Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0725 05:37:47
EUR 34.9095 05:37:47
USD 32.5271 05:37:47
ALTIN ONS $2328.4300 05:37:47

Grafiği gönderen: nikotin

Grafiğimiz ekte 2020 jetonlardan birisini rastgele koydum, gecen hafta usd t yukselişleri bitti dediğimde beni dinlemeyip bu jetonu alan birisi parasının %60 nı kaptırmış görünüyor, benim söylediklerimle celisen bir durum varmıdır, yada anlamayan nasıl düser ne demektir, canagı tamamlamış ayamı gidecekti, hırs gözünüzü kör etmesin hiç bilmiyorsanız %50 pozisyon alın...

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

TheConqueror ()

Selamlar nikotin bey nasılsınız. teknik analiz olarak idex için alım aralığı var mı

nikotin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nikotin ()

Hayır dogru değil altcoin ve nakit tutuyorum btc ise marjinde short pozisyon benim ytd.

M_c_yz_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

Satmadan parite değişme olmuyor değil mi?

0BeğenmedimŞikayet

M_c_yz_ ()

Usd olanları BTC paritesinde satıp BTC de olmak daha doğru galiba şuan alt coin alirsamda BTC paritesinde almalıyız bu dönemde doğru mu anladm @nikotin kaptan

0BeğenmedimŞikayet

nikotin ()

Merhaba orta vade için idex alımı yapabilirsiniz ytd.

Hasan_3444 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nikotin ()

Umarım istediğiniz kadar ilerlersiniz :)

Polaris için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nikotin ()

Satısları btc paritesi ile yapalirsiniz bol sans dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

M_c_yz_ ()

Mrh @nikotin kaptan usd yükselişleri bitti dediğinizi kaçırmışım usd olarak altlardayim burdan çıkıp BTC paritelerini mi almalıyız doğru mu anladm teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Polaris ()

@nikotin hocam teşekkür ederim. Öğrenmeye devam.. cok yogun çalıştığınızı tahmin ediyorum ancak piya sakinleşince çay sözünüzü hatirlaticam. Selamlar, saygılar...

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Hocam öncelikle bereketli kazançlar, şuan btc ile idex almak sizce mantıklımi

1BeğenmedimŞikayet

Garaaşdağı ()

Abi sabahtan beri okuyorum sindirerek anlamaya çalışıyorum yazdıklarını çok teşekkür ederiz vakit ayırıp yazdığın için... Eğer dediğin gibi bir yükseliş gelirse biraz nakite geçip manevra şansımı artıracağım. Belirlediğim coinlerden aldım. Data dlt evx gibi.. bunlara dokunmayacagım..

8BeğenmedimŞikayet

nikotin ()

Bütün hesaplar bitcoinlerimizi eksiye götürmek için yapılır, jetonlar cogaldıkca btc fiyatı artmaya mecbur,
Btc düserse altlar Btc paritesinde cogalır ancak önceki zirvelerin hep altında kalmak kaydı ile bütün jetonları 100x yapabilecek bitcoin yok dolayısıyla yukselirken bir kısmı, düserken bir kısmı, stabilken bir kısmı birde kural tanımaksızın yukselenler olarak 4 kategoride artar jetonlarda 4e ayrılır, defi, 2017 ve öncesi jenerasyon, 2020 jenarasyon ve majorler...

0BeğenmedimŞikayet

zırh ()

Duygularıma tercüman oldun aynı şeyi bende anlayamadım.

0BeğenmedimŞikayet

Polaris ()

@nikotin hocam merhabalar, like larim hep size :) sayenizde cok yol katettim. Biliyorsunuz öğrenmeye çalışıyorum, hem teknik hem temel. Kafami kariştiran bir durum var. Btc paritesinde veya usdt paritesinde alip satma arasinda mantiksal bir fark var mı? Biliyorun ki Siz hep btc ye gore işlem yapiyorsunuz, mantik olarak usdt arttırmak istiyorsam usdt yi, btc arttırmak istiyorsam btc paritesinde kar görüp islem yapmam gerekir. "Usdt paritesinde yükselişler bitti" sözünüzü anlayamadım. Bu sözünüzü "Teknik olarak usdt ile analiz değil btc paritesinde grafikleri degerlendirmek gerekir" şeklinde mi anlamalıyım. Affiniza sığınarak. Saygılar...

0BeğenmedimŞikayet

kaya52 ()

Görmez mi o seviyeleri tekrar hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum