Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 10:04:36
EUR 34.8238 10:04:36
USD 32.3379 10:04:36
ALTIN ONS $2301.8900 10:04:36

Konu: gümüş martısı:& melankolı

⭐⭐drtunahan ()
Gümüş

'Dil sizdir benim acılarım ..
Konuşmazlar kimseyle ..
Sadece benim canımı acıtırlar ..
Hiç hak etmediğim halde''

- Cemal Süreya

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Bütün onslar için geçerli,

Glun için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş2 ()

@Kuralları sorum geldimi acaba

Kuralları için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Glun ()

İyi akşamlar @drtunahan bey. Çok sordum ama kusura bakmayın. Bu düşüs gram altın için de geçerli mi? Sizce kaça kadar düşer alım fırsatı için?

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kuralları ()

Teşekkür ederim , fikriniz benim için önemliydi...

0BeğenmedimŞikayet

Abdullah3442 ()

Dursun hoca dediğiniz kim acaba gan analizi bende çok merak ediyorum soy ismini söyler misiniz rica etsem

3BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Dursun hocam Gann analistlerinin en iyisi, hocaların hocasıdır, Dursun hocam 16,17 Şubata kadar onslarda artış bekliyor, bazen trend dolanaya ( dolunay degil lütfen yanılmayın) kadar artış yapar, bu olasılığı ay takvimi ve pariteler2 olarak paylaşmıştım profilimde de vardır. İnşallah öyle olur ama ben bir tık daha karamsarım

0BeğenmedimŞikayet

Kuralları ()

sizin gibi değerli hocalardan gannı bende takip ediyorum, Dursun hocayı şimdi dinledim 17-19 Şubat ons da yükseliş bekliyor, daha sonrası düşüş dedi ? Sizin fikriniz de çok önemli siz ne düşünüyorsunuz , Satürn, Uranüs karesi var 17 Şubat da ...

0BeğenmedimŞikayet

Melankolik ()

Sizi takibe alıyorum hocam . Emek veriyorsunuz. Emek kutsaldır

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Ben genel kaideleri dahilinde strateji geliştirme taraftarıyım, yarın için pozitif, 16 subat-28 Şubat için beklentim alım fırsatı günleri olması yönünde, yüzde yüz bilme şansımız maalesef yok, hep B ve C planımız var ; Birinci prensip zarar etmemek ikinci prensip kar etmek

Melankolik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Silvercompetant ()

Dogru dedin.
Onun için yuzde 50 nakitte kalmak lazım.

0BeğenmedimŞikayet

Melankolik ()

Valla belki erkene gelmiştir açıkçası piyasa belli olmuyor her dolunayda illa dip olacak diye bir şey yok. Tabi haklisiniz ama piyasa bana göre hicbir şey tam belli değil onemli olan kazanmak üzerine bir strateji geliştirmek bu bizi kayıplardan korur. Bol kazançlar dilerim. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Biliyorsunuz ben gann analiz ekolünü sevenlerdenim , benim dip beklentim 26,27,28 Şubat günlerinde ( Dolunay zamanı)

0BeğenmedimŞikayet

Melankolik ()

Hocam ustalar genelde çarşamba sonrası bekliyor bu düşüşü ve çarşambaya dek tepki yükselişi olacaktır elbette . Cuma günü dip var diyor bazı ustalar ama ne bileyim piyasa belli olmaz. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

OkanNako ()

Kactan verdiniz hocam
Ozel degilse
Tsk ler

0BeğenmedimŞikayet

Erhandnmz ()

Hocam selamun aleyküm. Bugünkü açılışta içinizden geçen yukarı mıdır aşşağı mı.

0BeğenmedimŞikayet

Wikwiki ()

Yok estafurullah ben h. geldiniz yazmistim

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Kusura bakmayın

Wikwiki için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

berkhamza ()

Hocam nerelerden almayı umut ediyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

Wikwiki ()

Hocam yannis kisiye yazdiniz ama yinede bilgi icin tesekkurler

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Son bir alim fırsatı vermeden yukarı gideceğini sanmıyorum , salı günü sonrası bir düzeltme beklentim devsm ediyor, bu olasılığı göre de parçalı alım emirlerini verdim

Wikwiki için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Wikwiki ()

Yani bi alsat firsatimi yoksa yoksa 30 lara dayanmasinimi bekliyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

Wikwiki ()

Hocam peki beklentiniz onsun kac olmasi

0BeğenmedimŞikayet

Elcuar ()

İnşallah hocam

4BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

LONDRA açıksa herşey beklenir hatta sıg piyasalarda hareket kabiliyeti daha rahat olur , pazartesi 28 direncine tekrar dayanırız. Altın piyasasının merkezi Londradır. Altında 1850 rakamını aşarsak gumus 29 sınırını zorlarsa sasmam

Elcuar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elcuar ()

ABD Çin p. tesi tatil ama hocam

0BeğenmedimŞikayet

Ahyalandünya ()

Yeniay nedir hcm burç falanmi

5BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Pazartesi yenıay 2 gün opsiyonun son günü, beklentim yükseliş yönünde

Ahyalandünya için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahyalandünya ()

Hocam 11 inde yükseliş bekliyordunuz 2 gün opsiyonlu yazmistiniz pazartesi yükselirmi yoksa salıya kalırmi yukselis

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum