Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0717 17:31:03
EUR 34.7264 17:31:03
USD 32.3795 17:31:03
ALTIN ONS $2337.7050 17:31:03

Konu: Xagtry

Destek 6,04 6,14 üzeri atarsa 6,22-6,25

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

62Dersim ()

Eyvallah:)
Teşekkür ederim bu arada güzel düşüncelerin için hocam. Güzel kazançlar...

Lawezzi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lawezzi ()

Hani böyle insanın içini açan şairane konuşmaların var ya onları bağladım bülbüle. Görmek için gül olmaya gerek yok. Arada uğra, kendin ol git, yeterli :)

62Dersim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

62Dersim ()

Para o an kimde varsa, onun parasını yiyoruz hocam biz önce:))
Esprisi bir yana yeni şeyler öğrenmek, araştırmak iyidir. Bu öğrendiklerimiz bize getiri sağlayacaksa da, daha ne olsun:)

azer_1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

62Dersim ()

Bülbülü güle sormak gerek hocam:)
Ben sürekli yazmıyorum, grafik veya yeni rakamlar oluşmuşsa söyleyip kenara çekilmek mantıklı geliyor bana. Sayfayı da gereksiz yere aynı tekrarlarla işgal etmemiş olurum.

Lawezzi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

azer_1 ()

İskadini başka. Bazı kadınlar. Koca parası yer ama sen iş kadinisin

1BeğenmedimŞikayet

62Dersim ()

:)) Benim sepet toptan sıkıntıda diyorsun:)

özgece için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lawezzi ()

Gelmiş bizim bülbül :)

0BeğenmedimŞikayet

62Dersim ()

Rica ederim hocam.

isimsek7237 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

isimsek7237 ()

:) teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

özgece ()

ikisi de var terstteyim hatta dolarda da :))

0BeğenmedimŞikayet

62Dersim ()

Dediğim gibi, riski bölmek istiyorsanız parçalı olarak mümkün hocam. Yani bir kısmını... Bugünkü MB kararına göre şekillenirsiniz. Karar sizin. En yetedesinden diyelim.

isimsek7237 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

isimsek7237 ()

tekrar merhaba ben altından tersteyim altından euroya parite mümkünü mü?

0BeğenmedimŞikayet

62Dersim ()

Sende zaten dolar varsa elleme, kalsın bence. Ben altın veya gümüşte durum ters ise diye söylemiştim.

0BeğenmedimŞikayet

özgece ()

euro yoktu alırım Dolardan euroya mı direk euro almak mı ytd olmadığını hepimiz öğrendik risklede öğrenerek önümüzde yol almalıyız..

0BeğenmedimŞikayet

özgece ()

Çok sevinirim hiç farketmez hangisi mantıklıysa öğrenmek amacıyla ..

0BeğenmedimŞikayet

özgece ()

çekirgeler çalışıyor artık çekirgeleri görsünler :) hatam varsa düzeltelim cumartesi yeni konuda eksiksiz girelm not defterlerimizi hazır edelim

Edihan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Edihan ()

Özge hocam eline sağlık, aynen takipteyiz.

0BeğenmedimŞikayet

62Dersim ()

Riski bölmek için düşünebilirsin. Özellikle altın veya gümüşte terste isen, bugünkü açıklamadan sonra, izlemeye alıp bir parçayı dolara ama mümkünse euroya geçmek makûl olabilir, dövizin zemini burası olabilir diyerekten. En yetedesinden diyelim:)

1BeğenmedimŞikayet

özgece ()

Dolar gümüş hemen çalışıp atıyorum büro sakinken .. seni de bulmuşken nuraycım ..

0BeğenmedimŞikayet

62Dersim ()

Ons ile deneme yapalım istersen bir ara:)
Pariteyi hangi ikili için söylüyorsun? Dolara geçiş için mi?

0BeğenmedimŞikayet

özgece ()

çok teşekkür ederim hocam..

YeniHoca için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

özgece ()

canım benim nasıl olmuşhatam varsadüzeltmen beni onurlandırır.. Parite yapmayı planlıyorum en uygun nezaman olursence..

1BeğenmedimŞikayet

62Dersim ()

Eline emeğine sağlık...

1BeğenmedimŞikayet

YeniHoca ()

Emeğine sağlık,
Gayet açık olmuş,
Takipteyiz hocam.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum