Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 15:59:37
EUR 34.7748 15:59:37
USD 32.4684 15:59:37
ALTIN ONS $2337.9850 15:59:37

Grafiği gönderen: Onursal5377

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

1saatte oluşan grafik. 17:00 mumu ve sonraki 21:00 mumlarının da 27,73 seviyesi üstünde kalması veya kalmamasına odaklanacağım. Bu seviye üstünde kapanışlarda 28 ile 28,2 arası rakamlar bundan sonra yatay durumu veya alt destek olarak 27,30u gösterebilecek git gelleri meydana getirebilir. Seri çıkışlar ise benim analizimde 28,3dan sonra olur. 30 dolar ı görürsem ben full satışı yaparım dolar kuru da 7,05 üstünde de olursa.

Yorumlar (11)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

gökmn ()

peki alim icin neye yonelinmeli, altin yada dolar bazında

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

27.70 üstü kapanış olur bugece. Ellerinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Seyfettinbudak ()

hatrınızı sorayım istedim.

0BeğenmedimŞikayet

bambam777 ()

Abim destek dirençleri verip ne güzel anlatım yapıyosun sayende öğrenip önümüzü görebiliyoruz

0BeğenmedimŞikayet

ank1453 ()

Usta 21 mumuda inşallah güzel olacak gibi

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yabangülü_17 ()

Iyi akşamlar hocam 21.00 i bekliyorum biraz gümüş çıkacağım şimdilik iyi gidiyor değil mi

1BeğenmedimŞikayet

Terso52 ()

Hocam emeğinize saglık 21 bekleyelim siz yine bilgilendirme yaparsınız zahmet olmazsa

1BeğenmedimŞikayet

_izci_ ()

Eline emeklerine sağlık başkanım , takipteyiz saygılar.

10BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Gümüş için Selma5377 yorumu (4 saat önce) Cevap yaz
4 saatlikte 27,73 üstünde tek yeşil hacimli bir mum kapanışı yaparsa bugün içinde , önü açılıyor. saat 17:00 21:00 mumunda 27,73 üstünde harekete başlamayıp , kapanış mumu 27, 31 aşağısı olursa da 27,07 son defa destek verecek. Orada almayıp 28 lerde alayım mı diye soranlara cevap bundan sonra tarafımca verilmeyecektir. Ytd. Teknik grafik öngörüsü olup kesinliği yoktur.

https://altin.in/selma5377

1BeğenmedimŞikayet

Mörfi ()

Ellerine sağlık abi teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Onur abi ilk defa full satış yaparım dedin yanlış hatırlamıyorsam. Emeğine sağlık çok faydalı analizler..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum