Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 13:29:06
EUR 34.7748 13:29:06
USD 32.4684 13:29:06
ALTIN ONS $2337.9850 13:29:06

Konu: Gümcel FTX Gümüş Onsu

⭐⭐Emektar07 ()
Gümüş

Arkadaşlar FTX gümüş onsu 25.10$ Gösteriyor
23.38$ ada iğne atmış iki grafiğide gönderiyorum.
Yükselişte gaplı açtığı gibi bu seferde aşağıya gaplı açabilir.Ftx hakkında detaylı bilgisi olan yazsın Lütfen.

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

The_Warden ()

Geçen hafta Tam 2 Bilgisayar Onumdeydi Hayal Değilse dediğim Doğrudur Rüya Gormuyorsam :) @Efelik @Buciğer @Ankara_kaynakcisi
Yani kendimle cebellesiyorum Şuan Sizi yaniltmamak için 4 Short Verdi haberi Hiç duymadım.

Az kaldı Açılışa Bir çok Kaynağa bakıyorum arastiriyorum

Emektar07 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Emektar07 ()

Aynen Tarihlerini inceledim bizde 26$ iken orda 23$ felan gösteriyor. Hayırlısı bakalım @Efelik @Buciğer @Ankara_kaynakcisi 4 banka short pozisyonu açmış diyen arkadaşlar Haber kaynağı felan varmı?

The_Warden için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emektar07 ()

Araştırıyorumda bulamadım

Karadeniz06055 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Karadeniz06055 ()

Hangi bankalar dostum?

0BeğenmedimŞikayet

Ömer0660 ()

1 haftadır takip ediyorum
Bu sitede çıkıyor sonra bizde çıkıyor. Düşüyor bizde düşüyor . Bu siteyi Takipe aldım bakalım ne olacak.

0BeğenmedimŞikayet

mertali123 ()

Hocam ferahindan ver arkadaşlara birazda.

0BeğenmedimŞikayet

Emektar07 ()

Geçen hafta açılış öncesi 32 dolar görüp tekrar 30 dolara düşmüştü Tam açılışta 30$ civarıydı yanılmıyorsam.28$ piyasa 28$ olarak açtı ama ne yaptı etti 30$ a değdi. eğer 25$ gibi açarsada ne yapar eder 24$ lara değer. Birde ben bakmadım ama 4 banka sell pozisyonu açtı diyorlar öyleyse doğrudur. Bi araştırayım

Ömer0660 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ömer0660 ()

Bende onu öğrenmeye çalışıyorum kimse bilmiyor . Ama bizde ons 29 ken bu sitede 33 dolardı . Bizde 26 iken enteresan burda 24.5 idi . Geçen hafta yükselerek açtığında 32 idi.

0BeğenmedimŞikayet

förrü ()

mobil gümüş onsu hangi uygulamayı kullanıyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

The_Warden ()

Merak etme O geçen Haftada Öyleydi

1BeğenmedimŞikayet

Efelik ()

O grafik geçen haftadan beri öyle ztn dostum. 2 dolarlik oynaklik oluyor. Gecen haftada orasi 31 dolar gösterirken 29 onsla açmıştı. Geçen hafta o grafigi ben hep takip ettim 24.80- 25 dolar seviyelerindeydi piyasa açıkken. Şu andada öyle değişen bisey yok.

0BeğenmedimŞikayet

Buciğer ()

Sadece duymuştum
1 veya 2 dolarlık oynaklık oluyormuş
O sitede normale göre

0BeğenmedimŞikayet

Ankara_kaynakcisi ()

Ftx606. alis
Satış.6.11

0BeğenmedimŞikayet

mfmehmet45 ()

Beklentim o yönde gaplı aşağı yönde

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum