Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0844 14:36:31
EUR 35.0388 14:36:31
USD 32.2904 14:36:31
ALTIN ONS $2388.9550 14:36:31

Konu: Gümüş tl

Hayırlı Sabahlar, Hayırlı Cumalar...
Gümüşçülerin 6 tl atındaki kapanışlarda dikkatli olmasında fayda var gibi.

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Suskun0001 ()

Tesekkur ederim Aynen ole hayırlısı

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

inşallah kısa sürede satmak nasip olur.4/5 liradan nerelere geldi hisse şaka gibi :)

Suskun0001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Suskun0001 ()

Eyvallah emeğine sağlık kardeş ben 110 larda çıkmayı düşünüyorum hayırlısı diyelim saygilar

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

74 tl üstünde kaldıkca 118,20 şuanki hedefi,65 tl altında 2 hafta kapanışıda stopdur uzun vadeciler için..

Suskun0001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Metizm01 ()

Ben beklerim 2026 ya kadar... Zirve dediklerinde satarım tekrar alım beklerim :) gram arttıra arttıra beklerim

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Evet, gümüş konusunda bu durumda olduğumu düşünüyorum. Bu yüzden bu sefer yarısıyla al sat, yarısıyla biraz olsun bekle olayını başarmak niyetindeyim. 2 kilo bile olsa 1 kilosunu tutucam olağanüstü bir durum olmadıkça.

0BeğenmedimŞikayet

Suskun0001 ()

Kâmil gübrefab kağıt hakkında düşüncen varmı 75 ortalamalı bende hedef ne olabilir uygun bir zamaninda bakabilirmisin saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

% 50 gidince mi :)

Metizm01 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

çok güzel söyledin kardeşim al sat ile elindemi malı kaptırmaya ne gerek var al tut keyfine bak güzelde karı yapınca sat geç. ama bizler birazda trendin gücüne göre 1 2 kere al sat yapınca bu iş kolaymış oldum heralde ben diye düşünüp 3 işlemde ya malı kaptırıyoruz yada sattıgımız üstünde fiyatdan maliyet ile tekrar alıyoruz.

RESSST için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

oraların altına kaymalar olursa ikili tepe senaryoları ile farklı şeyler konuşmaya başlarız.. pek sanmıyorum 50 çanagını tamamlaması daha yakın senaryo bana genede duruma göre bakarız

Dielife için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Metizm01 ()

Artık ilgilerini Çeker abi :)

1BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

Ben teşekkür ederim. Sadece ihtimalleri değerlendirmek istedim. Reddit felan filan diye gümüş alan çok oldu diye düşünüyorum ve onlarda sanırım terste kaldılar. Resmen tuzak gibi bişey oldu gümüş yatırımcısı için.

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

bu canak elbet tamamlanıcak ara duzeltmelerde gır cık yapmaya calısırken yakalanıyor mıllet aslında alıp arka bahceye gömup unutucaksın emtıyaları fızıkı olarak yakındır benım ıcın :))

0BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

Aylık haftalık grafikleri burada pek kimse umursamıyor hocam yada unutulup gidiyor. Oysa en güzel sonucu onlar veriyor. Uzun vadede en azından haftalığı takip edeceksin aslında. Kafan rahat olur al sat hiç uğraşmadan otur hedefe gitmesini bekle. Bu 23 hedefinizin biraz daha altı varmı bişey dikkatimi çektide :)

4BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

8 ay önce gümüş için birşeyler karalamışız geriye dönük bişey ararken denk geldi o zaman eminim kimsenin ingisini çekmemişdir :)

1BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

Altın tilkiyse gümüşte kuyruğu diyosun yani :)

Ceyrancı_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

Teşekkürler hocam belkide onun hazırlığıdır :)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Eline sağlık Hocam çok teşekkür ederiz takipteyiz pür dikkat sağolasın ikaz için

0BeğenmedimŞikayet

Ceyrancı_ ()

Hisse ayrı bir dünya zaten şu anki değeri altının 540 'daki değeri gibi yakında oda patlar bence

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

eline saglık kardeşim bende aynı fikirdeyim onsda 23$ gram olarakda 5 civarına bir geri çekilme bekliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

Aynı hisseler gibi :))

Ceyrancı_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ceyrancı_ ()

Kesinlikle bu gümüşten korktuğum kadar başka bir emtiadan korkmuyorum canları istese rasyoyu bir kaç günde 100 yapıp gümüşü 4 liraya bile çekebilirler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum