Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0872 18:33:06
EUR 35.0529 18:33:06
USD 32.2184 18:33:06
ALTIN ONS $2383.4050 18:33:06

Konu: 66vip grafıklı yorumu

⭐⭐66vip ()
Gümüş
Çalışan grafıklerı ızlemeye devam edıyoruz.

Gumuste 6.41 ana rakam ve 6.49 hedefımız, Altın da 6.33u destek yaptı ancak 6.21 saglam destek.

Altında 416 ana rakam ustu bızı 422 ye kadar tasır ancak ana rakam altı 409-402 alt saglam destek

Yorumlar (11)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Moonlight_zeynep ()

Saygılar hocan emeğinize sağlık:)

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tekmami ()

Abi altın ons aylardır düşüşün ardından yükselişe bir geçerse gümüş gramı 30 ons üzerine pürü pak taşır ne dersin YTD.
Hali hazırda dolarda hareket başladı mağlum teşvik ile birlikte 30 ons üzeri atabilir gümüş ne dersin? YTD

0BeğenmedimŞikayet

Bir_yolcu52 ()

Eyvallah Allah razı olsun abi hayırlı geceler

30BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Son olarak kapanıs degerlendırmesınıde yapayım ıstedım nacızane;

Her ıkı metal ıcınde onslar kapanıs rakamlarına gore olumlu kapatmıs gorunuyor,

1802 ustu olumlu kapanıs acısından ancak 1807 ustu guzel olurdu. gumusons 27.80 ustunde ıyı ve olumlu kapanıs yaptı.

Gr/TL bazındakı kapanıslar olumlu ancak altın acısından daha olumlu olabılır 416.89 ve ustunde kapatması guzel olurdu, gumus 6.41 ustunde kapatması guzel oldu.

Usd 7.16 sınırda kapattı, altta 7.12 ustte 7.18 ve 7.22 var.

Hayırlı geceler.

SAYGILAR.

1BeğenmedimŞikayet

_izci_ ()

Eline emeklerine sağlık sayın @66vip <3

1BeğenmedimŞikayet

osman_d_ ()

Hayırlı geceler bol kazançlar kardeşim

8BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Sevgılı arkadaslar verıler teknık rakamlar ve grafıklerı paylastım, sormak ıstedıgınız soruların bır cogunu gecmıs yorumlarımda bulabılırsınız.

Faydalı olacagını dusundugum paylasımları yazmaya calıstım,

Yarın gun ıcınde burda olmaya calsırım, ama verılerde kesınlıkle takıp edecegımden dolayı aktarmayada ozen gosterıcem.

Tek tek yazıp cevap veremeyebılıyorum yogun mesaj, zaman kısıtlılıgım ve ıslerımden dolayı, ancak yazılanları okuyor lıke ıle yettıgı surece gerı donus yapmaya calsıyorum

Şımdılık hayırlı geceler, Hakkınızı helal edın,

Hayırlı gecelerınız olsun.

SAYGILAR...

1BeğenmedimŞikayet

Mehmet_0666 ()

Teşekkürler hemşerim eline sağlık. hakkını helal et. senin bildiklerin üzerinden bende birşeyler kazanmaya çalışıyorum

1BeğenmedimŞikayet

Mali______ ()

Eyvallah hocam saygılar

1BeğenmedimŞikayet

Başak32 ()

Elinize emeğinize sağlık hocam hayırlı geceler

1BeğenmedimŞikayet

osman_d_ ()

Emeğinize sağlık usta

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum