş alayim die 720 oldu hep tersini yapıyorum aslında ben satınca söylesem one göre alsalar:)

0BeğenmedimŞikayet

Aslanyavuz ()

Merhaba üstat.
Borsanın düşüşte olması doların yükselme ihtimalini güçlendirirmi?

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Rsi düşük sn ahmet hocam jetonlar patlyınca dolr biraz canlandı hepsi bukadar çık dolar yüzünden 20 kuruş hop gümüş 6.3 düzelti 1.5 dolar gümüş 5.9 not alalım ytd

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn vedat gümüş aklımdasınız sabredin şimdi alıp düşüşe yakalanırsanız zarar edebilirsiniz günlük durumu paylaşıyorum 10 kuruş 20 kuruşluk riskli kazanç istrseniz paylşım rsi lere göre işlem yapıp riski siz alırsınız veya hareket tekrarından sonra burda spegin çebinin klidine anahtarı uyduracaz ona göre hareket edersiniz kaçtı uçtu düştü bu kelimelerle kimse stres yapmasın doların köpügüyle kimse kimseyi terste bırakmasın gitsin dolar alsın 6.7 tl dolarda burda nihventi dinlettirir neyse bol kazançlar ytd

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Eline sağlık Hocam çok teşekkür ederiz
Aman o kırmızının boyu uzamasın mı desem uzasın da salsın gelsin mi desem bilemedim Yatırımcıların Hayrına olsun.

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Usd nin köpüğü duman edecek ortalığı Bünyamin Hocam
En geç yarın netleştirirler herhalde

0BeğenmedimŞikayet

OkanNako ()

Tsk ler abi

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Güzel tespitler ve yerinde... dostum eline emeğine sağlık hayırlı günler bereketli kazançlar

3BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn okan nako 28 .188 i kırmaya iki defa yeltendin 27.87 taban yapıyor kırarsa 28.840 gider kıramazsa bir alt destek 27.35 çekilecektir yataydayken saat 17 de günlük rsi ölçülür dün ne söyledik yatay olumlu bu gün için yarını akşam yorumlayabilirim not altın ons grafik kırıldı dolar grafik kırık yani gümüş sürüne sürüne gitmeye çalışıyor 26.8 ve 26.27 alım fırsatıdır dolar göçerse kimse bana tl hesabı böyle dediydin demesin bol kazançlar dolar köpügüne dikkat ytd

OkanNako için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Vedatgmş ()

Bekliyorsunuz alimi galiba abi ben acemi olarak sacma yerlerde bozuyorum hep

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Yok dün sattım parçaları sn vedat gümüş.

0BeğenmedimŞikayet

Vedatgmş ()

Varmi abi sn elinde gümüş

0BeğenmedimŞikayet

OkanNako ()

Abi nasilsin
Grafik yorumu ne abi hala yön yukarimi
Tsk ler
Ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum