Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0761 03:38:24
EUR 34.7635 03:38:24
USD 32.2812 03:38:24
ALTIN ONS $2294.6200 03:38:24

Grafiği gönderen: Dersu_UZALA

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Huljk ()

5 linrkaamlar ? Dolardaki beşli rakamlar?

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KIZIL_ELMA05 ()

dostum şimdiye kadar almayıp alım yönünde halen bekliyorsanız. takdirlik sabrınız ve yatırım stratejiniz var. tebrik ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

Tyana ()

Ozur dilerim ama hic bir sey anlamadim sayin hocamin yazdiklarindan

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

usta @Tyana arkadaşı engelemişsin sanırım nedenini sormamı isdedi bende, seninle hiç bir diyalogu olmamış fazla muabbete katılmayan birisiymiş elçiye zeval olmaz :)

Dersu_UZALA için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mertinin ()

Teşekkürler

Dersu_UZALA için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

Dersu_UZALA ()

Ağızlara pelesenk olmuş bir site sözü ile cevap vereyim!
Gerçi sitedekiler menfaat icabı hep yukarı yönlü yorumlarlar bu sözü ama:)

"Dolar, gram geldiği yeri unutmaz! "

Hep yukarıyı hatırlayacak değil ya!
Bazen de aşağıyı hatırlar, unutmaz!

Mertinin için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

ben sadece gördügümü söyledim ve bu arada kendi fikriminde ne oldugunu yazdım, birr avuç ihracatcı için ülkeyi bu hale getirmek dogrumuydu mesele ihracatcı ise keşke doları 3,5 dan böyle saçma bir hareket yapmasına musade etmeselerdi ama müdahele ama dogru politika ile.. doları 10 yapalım yüksek kur çözümse kimse dolar almasınsa mantık yada yabancıya doları kaptırmıyalumsa mesele dengeyi kurmakda aslında bir süre faizi düşür kuru sal sonra daha fazla faizle düşürcem diye ugraş , aynı şeyleri yaparak farklı sonuçlar alınmadıgını ne zaman anlıcaklar bakalım. sitemim sana degil bu hale gelmemize sebep olan ve yönetimlerine..

Baba_Vanga_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mertinin ()

DERSU BEY!

ALTIN

GOLDEN CROSS ile hızlı çıktı,

DEATH CROSS ile surundurerek indi, inmeye de devam ediyor.

YA SONRA!

Sürünerek de olsa tekrar düştüğü zaman ki fiyatları görür mü?

Cevap vermeyecek siniz biliyorum ama,

MERAKTAYİM

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

teknik analiz sadece nereden alıp satmanız gerektiginiz hakkında geçmiş fiyat hareketlerine göre fikir edinmenizi saglar kısace. asolan fiyatdır
aracınız ile bir yere gidicekseniz tekniz analiz araç degil navigasyon olrak düşünün yol gösterici gibi

Yatırım_merakli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tyana ()

Hocam Dersi Uzala hocama sorarmisiniz beni neden engellemis. Kendisine bu gune kadar soru bile sormadim ben cok fazlaaktif birisi degilim

1BeğenmedimŞikayet

Limonkabuğu_ ()

Ayı piyasasının başladığını işaret etmekteymiş bu da düşüş trendi ytd

GAKGOM21 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Yatırım_merakli ()

Birşey sorabilir miyim dolar 3.5 4 liralardan 7 8 liralara hangi teknik analiz grafikle geldi açıklar mısın bekliyorum?

0BeğenmedimŞikayet

zesu ()

Dolarımız yok ki bu grafigi düşünelim... gram altının durumu nasıl olur sizce yükselirmi.550 veya 600 seviyelerine ne zaman gelir.

4BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

birde kimse inanmıyor doların düşecegine ya ben daha da tedirgin oluyorum aylıkdaki uyumsuzluk tehlike aslında, bende 6,97/6,70 aralıgından dönüş bekliyorum ama uzun zamandır teknik olarak böyle sıkıntılı grafikler olmamışdı . bazı elliotcular dolarda 3. dalganın bitigni burdan 5 li rakamlara satış öngörüyor sonra yeni zirve buda 3 4 yıllık bir olay demek. biz yakından desdekleri izlemeye devam grafik nerde al derse alırız gerisi çekirdek çitlemeye devam :)

İbrahim_4546 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

çaylak_avcı_ ()

Biraz açar mısınız Hocam

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hocam bütün ihracatçılar isyan içinde birlikleri yetkililere sesleniyor daha fazla düşürürseniz biteriz diye

Globalde usd düşüyor evet yükselirken dengeki kur uygulayan mb. düşerken de aynı davranıyor
Siz grafiklerde nerelere kadar bekliyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

izai ()

golden'a dönemsin o :)

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

bu kesişim ons ve gram içinde geçerli yani alım gelmezse 1 2 hafta içinde death cross kesişimi olabilir bu durumda baskının artmasına neden olabilir. fiyatlar bıçak sırtı şuan

İbrahim_4546 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Difüzyon ()

Ne demek açiklayabilir misiniz.

0BeğenmedimŞikayet

Oney52 ()

S. baskan bu dolar grafiğimi yön nereye

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

gram ve onsda aynı durumda.. korkulan başa gelmez umarım. uzun yıllardır böyle birşey olmamış çünkü toparlama süresini uzatır bu tür olaylar..

1BeğenmedimŞikayet

GAKGOM21 ()

Trend değişimi geliyor mu demek istediniz yani

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum