Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0868 10:21:25
EUR 35.1006 10:21:25
USD 32.2737 10:21:25
ALTIN ONS $2387.3050 10:21:25

Konu: Gecmısten- Gunumuze- bakış-66vip

⭐⭐66vip ()
Gram Altın
Selamun aleykum ıyı tatıller,

Gecmısten bu yana ınıs cıkıslarla dolu emtıa fıyatlarına bakınca o rakam hayal, bu rakam beklenmez, bu asla gelmez , ruyanızda gorursunuz, gıbı konusmaların ne kadar gercekcı oldugu yada olmadıgı, bu pıyasada olmaz dıye bır rakam yok dendıgımızde dogruluk derecesını gormemız acısından gecmıse yolculuk garfıklerı.

Incelemenızı onerırım

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Tatil olan pıyasalar

Tüm Gün Tatil ABD - Başkanlık Günü
Tüm Gün Tatil Hong Kong - Yılbaşı
Tüm Gün Tatil Kanada - Aile Günü
Tüm Gün Tatil Çin - Bahar Festivali

Abd pıyasaları pazartesi gunu- çin piyasaları persembe gunune kadar kapalı
-
Onemlı 3 yıldzlı verıler:

02:50 JPY Gayri Safi Yurtiçi Hasıla (GSYİH) (çeyreklik) (4. Çeyrek)

11:00 TRY Bütçe Dengesi (Oca)

Abd ve cın kapalı oldugundan onemlı bır verı yok.

0BeğenmedimŞikayet

Murat1414 ()

Eyvallah kardeşim. Bende hakaret. Edilmedikçe kimseyi engellemek istmiyorum. Biri yüksek rakamlar vermiş ve neden dolayı gelecek dedim birkaç kere de sorumu yineledim diye hem engellemiş hem de dislike vermiş. Yanlış anlamasın diye de like verdim verdiğimi de belirttim. Ne diyim çocukça işler bunlar. Yaşım olmuş 40. Profilinde 91 doğumlu yazan 3 yıldızlıylı arkadaş sen engelleyince batacaksak iyimiş ne diyim sana :)

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

rzc ()

Tesekkür ederim cevapladığınız için zararım cok ev parası nı yatırmıstık umutla bekliyoruz

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Onu soyleyen cok sıtede kardesım, ben kahın degılım, ay gun tarıh vermek benım ısım deıl, daha dogrusu ısı bılen kımsenın ısı deıl, yonu aralıkları donus noktalarını bılmek ınsanı ulkenın en ıyı en profosyenel fınans ve yatırım uzamnı yaparken, tarıhle bırlıkte rakam vermek gibi bir kehanetım yok.

rzc için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

rzc ()

Sizce 500 leri kac ay yada kaç hafta sonra goruruz

4BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Sevıyelı olan, hakaret ve art nıyet ıcermeyen dayanagı olan hıc bır yorumu engelemem kardesım neden engelleyım,

Bak onumuzdekı ay 500, hazıranda 700 olacak deseydım begenı butonu cokerdı, ınsanlar bılmedıgının dusmanıdır,

duymak ıstedıklerını soylersen takdır gorursun, ama gunu gelıp gerceklesmeyınce lınc yersın,

O yuzden dogru her yerde durur,10uncu koyde olsa yer bulur,

Murat1414 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Murat1414 ()

Like verdim engelleme beni :)

5BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Bu ulkede ne jetfadıllar bıter- ne tosuncuklar nede bogazıcı koprusunu satanlar, yeterkı ınsanlara duymak ıstedıklerını soyleyın, kolay para vadedin, DOGRULARIN alıcısı az, insanların DUYMAK ISTEDIKLERInın alıcısı cok olur.

Gecen yıl mart ayından sonra hazırana kadar, uyarlılar yaptıgımızda kımse anlamıyordu, cunku yukselıs trendındeydı ve nerden alırsan al kar yazıyordu, dusecek dıyenlere dıkkatlı olun dıyenlere zırvelerden alımlar tehlıkelıdır dıyenlere saldırıya gecılıp, Altın 600-700- gumus 8-10 dıyenlere lıkelar takdırler yagdırılıyordu.

Yukselıste usta cok olur cunku nerden alırsan al kar yazar- dusus trendınde ortadan ya kaybolur yada soyledıklerını ınkar eder- ya hastaları ıslerı cıkar- yada yazdıkları sayfaları degıstırır baska sayfalarda yazar yada nık degıstırırler.

Dusus trendımız devam edıyor gorunuyor, bellı desteklerden tepkı alımları ve bellı dırenclerden kar satısları yapılıyor ve yıne aynı noktalara cekılıyor,

Trend yukselıs ısaretlerı versede net bır olusum yok, net olusum ıcın belırlı dırenc noktaları uzerınde kapanıslar gerekıyor,

İlerleyen saatlerde paylasıcagım grafıkte o onemlı rakamlar, trend aynı sekılde devammı yoksa trend degısıklıgı ıle yon yukarı degısecekmı hep bırlıkte tahlıl edıcez.

iyi aksamlar,

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Hocam bu piyasada her şey olabilir her beklenen gerçekleşmiyor biliyorsunuz moralinizi bozmayın altın 407 altına inmedi biliyorsunuz denedi kırılmadı. Sanal paralarla hiç ilgim yok hocam.

ŞiRinN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Her iki durumda mümkün diyor hocam grafiklere bakarsanız inişli çıkışlı durumlar söz konusu

ŞiRinN için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Ümitvari olmak adına ne güzel demişsiniz hocam gelmez diye düşünülen rakamlar er geç gelir yeter ki sabırlı olunsun zararına işlem yapılmasın. Yüreğinize sağlık hocam:)

1BeğenmedimŞikayet

Şanssız_06 ()

Grafik yeni hedefler olduğunu gösteriyor Ons da 2200 gelecek gibi bir düşünce oldu bende

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

elinize saglik sayin vip. iste bu görüntü aylardir beni büyük alimdan alikoyup minik parcalarla al sata bulastiran... belki cok güzel kârdan edip belki de cok buyuk zarardan koruyan... bu uzun vadeli grafikler hep gözümün önünde duruyor. hem korkutuyor hem güzel seyler vaadediyor

12BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Ne terste olanların umıdını kesmesının dogru olmadıgını nede daha altlar dan alım bekleyenlerın gelmez dıye umıdının kesmemsı gerektıgını gosteren bır calısma,

Olmaz dıye bır rakam yok, nerelerden nereye cıkmıs ve tekrar ne noktalara gelmıs grafıkten gorebılırsınız.

Ozellıkle terste olanlar zamandan kaybedebılır ama gelmez dıye bır rakam yok sadece zamandan zararla her rakamın gelmesı muhtemeldır.

Gecen hafta sonu bır calısma yaptım ve hafta boyu yol harıtamız mukemmel sekılde calıstı, aksam saatlerınde yıne bır calısma yaparak onumuzde surecın yol harıtasını cızmeye calısacam, umarım faydası oluyordur. (gecen hafta sonu kı grafık calısmasına bakılabılır)

Aksam saatlerınde gorusmek uzere, ıyı tatıller,

ALLAH'a emanet olun.

SAYGILAR...

1BeğenmedimŞikayet

H_s_Bursa ()

Tşk hocam bilgileriniz için emeğinize sağlık gerçekten kendi adıma bilgisizliği mi görüyorum sizin paylaşımlara bakınca siz ve sizin gibi bir kaç kişi

1BeğenmedimŞikayet

xxrengum ()

Ve aleykum selam iyi pazarlar eline sağlık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum