Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 17:53:09
EUR 34.8238 17:53:09
USD 32.3379 17:53:09
ALTIN ONS $2301.8900 17:53:09

Konu: usdtry

inşallah artık dönmüştür zarardaki arkadaşlar kara döner

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

@Blacker alt yorumda ne yazmışım hocam okuyun dolar 6,89 a da dikkat

BOZUK_SAAT için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

@enesil tuzak değildir inşallah

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Enesil şimdi gördüm. Teşekkür ederim. Seninde emeklerine sağlık. Tuzak yakalama işi kolay onu hallederiz:)

enesil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

enesil ()

@BOZUK_SAAT Sabah bu alt yorumum geldi mi sana?

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

selamlar hocam ay sonu yada mart ortalarında görürüz diye tahmin ediyorum. 6,89 önemli destek yinede temkinli davranın sonuçta grafik sadece tahminleme yapabilmek için araç. Temel tarafı da takip edin önümüzde mb kararı var bu yön verecektir.

WrongWay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

WrongWay ()

Hocam selam emeğinize sağlık. Grafiğe göre 7,40-7,60 bandını hangi tarihler görür?

0BeğenmedimŞikayet

enesil ()

Evet bir önceki çiziminde daha net gözüküyor. O çalışman çok güzel olmuş. Hatta tuzağı da orada gerçekten iyi yakalamışsın.
Obo mevzuuna gelirsek ben teknik açmadan yüzeysel baktım ilk. sol omuzdan sonra biraz oyalanmış gibi geldi ondan sordum ama çizimine bakınca olması kuvvetle muhtemel görünüyor. Eline emeğine sağlık hocam.
Şu tuzaklar mayın tarlaları hakkındaki çizinlerin her zaman ufkumu açtı açmaya da devam ediyo. Bu konuda özel ders talep edebilirim senden :)

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Sizce dolar ekonomik verilere göre hareket ediyor. Ayrıca zararda olan arkadaşlara satın demedim dün 6.90 alım yaptım ve 6.50 bekleyenlere de şimdi değil zamanı var dedim. Şimdilik 7.40-7.60 bekliyorum dedim. Sonrası içinde 6.30 ve siyasi gerginlik olmaz ise 5.50 hedefi var dedim. Bence yazdığımın sadece son kısmını okuyup yorum yapmışsınız.

smile_07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

smile_07 ()

Faizle gidecekleri yolun sonuna gelindi en fazla bir ay daha devam eder. sizin bu soylediginiz rakamlarin gelebilmesi ve orada kalabilmesi icin Türkiyenin ureten, ihrac eden, dis borclarini bitirmis, jeopolitik sorunlardan arinmis bir ulke haline gelmesi gerek ki ozaman doviz kurlari onemini yitirsin. en kucuk bir siyasi soylemde ne obo kalir ne omuz nede baş.. bu rakamlar ve yorumlar burda zarada olan insanlari panikletip yanlis karar verdirebilir

1BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Evet obo yapıyor. Daha önceki grafiğin büyük resmide var. İncelersin. Sende bak bakalım. Ben yine duygusal davranıyor olabilirim :) 7.40-60 bandına tuzak atmaya hazırlanıyor. Tahminimce sonrasında 6.89 altına gidecek ve 1-2 yıl sağlam direnç olacak. 6.30 hedefi var düşüş derinleşir ise 5.50 hedefimiz. Siyasi gerginlik olmadığı sürece düşüş devam edecek.

0BeğenmedimŞikayet

enesil ()

Evet hocam. İyi yakalamışsın.
Zaten hep söyledik o 6,8x lerin altı bende de uçurumdu
Çizimde obo görüyom sanki :) Sol omzu tam kestiremedim.
Bir de şöyle bir baktım 7,2x li rakamlar düşüş kanalı içinde hala. Orayı da bi aşmalı gibi geldi öncelikle

1BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

@enesil mayın tarlasını gördün dimi 7 direnci olmuş 6.89 :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum