Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0711 04:37:43
EUR 34.8991 04:37:43
USD 32.5599 04:37:43
ALTIN ONS $2320.1550 04:37:43

Konu: altın ons tobo

yatırım tavsiyesi değildir. fırsat olabilir 25 inden sonrası için izlenmeli.

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

6.35 den 5.9 a indi mi hocam indi 26da 2 li dip yapacak mi dikkat edelim demisim 2 haftadir duvarim da bir harf bile degismedi. Gecen seferde soylemistim eski yorumlarda sadece kizginlik ile sadece yukselecek diyenlere yazdigim duserse ne olcak yazilaridir. Tum yazdiklarimi ve gunluk yorumlarim da sadece dusecek demedim.

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Değerli arkadaşım ben senin ne dediğini nasıl yazmışım. Bak bakalım. Dikkatli okuyalım mı yine.

Gümüş için Selma5377 yorumu (34 dakika önce) Cevap yaz
@LosAnarquista60 arkadaşım da yok, bu hafta için , geçen hafta alanların zarar edeceğini söylemişti bir yorumda yanlış hatırlamıyorsam.

https://altin.in/selma5377
Bu hafta alanların gelecek hafta zarar edeceklerini yazmış mısın , yazmamış mısın. Hatta 26 aşağısına gelirse 4, xx rakamlarının geleceğini de yazmıştınız.

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Gümüş için LosAnarquista60 (1 hafta önce) Cevap yaz
Burdan alan herkese haftaya zarar yazcak ama o ustalarin elinde hic gumus olmayacak cunku tl gecmis olacaklar.
Gapli acarsada o ustalarda hep gumus vardir ve tepeden satarlar

S10_1gülüş için cevaplandı (yorumu göster)

Gümüş için Selma5377 (1 hafta önce)
Çok iddialı bir yorum yapmışsınız. 6,08 6,18 seviyesi alanların zarar edeceğini belirtiyorsunuz. Zarar etmek için ise bu fiyatın min. 20kuruş aşağısına gelmesi gerekiyor. 5,9 ve aşağısı bir rakam bekliyorsunuz , yanlış mı yorumladım.

https://altin.in/selma5377

Buyrun arkadaşım, benim yazdığını söylediğim yorumun bu. Şimdi dikkatli okuyalım. Tüm dikkatimi vererek okudum ve yine aynı sonuca vardım. Ben yazılana yorum katmadan yazdığını söylerim.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Eyvallah. Özür dilerim. Yazdığınız yazıyı kopyala yapıştır yapıp hep beraber dikkatli okuruz birazdan.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

@Selma5377 ben dusus demedim dusebilir dedim dusersede persembe sasirmam sadece alim satim riskli dedim 27.98 i gecemeyebilir dedim sadece. Dikkatli okuyalim yazdiklarimi

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Abd degil avrupa satisa baslarsa o zaman yalan olur abd tin tin indiriyor avrupa sattiginda bam gum iniyor o yuzden avrupa ciddi satis yapmazsa suan icin kar satislarinda kalir. Ytd

Kürşat58 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kürşat58 ()

Akşam ABD satarsa her şey yalan olur :) buna Avrupa'da destek verirse herşey eskisine döner 5 li rakamlari görür ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Yukselisi teyit etmemiz lazim altinda 1820 nin ustunde gunluk kapanis yaparsa gumus de 27.7 nin altina sarkmazsa yukari yonlu gidisat devam edebilir. Bu durumda 27.7 den alinip altinin 1900 e gumusun de 32-35 arasina cikmasi hedeflenir. Ben persembeye kadar bekliycem duzeltme gelcek mi diye bakalim ytd

RG58 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Teşekkürler alım için görüşünüz nedir

0BeğenmedimŞikayet

Memet_13 ()

Daha yeni yükseldi yahu ne duzeltmesi:) bırakın sunun yakasını da az çıksın ya

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Kardesim gunaydin persembeye kadar izlemek lazim altin 1820 nin ustunde kapanislar yapmazsa gelebilir. Ama 1820 nin ustunde kalicilik saglayip 1836 yi gecerse duzeltme yapmadan 1901 e gidebilir. Bu arada buralardan gelecek olan bi duzeltme kimseyi mutlu etmeye bilir cunku yukari hedefleri bozar dusus kanalina gecis yapabilir. Dikkatli izlemedeyiz gorduklerimi yaziyorum. Ama suanda yukselis icin hersey olumlu dusus ihtimali yuzde 49 yukselis ihtimali yuzde 51 ytd

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Merhaba gardaş günaydınlar bu düzeltme ne zaman gelir acaba teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Altin 2 gundur kapanislari iyi yapiyor 1820 nin ustunde gunluk kapanis yaparsa duzeltmesiz 1900 e gidebilir.

1800 altinda gunluk kapanis yaparsa 1743 e degmek isteyecektir ama oraya kadar cekilmezse. Bence gumus icin daha iyi

Kardesim gumus beni 2 haftadir cok şasirtiyor simdi 27.98 i kirdi burdan gitmesi gereken deger 32-35 dolar ama burdan oralara gitmeden 26 nin altina inerse duzeltme ne kadar yapacak izlemek lazim. Ytd

Suan icin gidisata gore altin duzeltme yiycek gibi gumus de yukari gitcek gibi hangisi hangisine yon vercek izlemedeyiz. Ytd

ALTINCIDAYI_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Bu adam olan ekmegi de telef eder abi :)

ALTINCIDAYI_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI_ ()

haydi sıra sende ben pazartesi ekmek var önce onu yiyelim demiştim yedik çok şükür, nereden alıyoruz :))

2BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

1800 un altinda kapanis yaparsa kafayi asagiya cevirebilir. O zaman biraz daha dikkatli olmak lazim.
Destekler
1800
1792
1786

Gumus yine 27.98 i kiramadi 27.56 altindaki gunluk kapanislar yaparsa
27.28
27.05
26.82 desteklerine geri donebilir. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Sizde allaha emanet olun etiket icin soz vermiyim ama almadan once de alacagim zaman da kesinlikle yazmayi dusunuyorum ytd

smsun55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

haber verirseniz yada etiketlerdeniz sevinirim saygılarımla allah'a emanet olun ytd

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Kardesim benim alim firsati beklentim devam ediyor. Tek sıkınti hafta ortasina kadar ya saglam dusus yada alim firsati verip yukari yon beklentim var.

Diyelim hafta basindan itibaren duzeltmesiz 28 i gecti o zaman dusus beklentisini bitirir 28 gibi duruma gore alim yaparim. Cunku bir calismamda yukselisin burdan olmasi durumunda gumusu 32-35 dolara kadar bekliyorum. Ytd

Bende daha almadim persembeden once almam sanirim cunku persembeye kadar 28 i gececegini dusunmuyorum. Gecerse o zaman tekrar bakip ona gore analiz edecegim. Ytd

smsun55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

smsun55 ()

kıymet li kardeşim gümüş te aşağı yönlü beklentiniz bittimi teşekkürler ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

2 haftadir altinda dusus bekliyordum ve bekledigim dususde gerceklesti bu hafta kisa geri cekilmeler olursa sadece, bekledigim yon grafikteki gibidir.

Bu hafta ne bekliyoruz altinin onsunun 1743 un altinana inmemesini altin onsun oncelikle1824 un ustunde gunluk kapanis yapmasini ve gumusun onsunun 25.5 dan asagiya yada 24.9 un altina inmemesini ve 26 nin altinda gunluk kapanis yapmamasini bekliyoruz. Bu dogrultuda haraketler gerceklesirse

Altin ons hedefi 2 haftalik surecte 1900 dolar
Gumus ons hedefi 32 dolar. Tabi alim yaptiktan sonra yine gunluk hareketleri izleyecegiz. Ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum