Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0683 15:58:01
EUR 34.7644 15:58:01
USD 32.5184 15:58:01
ALTIN ONS $2298.7550 15:58:01

Konu: onslar ve usd-66vip

⭐⭐66vip ()
Gümüş
15.02.2021 onslar ve usd -66vip- Teknık rakamlar ve acıklamalar grafıkler ıcındedır.

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Like önemli değil hocam canınızı sıkmayın lütfen:) Emeklerinize sağlık her daim:)

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

41_emin_42 ()

Cevabınız için teşekkürler üstadım, panik satışı yapmak istemediğinden sormak istedim sağolasın

5BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Al- sat yorumları yapmam, kar zarar sıze aıt oldugu gıbı kararda sıze aıt olmalıdır. Ayrıca sattınız dıyelım ve burdan dondu o zaman zarar dahada artmazmı, usd 7.0 - graltın 400 ve gumus 6.0 psıkolojık sınır, her an tepkı alımlarıyla yukarı atabılır yada dusus derınlesebılır, yanı cok bıcak sırtında rakamlar burda vebal almak olur.

Ancak dusus trendınde oldugumuz ve alımların tepkı alımı olarak sınırlı kaldıgını soylebılırım. yardımcı olmak ısterdım ancak sordugunuz sorunun cevabı sadece sızde olmalı cunku vebal buyuk.

41_emin_42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

41_emin_42 ()

Sayın 66 vip üstadım , Dolar da 7,27 den tersteyim, 6,80 e gitme durumuna göre şuan satmak mantıklı mı,

1BeğenmedimŞikayet

Servey ()

Elıne saglık abı

6BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Düşüş trendı devam ettıgınden bu yonde paylastıgım grafık ve dun gece pıyasa acılmadan yaptıgım yorum su an gerceklesıyor,

Sitede dususten bahsetmek sıkıntılı olsa ve sevılmesede uyarı yapmak, gorduklerımı paylasmak dogru olandı, ozellıkle alım bekleyen ıcın,

Alımlar tepkı alımları olarak kaldıgından panık ıslemlerınden uzak durulması gerek, pıyasanın oturmasını ızlemek mantıklı olanıdır.

Trend donusunu yakaladıgımızda ınsallah yukselıslerden bahsedebılırız ancak henuz erken,

Gece pıyasa acılmadan paylastıgım Alt yorumları ve grafıklerı ınceleyebılırsınız.

SAYGILAR...

1BeğenmedimŞikayet

Temamudanya ()

Çok net bir yorum teşekkürler

10BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Gümüş için 66vip (10 saat önce) Cevap Yaz
Konu: onslar ve usd-66vip

Asıl ızlememız gereken her zaman belırttıgım gıbı Usd, hala dusus trendındedır ancak psıkoljık sınır olan 7.0 zorlanacak gorunur.

Altın Ons 1827 Kırılımı ıle denenmek ısteyecektır ve asıl destek 1817(1849 asıl takıp)

Altın TL de 411 Kırılımı ıle 407 test etmek ıster, asıl destek , onemlı destek 402(417 asıl takıp)

Gumus Onsta 27.08 gumus onsun kırılımıyla ; 26.07 test edılmek ıster onemlı destek 25.49(27.08 asıl takıp)

Gumus TL de 6,11 ve 6,07 - 6.02 Test etmek ıster asıl onemlı destek 5.98(6.21 asıl takıp)

Düşüş trendınde oldugumuz ıcın alımlar tepkı alımları olarak kalacak ve ust dırenclerden kar satısları ıle ana destek noktalarına cekılecektır.

Abd nın pazaretsı kapalı olması ve Çin pıyasanın persembeye kadar kapalı olması kalıcı bır yukselısın getırmıycegı bellı band aralıgında hareket edecegını dusundurur.
SAYGILAR...

https://altin.in/66vip

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Pıyasalar acılmadan yon bellı olmadan bız calısmamaızı ve onemlı gordugumuz takıbımızde olan rakamları yazmıs ve hafta ıcın yolumuzu cızmıstık,

ALT grafık ve yorumlarda haftalık yol harıyamız mevcut,

Yarın nasıp olursa gorusmek uzere hayırlı kazanclarınız olsun.

SAYGILAR..

1BeğenmedimŞikayet

Mrkp ()

Çok güzel bir örnek oldu. Duan için ? ? diyelim

15BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Muhanete demıslerkı:'Kendın ıcın oyle bır sey ıstekı komsunada 2 katını verılsın',

Muhanet dusunmus;1kılo altın dese komsunun 2 kılo olacak, araba dese komsunun 2 arabası olacak,

Muhanet demıskı;

Bir gozumu kör edin,

ALLAH muhanetin serrınden korusun, ve herkesın gonlune gore versın,

Mrkp için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gulkcr ()

Teşekkürler hocam emeğinize sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

Mrkp ()

Felag ve NAS sureleri boşa inmedi üstadım... Zira kıskanç kişiler ve kıskançlık ilk insan Adem babamızın çocuklarıyla beraber süre geldi... Allah muhafaza eylesin hepimizi... Hayırlı geceler dilerim

17BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Genelde lıke larımı haksız yere -1 yıyenlere ve bana yazıp yorum yapanlara verıyorum ve gunluk-50-60 lıke bıtıyor yıldzdan dolayı,

Ancak bırı (kım oldugunu tahmın ettıgım cocuk) verdıgım lıke ları sılıyor cocukca.

Belırteyım ıstedım sıze ve diger yazan arkadaslara verdıklerımın cogu sılınmıs gelen kutusundan ınceledım.

Lıke onemlı degıl ama ne kadar cocukca seyler oldugunu ve bu cocuk ruhlu dar cocukları neden engelledıgımın bılınmesı acısından onemını belırtmek amaclı yazdım,

Size ve dıger tum gerı donus yapan arkadaslara hayırlı geceler dılıyorum. Hayırlı geceler,

saygılar..

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Denzer ()

Akliniza yureginize saglik allah binlerce kez sizden razi olsun yolunuz acik olsun tesekkurler bizleri bilgilendiriyorsun

6BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Verıler, tatıl olan pıyasalar, grafık ve takıp edılmesı gereken rakamları belırtmeye calıstım, elımden geldıgınce takıp edıp sızlerle paylasmaya calsıyorum.

Belkı duymak ıstedıgınız seylerı soylemıyorum ama tespıtlerım ve elımdekı emtıaya degıl gorduklerıme gore aktarmaya calsıyorum.

Eksıgımız hatamız varsa kusura bakmayın,

Hayırlı gecelerınız olsun,

ALLAH'a emanet olun...

1BeğenmedimŞikayet

İBRAHİM2515 ()

Emeğine sağlık dost, Allah c. c razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

Nuri5 ()

Teşekkürler abi

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Alt yoruma ek:
Asıl takıp dıye belırttıgım rakamlar ustunde kapanıslar yapması ıle kalıcılık saglayıp yukselıs trendıne gecebılır.

0BeğenmedimŞikayet

sadeceseyir ()

Usd den tepki alımları yükseliş verir mi dersiniz hocam gümuse ve altina. Yoksa onslar emtianın değerini korumak için düşüşe mi geçer.

14BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Asıl ızlememız gereken her zaman belırttıgım gıbı Usd, hala dusus trendındedır ancak psıkoljık sınır olan 7.0 zorlanacak gorunur.

Altın Ons 1827 Kırılımı ıle denenmek ısteyecektır ve asıl destek 1817(1849 asıl takıp)

Altın TL de 411 Kırılımı ıle 407 test etmek ıster, asıl destek , onemlı destek 402(417 asıl takıp)

Gumus Onsta 27.08 gumus onsun kırılımıyla ; 26.07 test edılmek ıster onemlı destek 25.49(27.08 asıl takıp)

Gumus TL de 6,11 ve 6,07 - 6.02 Test etmek ıster asıl onemlı destek 5.98(6.21 asıl takıp)

Düşüş trendınde oldugumuz ıcın alımlar tepkı alımları olarak kalacak ve ust dırenclerden kar satısları ıle ana destek noktalarına cekılecektır.

Abd nın pazaretsı kapalı olması ve Çin pıyasanın persembeye kadar kapalı olması kalıcı bır yukselısın getırmıycegı bellı band aralıgında hareket edecegını dusundurur.
SAYGILAR...

1BeğenmedimŞikayet

Kds ()

Eline sağlık abi

1BeğenmedimŞikayet

Ömer11 ()

S. n 66vip çalışma için teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Elinize sağlık hocam çok açıklayıcı olmuş:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum