Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0672 13:32:46
EUR 34.6616 13:32:46
USD 32.4571 13:32:46
ALTIN ONS $2291.6950 13:32:46

Grafiği gönderen: drtunahan

⭐⭐drtunahan ()
Gümüş

Sevgili dostlarım hep olumlu haber vermeyi isterim ama gördüğümü de çizmeden edemiyorum , 4 saatlik gümüş ons grafiğinde yükselen takoz formasyonu meydana geldi , şayet çalışır ise olası bir düşüş hedefini grafikte belirttim , takip edelim bakalım gerçekleşecek mi , şayet gerçekleşirse alım bekleyen arkadaşlar için bir fırsat olabilir. Elbette en iyi grafikte dahi bir formasyonun %70 olasılıkla gerçekleşebileceğini hatırda tutarak,

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Valla ben de sanmıyorum açıkçası hocam. Benim de yarasa grafiğimdeki ara destekte tutundu gibi. Dolar deseniz diplere sarkmış dönmüş gibi bir görünüm var şimdilik tabi. Umarım güç kazanma adına iyi bir hamle olmuştur da tramblen görevi yapar da artık şu üst hedefler gelir. Yoksa sıkıntılı bir görünüm var haftalık ve aylık bazda açıkçası... ytd

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Ben oraya kadar düşeceğini sanmıyorum , ons gümüş çok diri duruyor hala , maaşallah

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Abd açılışında dikkat edilmesi gerekir siz ihtiyaten grafikte belirttiniz Hocam anlayana

Büyük bir oyun döner onslar salarken onsların çarpanı çıkar tl olarak alım fırsatı vermezler oysa grafiklerde usd 6.8x lerden tepki almaliydı yada psikolojik eşik denilen 7.0 den hulâsa grafiklerden görüntülenenden farkli işlenişinede hazırlıklı olunmalı

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Destekler çok hocam ama tutunur mu tutunamaz mı bakalım full hedef alması da ihtimal dahilinde ama inşallah çok inmez

3BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Formasyon hedefi 25.900 civarı, illa en dibe kadar gelecek demek de dogru degil

yorgunşair için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Muhsinbey ()

Bukadar yeter durdurun hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

yorgunşair ()

Gumus ons 25 gelecek mi yani

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Sevgili dostlarım , sabah paylaştığım grafik , inmesini istemem ama gördüğümüzü de çizelim demiştim

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba hocam. Bu formasyonu mu çalıştırmış olabileceklerini kastettiniz?

0BeğenmedimŞikayet

Silvercompetant ()

Usd vazinda çıkın, çıkacaksınız gec kalmış değilsiniz

cetin36 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cetin36 ()

Verdiginiz bilgi için sağolun sabah malesef çıkmak için geç kaldım gelirse bende çıkıcam nasip.

0BeğenmedimŞikayet

Hilbertuzayı ()

İnşallah tunahan abi dediğin gibi olur

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn tunahan bende 27.760 obo formasyonunun ikili kırılım 26.620 grafigi atayım uyumlu rsi ile bakınız gimball set ytd

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Ben 6.20-6.21 den sabaha karşı günlük trade ettiğim gülüşlerimi full sattım , gsnn analiz beklentim doğrultusunda, 28 Doları bitümlü geçemiyor senin de ifade ettiğin gibi, bşrkez daha geçemezse alttan destek almak için düzeltme yapması muhtemeldir

cetin36 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Silvercompetant ()

Almak isteyen altin alsın kademeli.

Apranti30 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Apranti30 ()

Paylasirsaniz seviniriz hocam zira alim firsati bekleyenimiz de hayli fazla.

0BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

Alım için bayadır bekliyoruz. iflahımız kesildi gelsede alsak. fakat alt dirençler çok sağlam bu ara hocam tşklr

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Günlükte de RSI da da TOBO formasyonu var , bir bakar mısın senin de fikrini merak ediyor ve önemsiyorum kardeşim

Bünyaminy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cetin36 ()

Hocam aşağı gelme ihtimali daha fazla gibi ons 28 üzerine atamaması bunun işareti olabilirmi saygılarımla

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Kesinlikle haklısınız , günlükte de OBO formasyonu oluştu , RSI günlüğünde de , korkumdan onu paylaşamadım

Silvercompetant için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Çalışacagı garanti sn tunahan ytd

0BeğenmedimŞikayet

100_NUMARALI_ADAM ()

Hocam süre öngörünüz nedir?

0BeğenmedimŞikayet

Silvercompetant ()

Hemde ne güzel oynuyor bu insan isi değil resmen bir algoritma bana kalsa.

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Ah be güzel kardeşim istemem mi ben de yükselsin diye, Piyasa yapıcı bizimle oynunuyor bir böyle bir böyle yalpa yapıyor,

Muhsinbey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dejavue_1905 ()

Gün içinde 25.9 hedefimi var hocam

0BeğenmedimŞikayet

altin_takipçisi ()

Vallah dr bey helal olsun sana . borsa için ne düşünüyorsun
Bfren tıkandı kaldı

0BeğenmedimŞikayet

Muhsinbey ()

Naptınız fincan boyu atak bekliyorduk :) neyse bunada hazırız

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Eline sağlık tuna doktorum.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum