Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1075 22:34:12
EUR 37.9169 22:34:12
USD 34.2121 22:34:12
ALTIN ONS $2662.3550 22:34:12

Grafiği gönderen: osman_d_

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ibrahim3459 ()

Neden perşembeden kapaniyor

Hanmir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Silvercompetant ()

Ben sana söyleyeyim yarin gun içinde 5.90 tl leri görürsek hiç şaşırmam.
Altin bence sırasını savdı.

Hanmir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanmir ()

Hocam hayırlı geceler kapanış biraz olumsuz sanki sizce nasıl

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ya üstadım kaçtır dilimde tüy bitti Platin diye diye. Bana kalsa 250 den yakalayıp fazla almayan ben bakınca 310-20 TL ye gider diye düşünüyordum platin için. Neredeyse altınla eşit hale gelecek düzeye yaklaşmaya başladı lakin 310 lardan dönmezse, altını yakalamaması için sebep yok gibi. ytd

osman_d_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim inşallah iyi olur bereketli kazançlar iyi geceler

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Tşk ederim cvp verdiginiz için elinize sağlık.

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

osman_d_ ()

Üstad kimse platini konuşmuyor herkes kafayı gümüşe takmış bi dussede alacaklarsa alsinlarda kurtulalım

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hayırlısı olsun bakalım zorla millete sattırmak için çabalıyorlar ama küçük yatırımcı da akıllı vazgeçmiyor. Altın da düşmüşken gümüş bu kadar sağlamsa ki öyle, neden gümüşü terketsin insanlar. ytd

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Est. Bu şekilde kapatması teknik anlamda çok olumlu bana göre 27.05-10 arası, 4 saatlikte bakınca. Lakin günlükte bakınca olumsuz gibi görünse de hala yükselen bir üçgenin içinde ve yükselen kanal üst bandda görünüyor. Orta sınıra değip tepki almış görünüyor yukarı doğru lakin satış hacmi daha fazla bir gün olmuş oldu. Biraz biraz toplanmaya başlamış sanırım. Son günü hacimli yükseliş ile kapatır umarım yarın. Hafta kapanışı da olacağından önemli. ytd

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

osman_d_ ()

Alan bi pişman almayan bin pişman olacak

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

:)) bağımlılık yarattı değil mi herkeste seven de sevmeyen de vazgeçemiyor :)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Abi kısacık vaktini alsam kapanis için düşüncen nedir henüz kapanmadı ama gidişat belli mi?

0BeğenmedimŞikayet

osman_d_ ()

Gümüşe o kadar alıştım ki satınca Müslüm baba dinleyip alkole başlayacağım diye korkuyorum:)

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hiç sorma ya valla grafikleri bile artık eğlenceli bir şekilde atmaya çalışıyorum :) Gümüşü gerçekten seviyoruz yatırımcıları olarak :)

1BeğenmedimŞikayet

osman_d_ ()

Bu gümüşün dumanı yok ama hepimize güzel kafa yapıyor:) valla yazarken bile gülüyorum like

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

en son akuma ya foryu çekmiştik :D

0BeğenmedimŞikayet

osman_d_ ()

Gümüş aduuket çekecek yakında:)

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

10 yıldır görülmeyen yerler buralar. O yüzden sindire sindire direnç destek oluşturmaya çalışıyor. Mayıs 2020 den sonra zaman kırılımı oldu ve bir üst paralel zamana geçtik diyordum. 20dolar sonrası artık bizim için yeninormal

1BeğenmedimŞikayet

osman_d_ ()

@Selma5377 Onur abi yıl sonu kapanışı şuna bi bak şuna kaya maşaallah

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum