Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0720 03:55:03
EUR 34.8924 03:55:03
USD 32.5258 03:55:03
ALTIN ONS $2330.9400 03:55:03

Grafiği gönderen: RESSST

az ve oz yazacaksın. kımseye kulak asmadan ufak ufak devam . ytd

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

kutluoner2 ()

Egleniyorsan o da iyi hocam :))

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

izliyouz alemi sessizce yazsakda yazmasakda bır sekılde takılıyorlar eglenıyoruz hep bırlıkte.

kutluoner2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sTa ()

@RESSST peki..!

0BeğenmedimŞikayet

kutluoner2 ()

Baskanim iyisin , biliyorsun bu isi ama dikkat ediyorum da sanki cok dolusun hep laf dokundurmalar, hep isyanlar. Seni kim bu kadar doldurup agresiflestirdi

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

sende benı anlamamıssın demekkı. bende dıyorumkı alırken agam pasam ettıklerı kımse kı bazı ark. ne onerıyorsa altına ımzamı atarım bakmadan o ayrı ama bırılerının lafıyla alıp terste kaldıysa yon bulamıyorsa benım takıbımde degıl kım ne almıs satmıs defter tutmuyorum burda. kımseye bısey bagısladıgımda aldıgımda yok ben ara ara paylasırım gerısı kısıye kalmıs. lafla peynır gemısı yurutenlere soylıceksın bu dedıklerının degısık versıyonunu. yanlıs kısıye yanlıs seyler soyluyorsun.

sTa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sTa ()

Tabi ki hayır yapma zorunluluğun yok. Beni de zerre bağlamaz. Ama millete bağ bağışlamış endamıyla konuşmaman gerekir. Yazdıklarımdan anladıklarına cevap vermemişsin. Diyorum ki Gerçekleşmeyenleri de at ki insanlar neye bel bağladıklarını görsünler.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

hepsını atsam okumaktan basınız doner gerceklesmeyen benım attıgım olmadı gerceklestıkden sonra attıklarım olmustur onunda gunu saatı bellı demekkı ben atmıyorum demektır. hayr konusuna gelınce sana mı kaldı bu isler zamanında cok kazannalarda olmustur ben soylemıyım onlar bılır kendını. kaybedıyorlarsa kım aldırdıysa ondan soracaklar hesabını benlık bır durum yok. sefasını mıllet surerken cefasını ben nıye cekıyım oyle bır zorunlulugumda olmadıgına gore

2BeğenmedimŞikayet

sTa ()

Kardeş hep gerçekleşenleri atıyorsun. Gerçekleşmeyenleri de at insanlar değerlendirme yapabilsinler. Bir de kalkmış sanki lütuf yapıyor gibi üzümünü ye bağını sorma diyorsun. Pes valla. Paylaş tüm verileri de değerlendirelim. Bak insanlar para kaybediyorlar. Bi hayrın dokunsun millete..

0BeğenmedimŞikayet

Kod_Adı_Cenk ()

anladım, çok teşekkürler açıklama için

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet571 ()

Ustad lütfen yardım. ben 20 den ful atomdayım.20 leri bulmur mu bu günlerde

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

dun gece 23.5 lara kadar atak yapan atom obo yolunda bu hareketle hedeflerıne gıtmek ısteyebılır ama obo onayını alırsa fena ezecek aklınızda bulunsun. ytd.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

sen oyle dıyosan dogrudur uretmıyordur belkıde. sıkıntı yok.

0BeğenmedimŞikayet

sTa ()

Bu bir site değil bir program. arkadaş paylaşmak isterse adını paylaşsın. ücretli ve demo versiyonları da var. biz grafik takip ederek kendimiz bişey oluşturmaya çabalıyoruz program otomatik oluşturuyor. ama her zaman geçerli veri üretmiyor.

Kod_Adı_Cenk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kod_Adı_Cenk ()

peki teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Neskafe ()

8 marta kadar %50 %100 yapacak bir coin var mı ustam ? Ytd elbette.
Bu arada ilk parayı senin paylaştıklarınla kazanmıştım. :))

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

bosver uzumunu ye bagını sorma. ytd

Kod_Adı_Cenk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kod_Adı_Cenk ()

bu hangi site acaba? yasak değilse tabi söyleme imkanınız var mı?

0BeğenmedimŞikayet

Neskafe ()

Atom için olan mi ustam?

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

sen bır daha oku ıstersen o yazdıgın baslıktakı gorselı. ne dersin ? tabıkı ytd.

Neskafe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Neskafe ()

Kredi ödeme günü 8 mart. O zamana kadar ne yaparsam kar. O yüzden günlük periyotta yardim edebileceğim bir formasyon var mı diye bir sorayim dedim :)

0BeğenmedimŞikayet

Neskafe ()

Yok hocam yarın alacağım bir miktar para var da, kredi ödemesini yapmadan değerlendireyim manasında sordum :)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

saka yaptıgını soyle bana :))

Neskafe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Neskafe ()

Üstad henüz gerçekleşmemiş formasyonlar var mı?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum