Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0773 16:34:27
EUR 34.8700 16:34:27
USD 32.3450 16:34:27
ALTIN ONS $2283.6600 16:34:27

Grafiği gönderen: uzmn

⭐⭐uzmn ()
Gümüş
Günaydın Gümüş Dostları: Bereketli ve kazançlı bir hafta dilerim, Rasyo (Altın- Gümüş oranı) şu an için gümüş lehinde devam ediyor. Kısa vade saatlikte ons gümüş te 27.15-27.60 bandı arasında hareketlerimize devam ediyoruz. Teknik grafikte ki formasyonun hedefi aşağıda destek olarak 27.15 olmak üzere 27.60 üzeri bir veya iki saatlik kapanışta takip edeceğim rakamlar;
27.80-28.16-28.39 bereketli kazançlar. Saygılar.

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim @Nereyegidiyoruz arkadaşım, Rabbım sizden de razı olsun. Ben teşekkür ederim. Size ve tüm arkadaşlarımıza Bereketli kazançlar.

Nereyegidiyoruz için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nereyegidiyoruz ()

Cevap için çok teşekkür ederim. Allah razi olsun

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Merhabalar @Nereyegidiyoruz arkadaşım, sabah yazmışsınız ancak şimdi foruma girebildim. Geç yanıtladığım için kusura bakmayın lütfen. Süre vermek bu piyasa da zor, en azından benim için zor. Ancak bu gün ons bacağinda gerçekleşen desteğe çekilme- yeni alıcı toplama sürecinden sonra benim gümüşte beklentim, uzun soluklu bir çıkış, zaten bunun da işaretlerini ocak ayı içinde ETF lere giren paralardan ve gümüşe yönelimden de görebiliyoruz. Sabah belirtmiştim, gümüşün kısa vade düzeltme yapması güç toplama ve daha yukarılara gitme isteğidir, bana göre günlük teknik grafik güzel, haftalık ve aylik güzel. Ben kendi adıma gümüşte sabırla hedeflerimi beklemedeyim. İşlem karar ve takdiri sizin. Bereketli kazançlar.

0BeğenmedimŞikayet

Silvercompetant ()

Tam tersi altin diplerde.

1BeğenmedimŞikayet

Nereyegidiyoruz ()

Abi altından umudum zaten yokda bu gumus 7m02 yi bulmaz mi

7BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Merhabalar gümüş dostları; merak eden arkadaşlarımız için tekrar paylaşayım. Dün sabah alt yorumumda belirttiğim kısa zaman dilimli formasyonda şimdilik bozulma yok, kademe kademe hedefe doğru devam, kısmen dün geceden bu güne saatlikte bir kademe geri desteğe çekildik, iyi de oldu, yeni alıcı ve güç topladık, günlük grafiğimiz güzel, haftalık grafiğimiz güzel, aylık grafiğimiz güzel. Hayırlısı, bereketli kazançlar. Saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

Saka_Er ()

Eline sağlık üstad.

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Alt yorumumda da belirttiğim gibi sn. @Temamudanya arkadaşım; benim beklentim, kısa vade saatlikte aşağıda 27.15 altı kapanışlar (Formasyonu bozar) desteklere doğru çekilmeye ve yukarıda ise 27.60 üstü kalıcılık üst dirençleri hedefler. Bereketli kazançlar.

1BeğenmedimŞikayet

Gulkcr ()

Günaydın hocam teşekkürler emeğinize sağlık bereketli kazançlarımız olsun.

1BeğenmedimŞikayet

Temamudanya ()

Çanak kulp tamamlanınca yön yukarı mı olur

3BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim saygıdeğer, @RXZ5K2, @haskar_, @Invincible_lion arkadaşlar, ben teşekkür ederim sizlerin ve paylaşımları ile bizlere katkı sağlayan tüm arkadaşlarımızın da ellerine sağlık. Malum bu gün bazı piyasalar kapalı ve diğer günlere göre göreceli sığ bir piyasa da işlemlere devam ediyoruz. Bu tarz dönemlerde Geçmiş hareketlerine baktığımızda spekler genel de sığ piyasa da aşağı- yukarı hareketler yapmayı seviyor. Dikkatli ve temkinli olmakta her zaman fayda var. hayırlısı, bereketli kazançlar.

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

@Hkaranfil arkadaşım, her formasyon çalışmayabilir, Ben saatlikte görebildiğimi paylaştım, dört saatlikte veya günlükte, haftalıkta vs. farklı formasyonlar veya aynı formasyonlar, iç içe geçmiş formasyonlar da olabilir. Bakarsınız benim öngördüğüm yapıyı çalıştırmaz saatlik veya dört saatlikte yeni bir formasyon yapısı oluşturur vb, ben kısa vade işlem yapmayı tercih etmiyorum, sadece kısa vade işlem yapmak isteyen arkadaşlarıma faydası olabilir diye paylaştım. Kısa vade den çok benim kendi adıma beklediğim haftalık formasyon hedefim var. Bereketli kazançlar.

Hkaranfil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Trafikteki fincandan öncede bir fincan var neden yukarı atmamış tekrar bir fincan oluşturuyor bilgilendirirseniz sevinirim

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Günaydın Hayırlı günler dilerim Hocam elinize sağlık teşekkür ederiz güzel paylaşım için.

2BeğenmedimŞikayet

haskar_ ()

Emeğine sağlık, like.

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

İyi haftalar emeğinize sağlık ustam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum