Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 22:18:14
EUR 34.9839 22:18:14
USD 32.2051 22:18:14
ALTIN ONS $2414.8350 22:18:14

Konu: <@kıncı> qram Ters FiLcan Kulp mu?

⭐⭐Akıncı ()
Gram Altın
406 lira Altın da kapanışlar aşagıya dogru 15 liralık marj açabilir

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Sağolasın Hocam çok teşekkür ederiz eline sağlık

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Altının yarısı 374 ortalamam, diyer yarısı 414
Bozmamak için direniyorum daha aşağıların gelmesi tek endişem
Saygılar...

2BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

hayırlı cumalar
400 410 bandı altında hafta kapanışı olumsuz senaryonun devam etmesini demekdir bir süre daha.

16paramıknatısı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Hayırlı cumalar...

Emeğinize sağlık tam düşüncelerimi yansıtan grfik bende bu manzarayla karşılaşırız diye tedirginim.

7BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

alt yorumdaki analiz formasyon hedefine gelmek üzere 395 den desdek alma çabası var fakat buranında kırılma halinde 389 bölgesine hızlı bir atak gelebilir. siyah desdek çizgisi kalıcı olarak kırılırsada asolan hedef 37x lerin yolu açılır.. YTD...

0BeğenmedimŞikayet

Altinolsun58 ()

Desteklerden topluyorum şuan tersteyim en azından ortalama düşürmeye çalışyorum mantıklı bi hareketmi bilemedim sürekli düşünce insan tedirgin oluyor

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

bunu bilemeyiz ki piyasa belirlicek bunu şuan talep yok ne altına ne döviz büyükler nerede durdurmak isdicekler belkiyoruz bizler sadece desdekleri takip ediyoruz şuanda

Altinolsun58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altinolsun58 ()

Üstad bu işkence daha ne kadar devam eder ufukta bi hareket yokmudur ayrıca sitede vermiş olduğunuz analizler için teşekkür ederim nokta atışlarınızı takipteyim

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

burda ki durum kısa vadeli bir analizdir oluşan formasyonun hedefini ve düşen trendin devam ettigini göstermek isdedim

Serkan_22 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serkan_22 ()

Bunlar başlangıç dahada düşücekmi diyorsun

4BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

dünkü grafigin son hali 406 TL altında ilk saatlik kapanış oldu formasyonn hedefleri ilk olarak 401 civarı ikincisi 390 civarıdır.. YTD

1BeğenmedimŞikayet

deryacakirr29 ()

Elinize sağlık akıncı bey...

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Lıke hakkım bıtmıs kardesım yıne, umarım doner 1817 ye hep dıkkat cektım altında kapanıslar sıkıntıdır dıye, ınsallah yukarı atar ve yukselıs trendıne doner. cunku terste olan cok kısı var.

@Gün_olur__ömre_bedel eyvallah kardesım saolasın, gıdıs donus yok ara durak cok, bız her duragı tarıf emeye calısanları da hatırlar bırılerı bırgun.

saygılar...

-1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

@66vip nasıl böyle pek makbule geçmiyor gerçi :) dayanamadım gene durumu göstereyim dedim ama boşa :) ben saga park edip imdatı çektim artık..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum