Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0837 17:06:28
EUR 34.9501 17:06:28
USD 32.2292 17:06:28
ALTIN ONS $2361.2500 17:06:28

Grafiği gönderen: Thanatos

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Thanatos ()

6,97 den 8 hedefi
@Ateş_serbest

0BeğenmedimŞikayet

Thanatos ()

bu tahmini de unutmam herkes umutsuzluğa kapılmışken dolar 6,97 deyken 8 hedefi vermiştim
en dip olarak 6,88 gördü

0BeğenmedimŞikayet

Thanatos ()

sana kapat ekranı izleme 1 aya kadar görülür demiştim geldiğimiz nokta ...

vedat69 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Thanatos ()

dolar buradayken bu tahmini kimse yapmamıştır

0BeğenmedimŞikayet

Kral6161 ()

dolardan gümüşe oradan da edebiyata mı geçiş yaptın oldukça ilginç tecahül- i arif yapma lütfen saygılar

Thanatos için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kral6161 ()

çorba oldu diyorsun :)

samedgunduz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Thanatos ()

siz ve sizler kelimesi edebiyatta hangi anlama gelir onu öğrenirsen anlarsın

Kral6161 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

samedgunduz ()

altına yazdım çıkmamış bende arkadaş gümüşe yazdığın yorumla karıştırdı galiba diyecektim ama yorum çıkmamış :)

0BeğenmedimŞikayet

Kral6161 ()

ben gümüşten bahsetmişim dolardan değil. Bizim konumuz dolar üzerinden. Gümüş için 5,55 beklentim hala devam etmektedir. siz konularıda birbirine karıştırarak aktarıyorsunuz arkadaşlar ytd

samedgunduz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

samedgunduz ()

Gram Altın için Kral6161 yorumu (4 gün önce) Cevap yaz
Gümüş bir çok kez 6 dan dönüş yaptı ama 5,80 ve özellikle 5,55 beklentim gümüş için hala devam ediyor. Bir derin dip yapıp oradan 7 üstünde bir yükseliş olacaktır diye tahmin ediyorum.6 lar geldiğinde parçalı girilebilir fakat full işlem yapmayın. Altın daki senaryo gümüş için de uygulanabilir. ytd

https://altin.in/kral6161/2

0BeğenmedimŞikayet

Kral6161 ()

5,55 diye yazdığım yorumu paylaşır mısın çok merak ettim, bu iddaanı kanıtla çaylar benden :)

0BeğenmedimŞikayet

Kral6161 ()

6,88 gelmedi 6,90 dan dönüş yaptı. Ayrıca ben 5,55 ten hiç bahsetmedim. Bir 6,85 diyorsunuz sonra 6,88 diyorsunuz sizde karar verin artık yani:) hangisi.

hadi senin dediğin gibi olsun sıkma canını

0BeğenmedimŞikayet

Thanatos ()

bak bakalım sözde @Kral6161 burada ne var bunu attığımda siz anca 5.5 lar yolda diyodunuz

0BeğenmedimŞikayet

Thanatos ()

bakın burada ne varrr
13 gün olmuş bunu atalı ve attığımda dolar 6.97 idi

0BeğenmedimŞikayet

vedat69 ()

Bende öyle tahmin diyorum bakalım hayırlısı

0BeğenmedimŞikayet

Thanatos ()

8 onayı alındı bence 2 aya kadar görülür zarardaysan sabret bekle kapat ekranı YTD

vedat69 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vedat69 ()

8.20 yi ne zaman görürüz kardeş

0BeğenmedimŞikayet

Thanatos ()

6.97 de neler atmışım 1 hafta önce daha yeni başladık bekleyin
ons da destek verecek

0BeğenmedimŞikayet

Thanatos ()

Usttry kendini buldu hedef 7.99

0BeğenmedimŞikayet

Thanatos ()

7.99 loading

0BeğenmedimŞikayet

TeskilatiEniste ()

Başı olur bence anladın sanırım:)

0BeğenmedimŞikayet

Thanatos ()

bu da dolar çalışmam yukarı kırdığında hedefi 7.99

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum