Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0765 02:35:43
EUR 34.7832 02:35:43
USD 32.3072 02:35:43
ALTIN ONS $2294.8850 02:35:43

Konu: 66vip-08.02.2021 Onslar/Usd

⭐⭐66vip ()
Gümüş
Altın ve Gumus onslar da ve usd de bir tepki yükselişi beklentim var, Dolayısıyla Gr/TL bazında bır tepkı yukselısı beklentısı olustu.

Düşüş trendındeyız ve düşüş trendimiz devam ettiginden trend henuz degısıp yukselıs trendıne gırmedık ancak yukselıs tepkı yukselısı olacaktır kalıcılık saglamayabılır. Ancak güzel ve saglam bir görünüm olustu.

Her uc grafıktede alt kanal cızgısıne degdıdı yada Altın a bıraz geldıgınde tepkı alımlarıyla tekrar kanal ıcıne gırmıs,
Tepkı alımlarında kanal ıcındekı orta kesık cızgıye kadar yukselmıs ancak yukarı trendın devamı alımlar ıse ust kanal cızgısıne degmıs yada yukarı cıkmıs, Takıp trendımız yesıl kanal olmalı.

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kartal_59 ()

Yarın sabah güzel haberlerinizi bekliyoruz inşallah iyi geceler

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kritiksaat ()

Bütün beğenilerim sana üstad

0BeğenmedimŞikayet

kaptan_44_ ()

@66vip Eline Emeğine sağlık abi

0BeğenmedimŞikayet

CEMre52 ()

Emeğine sağlık.. Like gönderildi.

0BeğenmedimŞikayet

Tatarsedat ()

Toprağım H_Potter 66vip beni neden engellemiş diye sorar

0BeğenmedimŞikayet

Gümüşalanadam ()

Hayırlı Akşamlar üstad emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

sportlf76 ()

Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

EFE78 ()

eline emegine saglik kardesim bol bereketli kazanclar

59BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Arkadaslar elımden geldıgınce teknık cızımler ve uyarılarla bırlıkte rakamlar- destek dırencler- haber - verı akıslarıve genel yorumlarla kazancımızı helalınden bırlıkte elde edebılmek ıcın yardımcı olmaya calsıyorum.

Sızlerde gerı donusler ve begenılerle emegımızı desteklıyorsunuz,

Amacımız kımseyı kırmak uzmek vs degıl, hep bırlıkte kazanabılmek,

Yarına kadar ıstırahat zamanı, Yarın daha yerler gorebılmek umuduyla,

ALLAH'a emanet olun hayırlı gecelerınız olsun.

SAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

Gramcı3333 ()

Güzel yorum teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Atillaböri ()

Bereketli geceler olsun:)

30BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Altın Ons 1927 ustu - Gumus Ons 26.87 ustu kalacılık saglamıs,

Altın Gr/TL 415 ustu- Gumus GR/TL 6.21 ustu kalıcılk saglamıs olması olumludur.

Altın Ons 1836.80 ustunde- Gumus ons 27.49 ve Altın Gr/TL 418 ustunde- Gumus
Gr/TL 6.26 ustunde mum kapanısı yapamamıs olması kalıcı yukselıs ıcın cokta olumlu olmamıstır.

Usd 7.04 ustunde olması 7.00 altına sarkmaması psıkolojık destegın kırılmaması demek olsada yukselıs ıcın 7.11 ustunde kapanmaması, yukselısın gıt gellerle tepkı yukselısı oldugunu gosterır.

Asya sayet bu rakamlar uzerınde en az 4h kalıcılık saglayarak alım yapar ve rakamları volalıtesı yuksek sekılde hızla kırarsa gorunum degısebılır. Kapnıs ıcın bu rakamlar goz onunde bulundurulmalıdır.

Alım satımlarınız hayırlı, Gecenız mubarek olsun. Yarın gorusmek uzere.

SAYGILAR...

5BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Sevgili Arkadaslar;

Ons grafıklerını gece paylasmıstım, o sebeple gr/tl grafıklerını paylastım, alt yorumdada hafta sonu yazdıgım bu hafta ıcın beklentımı paylasmıstım.

Destek - dırenc ons ve tl bazında ve de onemlı gordugum rakamları grafıklerde paylastım. Umarım faydası olur.

Abd acılısını ızlıyor olucam, o zaman kadar,

ALLAH'a emanet olun, SAYGILAR...

4BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Gümüş için 66vip yorumu (2 gün önce) Cevap yaz
Selamun aleykum ıyı tatıller,

Teknıkte gordugum bir tepki yükselişi görüntüsü mevcut.

Altın ve Gumus onslar da ve Usd de bir tepki yükselişi beklentim var, Dolayısıyla Gr/TL bazında bır tepkı yukselısı beklentısı olustu.

Düşüş trendındeyız ve düşüş trendimiz devam ettiginden trend henuz degısıp yukselıs trendıne gırmedık ancak yukselıs tepkı yukselısı olacaktır kalıcılık saglamayabılır. Ancak güzel ve saglam bir görünüm olustu.

Bu ongorumu destekleyecek teknık anlamda grafıklerle ılgılı calısmamı daha sonra paylasıp, nereye kadar olabılecegını, destek ve dırenclerı vs gosteren grafıklerı acılış oncesı atarım.

Hayırlı tatıller, ailenizle birlikte mutlu hafta sonları,

SAYGILAR...

https://altin.in/66vip

1BeğenmedimŞikayet

İBRAHİM2515 ()

Emeğine sağlık dost Allah c. c razı olsun

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Gumus 6.21 ustune 24 st

Altın 412.32 ustune 417.79 st

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

ALt yorumda 1927 olan rakam yanlıslıkla yazılmıs,1827 olacaktı.

1BeğenmedimŞikayet

1I96RD ()

Al isde adamın hası bilgileri verdi daha ne olsun (: tüyo nun en güzeli (: iyi geceler dilerim

14BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Takıbımızde olan rakamlar:

Gumus onsta 27.08 - Gumus gr/tl de 6,11 aracılıgı ıle 6.21 ve 24

Altın onsta 1819 aracılıgı ıle 1927- 1936 - Altın Gr/tl 412.32 ve 419.79 potada.

Bu gun Tatil olan pıyasalar;

Slovenya Lyublyana Menkul Kıymetler Borsası Resmi Tatil
Tayvan Tayvan Menkul Kıymetler Borsası Piyasalar Kapalı
Yeni Zelanda New Zealand Exchange Milli Gün

Hayırlı geceler, ALLAH'a emanet olun, Yarın gorusmek uzere...

0BeğenmedimŞikayet

Aboo29 ()

İnşallah ben full Gms de bekliyorum. Tepki er yada geç gelecek ama o gün inşallah TL de kalmam

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Grafıkler calısmaz ve ongorum gerceklesmezse lıke ları gerı alırsınız:)
İşin şakası her uc emtia da bır tepkı alımı gerceklesmelı grafıklere ve ındıkatorlere gore.

Aboo29 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aboo29 ()

Analize baktığım zaman en çok doların tepki vermesi lazım ama bakalım dolar da baskı ne zaman son bulacak

1BeğenmedimŞikayet

kaybedenler ()

Hocam elinize sağlik tesekkurler

1BeğenmedimŞikayet

Muallim28 ()

Teşekkür ederim ellerine sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Alicolar ()

Emeğine sağlık kardeşim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum