Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 22:13:22
EUR 34.9839 22:13:22
USD 32.2051 22:13:22
ALTIN ONS $2414.8350 22:13:22

Konu: enflasyon , emisyon ve 200 TL'lik küpür?

izai ()
Dolar

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Nedenolmasın ()

aynen öyle hocam

izai için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nedenolmasın ()

bılmıyorum hocam bız aılecek yk kullanıyoruz ama dediğiniz mantıklı

aVam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aVam ()

Kamu bankalarının atm'leri genelde ufak küpürlü para veriyor.. benim gözlemim o .. genelde emekli ve dar gelirlilere hitap ettigi için diye düşünüyorum..

Nedenolmasın için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

izai ()

bundan sonra epey sıkıntı olacak o zaman , devamlı para biter ATM'de

0BeğenmedimŞikayet

YeDiReNk378 ()

ATM de para kalmadığı için size küçük paralarla ödeme yapmış olabilir. 1000 lira çekecek olsam 9 tane 100 lük, kalanı da bozuk veriyor.. Genelde böyle oluyor Yapı Kredi ATM lerinde..

0BeğenmedimŞikayet

Batı_Trakyalı ()

Aleykümselam, hocam teşekkür ederim...

0BeğenmedimŞikayet

Nedenolmasın ()

hocam 1.5 ay once 7.5 bın cekmıstım tum parayı 20 ve 10 lira olarak verdi onun dısında cektıgım ufak mıktarlarda 100 lıra bıle vermedı

1BeğenmedimŞikayet

izai ()

:) Rabbim uzun ömür versin hacı babaya selamlar

Batı_Trakyalı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

izai ()

bana denk gelmemiş demekki

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

izai ()

bende hiç denk gelmedim 200 TL'ye

Blacker için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fırıncıı ()

İyi Bi kar var yarısına yol vereyimi nedersin

0BeğenmedimŞikayet

Blacker ()

Dün 2000 TL çektim hepsi 50 TL

0BeğenmedimŞikayet

sirinoglu01 ()

500 TL lik ler ne zaman çıkar acaba

1BeğenmedimŞikayet

Batı_Trakyalı ()

Geldim üstadım. Hacı baba pandemide maaşı bana çektiriyordu. Gıcır gıcır 200 lük verdi Halkbank atm si

1BeğenmedimŞikayet

izai ()

bu sadece ATM için , ben hiç denk gelmedim ATM'den para çekerken 200 TL'lik siz denk geldiniz mi genelde en yüksek 100 TL veriyor

Batı_Trakyalı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Batı_Trakyalı ()

Nisan ayından beri basılan paraları yavaştan toplayacaklar galiba...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum