Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0725 06:36:22
EUR 34.9095 06:36:22
USD 32.5260 06:36:22
ALTIN ONS $2326.7700 06:36:22

Konu: xagusd , 1günlük grafik çalışlması

⭐⭐drtunahan ()
Gümüş

Sevgili dostlarım , 4 Şubat gümdönümü etkisi bitince gümüş yükselme egilimini başlattı , Bollinger Bandlarında fiyat 20 günlük hareketli ortalamın üzerinde seyretmekte , Stochastik RSI alım yönünde meyletmiş ve al konumuna gelmiş , fiyat 27.6xxc direncini aşma aşamasında , burayı kırdıktan sonra fibo seviyesi olan 28 dolar da kırılırsa bugün ya da yarın 30 dolara merhaba deriz , Herkese bol bereketli kazançlar

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

gene alacaklardır ama satacaklar mı ABD açılışına kadar bakmak lazım

ibranezya için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ibranezya ()

tunahan hocam brezilya açtıktan sonraki tahminleriniz nelerdir acaba merak ediyorum

drtunahan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

pariteye göre değişir , dipten gelenler tepe yaprken tepeden gelenler dip yapar

Oemy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Oemy ()

drtunahan bey dolunaylar dip yada tepe de deniliyor doğrumudur? ocak sonu dolunayda tepe yaptı.. gerçi reddiçilerdendi olay ama.. genel olarak nedir doğrusu?

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Yok be hocam yanlis yorumladin etanin tam tersi ben aldim sattim yani al satciyim be abi ne etasi tovbe de:)

0BeğenmedimŞikayet

mfmehmet45 ()

Cidden napalım hocam TL ile elde alalımmı bekleyelim mi

0BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

full TL misiniz ? eta ekolü , saglamcısınız o zaman size hiç yorum yapamam , çünkü siz 5.70 üzerine pahalı dersiniz oysa ben 28 dolar geçilsin 1 saat 28 üstü kalsın bir parça daha alım yaparım , çünkü teknik al vermiş

Karakartal26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Saha erken bi dip gorebil8rmiyiz hocam full tldeyim de alim firsato yakin zamanda 6 610 arasi

0BeğenmedimŞikayet

alihocadeu ()

hocam dolunay neyi ifade ediyor bilgilerinizi paylaşır mısınız . Yaptığınız bir çok yorum çıkıyor maşallah. Allah razı olsun.

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

27 şubat 2021 dolunay

Serrasti için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serrasti ()

Dolunay ne zamana denk geliyor hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Dök ()

Peki hocam 19 şubat dolunay. 2 gün opsiyonlu buradada dip olabilir mi?

0BeğenmedimŞikayet

Dök ()

Teşekkürler hocam. Bu bilgiyi sayenizde öğrendim. Sağolun. O zaman 19 şubatta yine dip olabilir?

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

evet yukselen trend ile gelen pariteler için yeni ay zirvedir , iki iş günü opsiyoonla

Dök için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dök ()

Peki 11 şubat yeni ay hocam. Onun etkisi nasıl? Yeni Ay zirve mi demek onsta

0BeğenmedimŞikayet

Dök ()

Tamam hocam araştırıp buldum. 19 şubat dolunay..

0BeğenmedimŞikayet

Ö_F_Tuğcu ()

@drtunahan ustam sizin beklentinizde 5,9xx alım hedefi de var. Bu 28 dolarlı ya da 30 dolar formasyonu gerçekleştikten sonra mı alım hedeflerinize ulaşacaksınız?

Bir de ayıp olmazsa elinizde kaç parça gümüş var %20 40 60

0BeğenmedimŞikayet

Dök ()

Peki hocam şubatın dolunayını nasıl bulacağım?

2BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Dipler dolunaylarda olur

0BeğenmedimŞikayet

Dök ()

Teşekkürler hocam..

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Geçen ayın ay takvımı grafiginde ınceleyebılırsınız, yaçenı paylsştım

0BeğenmedimŞikayet

Dök ()

Tunahan hocam 11 şubat ile ilgili öngörünüz neydi acaba? Onsların tekrar dip yapması gibi bir durummuydu?

1BeğenmedimŞikayet

drtunahan ()

Teşekkür ederim kardeşim

erenbeg için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erenbeg ()

Selamlar. Elinize emeğinize sağlık yüreğinize ilminize bereket. Çok kıymetli bilgiler.

0BeğenmedimŞikayet

Guclu0 ()

Teşekkürler doktor bey

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum