Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 14:51:11
EUR 34.8238 14:51:11
USD 32.3379 14:51:11
ALTIN ONS $2301.8900 14:51:11

Konu: Usd Tl calisma

Aylik, haftalik, gunluk ve 4s de al(buy) sinyali hala olusmamis gorunuyor.öngörü calismasidir.ytd

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Polis55 ()

Hocam artık tescillendi zaten yapacak bir şey yok :) ama ben sağlam şirketlerden şaşmayacağım :)

_muge için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Anlayisiniz icin ben tesekkur ederim hocam, bu arada duzeltme de gelse bu dunya insani artik bu btc yi alir:)

Polis55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Polis55 ()

Rica ederim hocam az önceki için özür (: 57 binden tepki almış 1 ay önce bakmıştım btc ye o zamanlar vardı oradan bi düzeltme yiyebilir

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Tesekkur ederim hocam, takipte kalinabilir.

0BeğenmedimŞikayet

Polis55 ()

Hocam şimdi bu şişenin tekniği güzel 0.786 da 7.42 destek 1 de 8.53 tek direnci orayı geçerse 12 liralar direk hedef teknik olarak da canağı var üstte fincan kulpu var son mum da doji bırakmış suan güzel ama indikatör bazlı bakmadım aşağı da mi tepe demi bakmak lazım kısaca böyle önünde tek direnç var ve endexe göre geri de kalmış bu önemli

1BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Şakalarimiza dikkat edersek hocam daha kaliteli iletisim kurabiliriz! rica ediyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Polis55 ()

Hocam bakarım akşam yazarım şişeyi dik tutmuyorlarsa sorun olmaz heralde ahahah (:

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Estafullah hocam, hakli sebepler var dusuncenizde, ben de emin olamiyorum ama gelecegi de buna gore ayarladiklari icin simdiden ogreneyim dedim:)bir de dun bir video izledim borsa icin, sise hakkinda guzel seyler soyledi canli teknik analiz yapiyor, sizce nasildir sise? :)

0BeğenmedimŞikayet

Polis55 ()

Hocam bu para birimlerinde teknik daha net işliyor fibo ile hisse biraz daha farklı ama coin piyasasına sıcak bakmıyorum kendi açımdan :(. Geri kafalılık olabilir bende ki ama incelerim müsait ozamanda

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Eth eos hocam, eos yi alip satmak icin aldim, bi grafigine bakin sizde isterseniz, simdilik, temel saglamlastirma acisindan girdim :)

0BeğenmedimŞikayet

Polis55 ()

Btc mi aldınız hocam ? Aldı iseniz 57 binde dikkat edin

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Kriptoda kâr bekliyorum, hafta ici bistle ilgileniyorum, ayrica calisiyorum, bugun calisma yapayim, calismalar yormazz:))

0BeğenmedimŞikayet

Polis55 ()

Biliyorum hocam :) suan 6.40 ları telaffuz edenler var ama zannetmem takip etmek lazım , bugün tatil hocam niye yoruyorsunuz kendinizi :)

1BeğenmedimŞikayet

_muge ()

İgne atarsa dedim hocam zaten, kapanis demedim dikkat ederseniz:)

0BeğenmedimŞikayet

Polis55 ()

Alt kanal dibi orası hocam altında kapanışlar geldiğinde tekrar bakmak lazım grafik atamıyorum gene malesef (:

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

İhtimal hocam:) kanal ici son nokta gorunuyor, belki mum ignelerinin asagi sarkmasiyla daha alt rakamlari anlikta gorebiliriz:)

0BeğenmedimŞikayet

Polis55 ()

6.85 bandına dokunacak mi hocam uzun zamandır tekrar ediyorum bu bandı (:

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum