Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0740 09:21:29
EUR 34.9010 09:21:29
USD 32.4734 09:21:29
ALTIN ONS $2332.9000 09:21:29

Grafiği gönderen: The_krall

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

The_krall ()

Kardeşim almad hakkında pek bilgim yok muratmushab hocam bi ara alıp satıyodu ona bi sor ..

Karacocuk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Karacocuk ()

Sayın hocam elimde almad hissesi var. yip pazarında şuan. bedelli sermaye arttırımına gidecek. sirketin anlaşmaları karı iyi durumda. bu hisse hakkında görüşünüzü alabilirmiyim.

0BeğenmedimŞikayet

Keskinss ()

@The_krall peki yarın kapınızı tıklatırım:) teşekkür ederim..

The_krall için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

The_krall ()

Bi ara takip ediyodum son günlerde bakmadım . Yarın bi bakam bilançolarına grafiğine filan

Keskinss için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

The_krall ()

İlk başlarda hisseleri tanı yüklü tek parça girme terse düşüpte aylarca beklediğim oldu sıkılıp satıp 2 den aldığım 55 e gittiği oldu .. psikoliji işi biraz bu iş zamanla bir bakışın olur biste

rüzgar81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

rüzgar81 ()

Dogru hisse alınıp beklenecek.. kazanmanın formülü bu..

0BeğenmedimŞikayet

Keskinss ()

@The_krall anhyt de temettü verecek.. Sizin görüşünüz nedir bu hisse içim

0BeğenmedimŞikayet

The_krall ()

Bedelsiz ve temettü beklentisi yüksek kagıdı düşükten alıp unutmak iyidir .. geçen yıl işmen vardı 2- 2.5 tlden beklemedim kağıt şimdi nerde .. aksa uyuz dedim 14 den bölündü ve temettüde verdi 5 tl düştü şimdi 17 tl ... herkesin bakışı tekniği farklı işte kazanda sonuçta

0BeğenmedimŞikayet

rüzgar81 ()

Bu bize günluk düşünmemiz gerektiğini anlatıyor.. resmen emekli ikramiyesi.. çocuklara miras

0BeğenmedimŞikayet

rüzgar81 ()

Yok hocam kozal 200 lot var.. sasa yok bende.. bir haftada yüzde 50 artmış. masallah

0BeğenmedimŞikayet

Keskinss ()

@The_krall gözlerim açıldı resmen.. Emeğinize sağlık.. ::))

0BeğenmedimŞikayet

The_krall ()

Sasamı 200 lot var.. ben uzun vade bedelsiz ve temettüye örnek için attım resimi .. alım yeri önemli

0BeğenmedimŞikayet

rüzgar81 ()

200 lot var..1000 e tamamlamaliyim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum