Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0766 11:51:20
EUR 34.7910 11:51:20
USD 32.2928 11:51:20
ALTIN ONS $2318.2600 11:51:20

Konu: <@kıncı> Altında Tepki mi Geliyor...

⭐⭐Akıncı ()
Gram Altın
kısa vade için tepki gelme ihtimali var 4saatlikde uyumsuzluk görnüyor fiyatın yaptıgı son dibi göstergeler onaylamıyor RSİ da düşen kırılmış gibi fiyatın buna uyması beklenir ama genede saatlik grafiklere pek gvenmemek gerek günlük ve haftalıkdaki olumsuzluk onları baskılamaya devam edebilir tepki soranlar için belirtmek isdedim bu hareket içinde 414,60 üstünde 2 tane 4 satlik görmeden alım riskli demekdir görüşüm kısa vade içindir YTD.

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

Bilemiyorum günlük ve haftalik baskıliyor cunki, yon zaten belli arada yukarı ataklar ile vagona yeni alıcı ekleme hamlesi bana göre.. normalde bòyle kısa vadeli paylasım yapmazdım ama tepki ihtimalini soran arkadaşlar olmusdu. Siyah asagiya kirilirsada 375 civarina yukari kirilirsa 415 bolgesi gorunuyor..415 ustunde kapanislar alimlari hızlandirabilir bir süreligine ama trendi degistirmez

akin77 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

A. slm kardeşim şuan trend aşagıya oldugu için desdekleri takip etmek gerek sırasıyla, 400/410 bilgesi önemliydi bunun altında 360/370 bolgesi önemli bir golgedir. 330 daha ihtimal dahilinde ama şimdiden bunu konuşmak için erken önce 400 lü seviyelerin altında kalicilik olacak ki haftalik kapaniş ile sonra ikinci bölgeyi beklicez.. 1 ay 2ay 6 ay sonrasinida ne olacagini bilemiyorum zaman konusunu bende kestiremem trend bitmedigi surece trendin peşinden gitmek gerektigini söyleyebilirim

Mmm55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mmm55 ()

Selam aleykum Üstad. Şu sitede aklı selim seni biliyorum bir kaç yıldr seni takip ediyorum. teşekkür ederim çlışmaların için orta vade de yani 6 aylık süreçte beklentiniz nedir. bunu sormamın nedeni 315 çier türedi. senin bu konu hakkındaki öngörülerin nedir. Hayırlı kandiller

0BeğenmedimŞikayet

Mertinin ()

Akıncı bey bı şey sorabilir miyim? Deaht cros kısa vadede dip görülecek, orta vadede bu dip etrafında dolanacak, sonra yükseliş başlayacak mı demek? Bunu mu anlamaliyiz? Teşekkürler

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

akin77 ()

Hocam grafikteki mavi çizgi yukarı kırıldı mı?

1BeğenmedimŞikayet

Suskun0001 ()

Evet kısmet hayırlısı diyelim

1BeğenmedimŞikayet

akin77 ()

Hocam açıklamalarınız için teşekkürler sağolun varolun saygılar

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

günlükde deaht cros oldu günlükdeki baskı saatlikdeki oluşumları bozabilir.

Suskun0001 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

burdaki formasyon mavi çizginin yukarı kırılması şartı ile 414,60 kadar ilk olarak GELEBİLİR onun üstünde hızlanır hareket ama geçemezse aşagıya trend devam eder bu kısa vade içindir orta vadede aşagıya olan trendi degiştirmez bu hareket olsada.. belkide siyah çizgiyi aşagıya kırar o zamanda düşüşler hızlanır kırılımı görelim önce.

akin77 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Suskun0001 ()

Ons şu an 1800 görünmeliydi rsi göre karışık bir durum var yeni bir haber bekliyor gibi

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

evet 4 saatlikde durum aynı , ikili dip yapma ihtimalide var onsda belirsizlik devam ediyor karar yerindeyiz.

Suskun0001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

akin77 ()

Hocam 414 seviyelerine kadar tepki yükselişi diyorsunuz doğru mu anlamışım?

0BeğenmedimŞikayet

Suskun0001 ()

Ons aynı uyumsuzluk görünüyor

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

teknik analize giriş... doğru kelimeleri bilmek de önemli tabii. tamamdır, teşekkür ederim.

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

teknik analize giriş kısmında başlayın. sonra arkası çorap sökügü gibi gelicekdir sevdikce dahada derine giriyorsunuz ögrenme isdeginiz hiç bitmiyor.

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

bütün dünya bakıyor bi ben bakamıyorum gibi geliyor zaten. yok, bütün dünya anlıyor bi ben anlamıyorum gibi. :(

bu konuda bir şeyler yapmam lazım, biraz video izlemeyi deneyeyim yine. geçende bir tane izleyeyim dedim, beğenmedim. kaynak çok olabilir ama insanın kendi seviyesine falan hitap edenini bulması zor oluyor hiç anlamayınca.

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

inmayabilirsiniz tabiki.. bütün dünyadaki yatırımcılar bu grafiklere bakıyor ama..

26yakamoz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

26yakamoz ()

Ben bu grafiklere bakarak büyük yatırımcıların karar verdiğine inanmıyorum.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum