Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0865 18:14:59
EUR 35.0331 18:14:59
USD 32.2200 18:14:59
ALTIN ONS $2381.5800 18:14:59

Konu: Flaş, flaş grafik

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

Günlükte gram gümüş TL cinsinden fazla bel bağlamasam da, teknik grafik olarak yine çok işimize yarayacak bir görüntü ile karşı karşıyayız. Grafikte de dikkat ettiğiniz gibi flamanın sonlarına yaklaşıyor, 3 ay ara ile ağusos Kasım ve Şubat ilk haftalarında 7 TL denemesi mevcut. Alt destekler hep yükselerek ilerlemiş üst dirençler daralarak gelmiş. Beklentim ve öngörüm TL bazında yakın bir zamanda 6,65 seviyesini test edebileceği yönünde olup yatırım tavsiyesi değildir

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ÖMER1532 ()

Üstad günaydın. Teşvik paketi geçmiş mi? Bilgin var mı?

0BeğenmedimŞikayet

Orhan2401 ()

Eline sağlık.
Paket, temsilciler meclisinde geçmiş. Pazartesi GAP bekliyor musun

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Şu yorumun tutarlılığına bakar mısınız?

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Şu dolar ile gümüş TL 6,0x li rakamlara bile gelmedi ise , ben bu gümüşten daha çok ekmek yerim inşallah. Allah'a şükür vade problemi yok, faizden kazançları kaçırıyorum diye bir düşüncem de yok, hedefim var. Daha ne olsun.

0BeğenmedimŞikayet

tersintersinde ()

işi coinler bozuyor bence, para oraya akıyor. metaller yetim kalıyor

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

2000 civarına gitmeli bence.

Dongaja81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yedikıta ()

anladim tmm hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Estağfurullah nasihat vermek kim biz kimiz. Rakam soruyorsunuz galiba , esas büyük direnç 1885, 1856 direnç

Masum_Yatırımcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Ben 3 TL den 3 Nisan'da alım yaptım Mayıs'ta 66666gr olmuştu alımlarım, mecburi satım yaptım ve ev aldım, bağımlılık yaptı ve yine devam ettim bir şekilde, 6,95oldu satmadım 7,09 oldu satmadım,6,90 oldu satmadım. Cevap verildi galiba.

Yedikıta için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yedikıta ()

6 dsn aldik 6 24 sattik . sonra arkadindan bskiyoruz satmassk geriye geliyor bize biraz akil verseniz

Yedikıta için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bal2kes ()

Bu grafikten çıkarttığım sonuç
625 rakamı geçilirse 7 ye yeşil ışık yanar

0BeğenmedimŞikayet

Yedikıta ()

hocam gms almak mı zor satmakmı?

0BeğenmedimŞikayet

Masum_Yatırımcı ()

peki abi altın ons direnç ve ons direnç nedir yükseliş için sana soruyorum bu sitede bir senden nasihat almak mantıklı geliyor diğerleri biraz atıp tutuyor

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Uzun vade düşündünüz ve daha maksimum 3 ay sonra bu uzun vade kısa vadeye mi döndü.

förrü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bu soruları gözlüklü de gözlüksüz de okuyamıyorum, bulanık görüyorum.

Masum_Yatırımcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Masum_Yatırımcı ()

abi kaçtan satılması gerekir elimizdeki gümüşleri tamamen

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

7,05de gümüş alırken göstermiş olduğum cesareti , aynı şekilde devam ettirir ve alırken düşündüğüm amaç ne ise aynı amaç doğrultusunda ilerlemeye devam ederdim. Parite işini bilmiyorum.

förrü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Suskun_06 ()

Eline saglik onursal abi :)

0BeğenmedimŞikayet

Mörfi ()

Ellerine sağlık abi

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Bu güne kadar daha yanıldığını görmedim onur abi inşllah bu da gelir:)

0BeğenmedimŞikayet

Guclu0 ()

Emeğinize sağlık hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum