Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0724 06:47:19
EUR 34.9095 06:47:19
USD 32.5287 06:47:19
ALTIN ONS $2326.1550 06:47:19

Konu: usdtry 4H elliot

A düzelmesini 7.29 ila 7.22 arasında bekliyorum. ytd

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

cok kotu oldu bu. dönmezse cok fena. ters dolarizasyon filan olmaz boyle. adam hesaplar bir haftada 3 aylik faizi aldi satar mi dolarini

sorumsuz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sorumsuz ()

Şu abd 10 yıllıklar böyle yükselmeye devam ederse, nereye gider tahmin edemiyorum.

Volkanata için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

ben de 7.20 kesin 7.37 ye kadar tepki olabilir diye dusunmustum de cuma para lazim bir haftada cikmazsa ortada kalirim diye minik birer parca almistim. bu kadar hizli dusunmemistim

1BeğenmedimŞikayet

sorumsuz ()

2 hafta önce şöyle bir grafik çizip sonra kafam karışıp yanlış yöne bakmışım.

Kendime kızmayım da napayım :)

1BeğenmedimŞikayet

Istanbul___34 ()

Çalışmanız sade ve güzel teşekkürler. Ben de simetrik üçgen formasyonu üzerinde çalıştım. Dün kırdı aşağı doğru ve üçgenin sivri noktasına yakın yerde kırdı. Güven veren şekilde çalıştı formasyon. Dolar ın yönü bence de aşağı gözüküyor. Bakalım neler olacak. Cumhurbaşkanının konuşmaları da aşağı çekiyor her seferinde bence dolar ı.

0BeğenmedimŞikayet

sorumsuz ()

Düşen flama çalışıyor...

0BeğenmedimŞikayet

Cemilozer16 ()

Cmorgan da yıllardan beri düşük gösteriyor ama her nedense tersi oluyor

0BeğenmedimŞikayet

sorumsuz ()

O konuda size katılıyorum hocam
8.50'den gelen düzeltme (ikincil trend) kastedildi sandım.

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hyildiz96 ()

Hocam temel yükseliş dediğiniz gibi de 2008 dönemindeki temel fark döviz kıtlığı. O zaman da bilirsiniz enflasyon görece yüksekti.

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Türkiye'de enflasyon ABD'den yüksek olduğu ve olacağı için ana trend hep yükseliştir. Düşüşleri düzeltme olarak görmek uygun olur bence.

1BeğenmedimŞikayet

sorumsuz ()

Temel olarak bakınca pozitif reel faiz

Teknik olarak alçalan tepeler ve bir üst elliot daha var. (grafikteki 5 onun 3üne denk geliyor)

0BeğenmedimŞikayet

Kadim_çınar ()

nevkarım 76ım hala umudun var
bende kalmadı
o umuttan banada yolla eccük

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sorumsuz ()

Hocam zaman vermek doğru olmaz. Çarşamba başkan konuştuktan sonra netleşir durum.

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Ana trendi neden düşüş olarak gördünüz?

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Ne zaman gelir acaba hocam 7,22

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum