Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0669 21:15:00
EUR 34.7938 21:15:00
USD 32.5881 21:15:00
ALTIN ONS $2393.8800 21:15:00

Grafiği gönderen: füreya_

Yorumlar (10)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

hasret79 ()

Eyvallah sağol kardeşim çok haklısın 3 ay oldu. Ortalama 1.47 halen bekliyorum. Üzerine attığında kurtulayım ihlgm den

füreya_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hedef_söyle ()

Anladım hakketti onu bende onu la beraber beklicem bakalım Allah sabır versin bana :)

1BeğenmedimŞikayet

füreya_ ()

Bist ile ters orantılı hisselerden bu.. En son yükselişinide bist düşerken yapmıştı.. Düşüşü bekliyor sanırım.. Şş.. İle başlayıp zz.. İle bitirmek istiyorum..

Hedef_söyle için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hedef_söyle ()

Hemde ne adi çıktı ben mart ayına gümüş te girdim dünya zararım vardı yazın çok güzel karla çıktım bu kadar sinir olmamıştım

1BeğenmedimŞikayet

füreya_ ()

Oyak 8.6o üzeri olumlu
. Ama uçacak bir hali yok..
Ihlgm yaklaşım 8 aydır her sorana kurtulun o hisseden diyorum, artık kim ne isterse yapsın..

hasret79 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

füreya_ ()

Ne yapmaya çalıştığını inan anlamadım.. 7.66 da haftalık destek var.. Yükselmesi gerek ama yatay devam ediyor.. Aylık 8.08 üzeri kapanış yapmadan yükselişe geçemeyecek.. adi bir hisse çıktı..

Hedef_söyle için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hedef_söyle ()

Füreya hanım vkfyo ya Bi bakarmısınız rica etsek

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Teşekürler fureya hocam bugün tabandan yapıştım baya yüklü girdim ve günlük desteğe gelince. Akşama da kap düştü sermaye artırımı felan ama şirket bugün alım yapmış açıklama şu şekilde

Şirketimiz 20 Mart 2019 tarihli Olağan Genel Kurul Toplantısında onaylanan "Pay Geri Alım Programı" kapsamında 8 Şubat 2021 tarihinde 2.100.000 adet kendi payını Borsa'dan satın almıştır.

Birde bağlı ortaklığı wind enerjinin halka arzı konusunda çalışma yapıyorlar hisseleri bilarek ortaga sattirip şirketin kendisinde topluyorlar gibime geliyor bugün yazdım oyun dönüyor diye ama dayanamadım desteği görünce nasip artık çok sağolun grafik için

0BeğenmedimŞikayet

hasret79 ()

Kardeş iyi akşamlar ihlgm ve oyakc yorum yapabilirmisiniz. Uzun zamandır bekletiyor

0BeğenmedimŞikayet

füreya_ ()

Piyasada 938 milyon lotu olan bist 30 hissesi bugün o tabandan alımlar çok ciddi oranda.. Onaya inmiş gibi..
Bir de gelen kap var Bi ortak 190 milyon lotu satmış.. Hacim dehşet..
Yani 3.60 üzeri 5.57 fibo hedefi mevcut.. Dolar bazlı da. 0,70 dolar ilk hedefi..
@Alton

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum