Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 01:18:40
EUR 34.7339 01:18:40
USD 32.5072 01:18:40
ALTIN ONS $2392.1450 01:18:40

Konu: 23.02.2021-66vip- gr/tl garfıgı

⭐⭐66vip ()
Gümüş
Grafıklerı cok sevmesenızde; Ons olarak paylasmıstık bırde GR/TL olarak paylasayım ıstedım.

Teknık yorumlar onemlı rakamlar grafıkler ıcınde mevcuttur.

SAYGILAR...

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Nunu06 ()

Elimde nakitim var lütfen yardımcı olun alış olarak kaç yazayım @66vip

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tekmami ()

Rica ederim lale hanım

Lalem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lalem ()

Teşekkürler

Tekmami için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sabırrr ()

Çin satar mı acaba

1BeğenmedimŞikayet

nusgok ()

Emeğinize sağlık sayın 66vip, Mart ayından beri sizi takip ediyorum siteye yeni üye oldum. Paylaşımlarınız benim için önemli yatırımımı size göre şekillendirmeye çalışıyorum, yön gösterici oldunuz benim için bu zamana kadar sessiz takipçinizdim.
Teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Tekmami ()

He gardaş doru dedin

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tekmami ()

Teşvik haberi lale hanım

Lalem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tekmami ()

Teşvik kardeş

AhmetOzAh için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Tekmami ()

Amin abi dediğin gibi nasip yoksa yar olmuyor.
Haber erken düştü gerçekliğinin ispatını gösterir gibi onslar hareket halinde özellikle 28,00 üzeri tutunması bana teslim bayrağı çektirdi sağ kolumdan oldum :)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Zaten genelde haber yayilmadan fiyatlama gelmiyormuydu :)hatta site olarak herkes birbirine neyi fiyatladi acaba diyordu..

1BeğenmedimŞikayet

1I96RD ()

Sen hakkını helâl et abim :) zaman ayırıp emek harcıyorsun iyi geceler dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

Fahri05 ()

Cevap gelmedi arkadaştan

Keskin05 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tekmami ()

Cuma açıklanması beklenen teşvik haberi kardeşim YTD

Keskin05 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lalem ()

Ne haberi bu

0BeğenmedimŞikayet

AhmetOzAh ()

Ne haberi abi

0BeğenmedimŞikayet

Mörfi ()

Teşekkür ederiz hocam ellerinize sağlık güzel emek var sağolun..

0BeğenmedimŞikayet

Trea ()

Allah razı olsun

1BeğenmedimŞikayet

Keskin05 ()

Çıkan haber neydi?

8BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Bu pıyasada ongoruler yapılırken- teknık bıze yol cızer ancak ongorulemeyen anı haberler butun olayı ters cevırebılır, hep dıyorum destek dırenc ındıkator grafık vs var ama bırde aslolan nasıp var.

ALLAH nasıbımızı hayırlı kılsın kardesım.

0BeğenmedimŞikayet

OkanNako ()

ALLAH razi olsum emeginize saglik
Iyiki varsiniz
Cok sagolun hocam
Tsk ler

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Maşaallahın var abi Allah razı olsun faydalanıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Tersgold ()

Hayırlı geceler yararlıdır bilgilerin eyvallah

1BeğenmedimŞikayet

Tekmami ()

Abi çıkan haberin doğruluk payı var gibi ons hareket halinde YTD
Beklemediğim yerden haber piyasaya düştü

36BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Sevgılı sayfa sakınlerı;

Ons olarak grafık cızıyorum, bız tl ıle alım satım- satım yapıyoruz ons kafamızı karıstırıyor dıyenler ıcın usd ıle hesap yapıp gr/tl grafıklerı cızıyorum.

Ben grafıkten anlamıyorum dıyenlere acıklama yapıyorum, harıcen onemlı destek ve dırenclerı yazıp takıp edılmesı gereken onem arzeden rakamları belırtıyorum,

Gunluk verılerı paylasıp fırsat buldukca verılerı takıp edıp nasıl geldıgını yazmaya calsıyorum, ara ara uyarı mesajları trend ve yon mesajları yazmaya calısyorum.

Kısacası cıddı zaman ayırıp cıddı emek verıp polemıge kavgaya satasmaya gırmeden verımlı olacagını dusundugum paylasımlarda bulunmaya calısıyorum.

Umarım emegımıze degıyor ve faydalanıyorsunuzdur. Yanlısımız hatamız eksıgımız var ıse hakkınızı helal edın.

Hayırlı geceler, ALLAH'a emanet olun. SAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

İBRAHİM2515 ()

Emeğine sağlık dost, Allah c. c razı olsun. Rabbim işini rast getirsin.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum