Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0730 08:23:45
EUR 34.9849 08:23:45
USD 32.5828 08:23:45
ALTIN ONS $2317.6100 08:23:45

Grafiği gönderen: tarbaz5101

⭐⭐⭐tarbaz5101 ()
Gram Altın
Gümüş, günlükte bollinger orta bandı Altın da hareket ediyor. Günlükte 5,9250-6,1535 yatay bant aralığında bulunmakta olup,6,038 trend desteği ve 6,015 geniş bant alt desteklerine tutunmaktadır.
Günlükte 5,78 e kadar sarkma ihtimali olup, destek sevyelerinde azdan çoğa kuralına göre parçalı alım düşünülebilir.
Destekler; 6,038 -6,015 - 5,9250 - 5,78
Dirençler ; 6,1535-6,1940-6,2560
6,2560 üstü günlük kapanış yapabilirse daha üst sevyeler takip edilebilir. YTD

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Hocam gümüş yükselişe geçti diyebilirmiyiz, Hedef kaç olur orta vadede

tarbaz5101 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Hayırlı cumalar kıymetli hocam

1BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Grafiğe göre 6,01 görmüş 4h ve günlükte,1h de 6,05 görünüyor, şu anda trend desteğinde.

förrü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

förrü ()

Hocam bo nebze yükseliş için gece kapanışı ne olması gerekir. ve de altta 6.01 gorebilirmi.

0BeğenmedimŞikayet

förrü ()

Hocam açıklamasında size zahmet yaparmisiniz

0BeğenmedimŞikayet

Bjk42 ()

Hocam 23 kapanışı 1700 altı oldu yorumunuz nedir ytd tabii ki.

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

hamıle ayı mumlar gelıyorum dıyo gumbur gumbur :)) ytd

5BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Alt gümüş yorumuna ait grafikte son durum.

0BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

Altın için paylasım yapabilir misiniz. Ya da ben mi kaçırdım

16BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Alt gümüş yorumuna ait grafikte son durum.
Gümüş günlükte 6,1535-6,3820i geniş bantta 6,015-6,4150 yatay bant aralığındadır.
6,3820-6,4150 direnç sevyeleri olup, Bollinger bandı günlükte üst bant 6,49 civarı , haftalıkta 6,70 civarıdır.
Gümüş, sert çıkışları olduğu giibi , düşüşleride daha sert olmuştur, geçmişinde 1 günde 1,30 TL ye kadar düşüşler yaşamıştır, o nedenle 40-50 krş.luk düşüş normal sayılabilir, 80-90 krş.luk düşüşler son 1,5 yılda gümüş 5 TL'nin üstüne çıktıktan sonra normalmiş gibi görünmeye başladı, gümüş fiyatı arttıkça belkide
TL'lik iniş- çıkışlar normal karşılanacak.
O nedenle direnç sevyelerinde azdan çoğa kuralına göre parça satış düşünülmelidir, parça miktarı herkesin risk alma durumuna göre değişir.
Uzun vadede gümüş elbette daha güzel yerlere gelecektir, ancak iniş çıkışlarıda parça al- sat larla değerlendirmek gerekir diye düşünüyorum. YTD

0BeğenmedimŞikayet

förrü ()

Hocam gumus sayfasinda bu grafikleri de paylasirmisiniz.
Ayrica gumus icin dusunceniz nedir daha asagilara dusermi

1BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Evet, 5,8460 olacaktı, grafikte mevcut.

Sağlıkçı45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

5.84 hocam, yanlışlıkla yazmışsınız galiba?

0BeğenmedimŞikayet

Sehzade_1453 ()

Üstadım gram ne olur. Valla fıtık etti artık. 440 larda zararkes yapmadığıma çok pişman oldum.

8BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Alt yorumlara ait grafikte son durum.
Gümüş, günlükte bollinger alt bandını yükseliş kanalı alt desteği olan 6,8460 ta test etmiş ve dönüş yapmıştır, yükselişin devamı için, 6,1535 yatay bant üst direnci üstünde günlük kapanış olumlu olacaktır diye düşünüyorum. YTD

4BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Alt Gümüş yorumuna ait grafikte son durum.
Yukarıda 6,30 ları test eden gümüş, günlükte aşağıda 5,9250 yatay bant alt desteğini test etmiş görünüyor, 4h ve 1h de ise 6,015 geniş bant alt desteğini test etmiş.
Alt yorum da belirttiğim destekler halen geçerlidir.Ytd

1BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Son muma dogru bakılırsa saticilar azalmış tepki gelebilir

0BeğenmedimŞikayet

oktay_87 ()

Tarbaz hocam sizlerin yorumları bizler için değerli. lütfen olumsuz yorumları kafanıza takıp kendinizi yıpratmayınız. biliyorsunuz bu olumsuz yorumlar yüzünden temel teknik gibi değerli üstadımızı kaybettik saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

Fiziks ()

Cevap bile vermeyin her türlü yorum yapıp sonra ben demiştim diyorlar. Zorlamı aldırdınız

1BeğenmedimŞikayet

Beylerbeyim ()

Şimdi durum su... grafikle veriyle konusuyorsunuz, sırtınız bir yerlere dayalı olarak konusuyorsunuz yazıyorsunuz. anlaşılabilir bir durum saygı duyulması gerek.. ama bır de sayısız başarısızlıktan dolayi kaç defa gidip geldiği belli olmayan papatya ve türevleri gibi iskembeden sallayanlar var... bıktık usandik... sana şiddetle tavsiyem cevap bile verme... clasmanini koru... slm

0BeğenmedimŞikayet

legolas001 ()

2x talimat girdim 6 TL 2.5 kg 5.950 2.5 kg nasıl iyimi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum