Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 23:36:16
EUR 34.9839 23:36:16
USD 32.2051 23:36:16
ALTIN ONS $2414.8350 23:36:16

Konu: <@kıncı> DoLar Diplere Yaklaşıyor mu?

⭐⭐Akıncı ()
Gram Altın
Böyle bir ihtimal düşünüyorum ama olurmu olmaz mı ne kadar sürede olur olacaksada bilemem. YTD
Herkeze ßoL Şans...

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Q777 ()

Olabilir gelsin bakalim

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

@Q777 1 ay önceki paylaşımım söyle bir durum ihtimali var ama ne kadar sürede bilemeyiz..

0BeğenmedimŞikayet

deryacakirr29 ()

Tşk ederim Akıncı bey ama grafiğiniz düşmedi galiba göremiyorum :((

0BeğenmedimŞikayet

Altınkıız ()

Tşk ederim hocam anlaşıldı sevgiler saygılar... sizinleyiz...

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

bunlar benim işim degil kardeşim ben fiyatlara bakarım bunun neden ve nasıl olduguna bakmam.. illaki herşeyin bir sebebi vardır fakat MB çok hafife alma derim..

erdkar08 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdkar08 ()

ben iç piyasa birşey belirlediğine inanmıyorum yok merkez bankası faiz artırmış yok millet dovizden vazgeçmiş bizi bitiren dışarısı çünkü biz dışa bağımlı ülkeyiz ve abd mandasıyız modros mütarekesinde o madde kabul edilmiştir bence sadece onları n yazdığı senaryoları oynuyoruz sahiplerimiz ne derse o olur bunda ben etken aramıyorum bize sadece buzdağının görmemiz gereken yerini gösteriyorlar okadar

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

yükselme sebepleri azalıyor diyebiliriz Abd seçim belirsizligi bitti pandemide aşılar bulundur bugüne kadar çıkan teşvkler fiyatlandı ve en sonuncusu 1000$ yükselen onsda babamar kar reazisyonu yaptı kısmi olarak... ben yükseliş bitti demiyorum sadece ara verdir..

erdkar08 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdkar08 ()

düşmesi için ne sebep vardı acaba çıkması içind ebir sebep gerekmez bence

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

elimden geldiginde basitde indirgemeye çalışıyorum aslın, altın için soruyorsanız söyle söyleyim bir ürün düşer düşer bir yerde durur fiyatı göreceli olarak ucuz deriz kimisi bunu ucuz diye alır taşır ve bunun bir taşıma maliyeti olur aslında çünkü vazgeçtigi birşeyler vardır artık mesela (faiz- borsa) gibi bu ürün belki 3 ay 6 ay yada 12 ay bir satabil kanal hareketi ile düp süreci geçirebilir daha sonra yükseliş trendi başlatabilir, ben bu trend başlamadan almayayı tercih ederim fiyat ucuz diye illaki hemen yükselmez ortada büyük bir düşüş trendi var bunun durup artık düşmeyecegine inanması gerek piyasa, bu sorununzun cevabını siz vereceksiniz bu altını alıcam ben ama neden ? çok ucuz diyemi yoksa ortada bazı sebepler var ve bunun biran önce yükseliş yapmasını gerekdigi için mi?

Altınkıız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altınkıız ()

Hocam beklemekte fayda vrmi grafiği çözmek zor

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

var evet birazdan paylaşayımm

deryacakirr29 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deryacakirr29 ()

Elinize sağlık akıncı bey... akıncı bey gümüşle ilgili de uzun vadeli grafik çalışması paylaşırsanız çok sevinirim gerçekten ... şimdiden tşk ederim...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum