Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0857 08:31:37
EUR 35.0582 08:31:37
USD 32.2680 08:31:37
ALTIN ONS $2380.0350 08:31:37

Konu: usd

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

Talhakgn81 ()

Eyvallah abim sağol var ol...

Abicim şahsen merkez Bankası ile alakalı bir işimiz kalmadı. Adamlar kendileri söyledi indirim falan yok diye. Hâliyle piyada etkilenmez daha ppkdan.

Önümüzde 1825 direnci ardından 184x lar var abim. Dolar ise 7.13 aşarsa 7.21 rahatlıkla gelebilir diye düşünüyorum. Oralar gelirse önümüze daha iyi bakarız

_Wolf için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Haberim var:) yarın enesine tokadı ben vuracağım :))

Saudade_34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_Wolf ()

Talha hocam emeğinize yüreğinize sağlık. Merkez Bankası faiz karar gününe kadar yükseliş olabilir mi.. Hükümet gerekli mesajları verdi kendince..

Talhakgn81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Saudade_34 ()

İbram remzo yanına geliyormus sana mesaj gönderdim. ensene tokatı cakacak dikkat et:))

İbrahim_4546 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Susmam :) susturamaz sın :))

0BeğenmedimŞikayet

Saudade_34 ()

İbramm sen sus dedim:))

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Tahminim dedim herkes gibi :)

1BeğenmedimŞikayet

Saudade_34 ()

İbramm belki normal yükseliştir. bi sus yaa:)))

1BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Abi sıkıntı yok canını sıkma bu gün takip edemedim çalıştığım için ama daha önce söyledim tepki yükselişi olabileceğini kendine iyi bak

zynpclk078 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Talhakgn81 ()

Abilerim , ablalarım ... Bu grafikleri okuyorsunuz dimi ? Sonra vay efendim niye böyle oldu vay efendim falan vay efendim filan vs. Gibi kelimeleri kullanmamak için takipte kalmanızı tavsiye ederim.

Her grafiğin içinde grafikle alakalı yazım mevcut. 1 dakikanızı ayırıp okuyun , bir şey kaybetmezsiniz

0BeğenmedimŞikayet

zynpclk078 ()

Yazı karekterinden anlarım. 51 yaşındayım. Bırak bunuda tahmin edeyim. Sorun ve sıkıntı yok. Kardeşim benim. Allah a emanet sin..

0BeğenmedimŞikayet

zynpclk078 ()

Az çok beni tanıdıysan dünya malının hiç kimseye bir faydası olmayacaktır. O sadece senin geçimini temin eder. Ama Senin yada başkasının kalbini kırmaktansa bir daha ne yorum yazarım nede soru sorarım. Kardeşim benim. Kal sağlıcakla. Selamlar. Saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Sismik ()

Abi Roketin Fitili Nerede :)

1BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Abi kızdığımı nerden çıkardın papatya bile rakam veriyor dedin bende ona sor dedim :)

0BeğenmedimŞikayet

zynpclk078 ()

Niye kızıyorsun ki? Kimsenin birşey bilmediğini biliyorum. Herkes tahmin yürütüyor. Tutarsa.. Bir kaç arkadaşın yorumları iyidir. Sadece azda olsa önünü görüyorsun. Seni kızdıracak birşey de yapmış olamam. Özellikle de dünya malı için..

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Abi o zaman papatyaya sor ben birşey bilmiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Talhakgn81 ()

Eyvallah abim sağolasın

firat58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

zynpclk078 ()

Gümüş nereye kadar gider sence?

0BeğenmedimŞikayet

firat58 ()

eline emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Talhakgn81 ()

Hepsinde yazı yazıyor abi. Dolar bazında düşüşün sonlarında olduğumuzu düşünüyorum. Tabi 6.97 kırılmazsa...

Rexona için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rexona ()

Talha kardeşim grafiklerini özetler misin

0BeğenmedimŞikayet

Talhakgn81 ()

Eyvallah abim sağolasın

_delioglan_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

zynpclk078 ()

Seni izliyorum. Ama yön verecek beklentileri cevaplayacak konuşma göremiyorum. Papatya kardeş bile çıkacağını söylüyor.

0BeğenmedimŞikayet

_delioglan_ ()

Emeğine sağlık kardeşim.

1BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Aleykum selam abi

1BeğenmedimŞikayet

zynpclk078 ()

Selamlar başkan..

1BeğenmedimŞikayet

Talhakgn81 ()

Eyvallah abim benim

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Eline sağlık kardeşim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum