Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0731 08:33:03
EUR 34.7896 08:33:03
USD 32.3956 08:33:03
ALTIN ONS $2308.1350 08:33:03

Grafiği gönderen: sologuitar

⭐⭐sologuitar ()
Dolar
dolar cılar için asıl tehlike şu grafik. bistte yabancı oranı tarihi dibinde, adamlar pandemi donenminde hisselerini satıp dolar ucacak 10 lira 15 lira olacak diyenlere en tepelerden dolar verdi. bu adamlar bistte geri donecek ellerinde dolarla gelicek. ulke notları çöp, daha notlar yukselecek tıpkı 2001 sonrası gibi. pandemi gecsin turuzim hızlansın yatırımlar artsın. hele birde o yerli pes edip elindeki doları satarsa izle filmi. bist takası %60 ın Altın a dusmezdi 20 senedir benim gordugum bildiğim. suan %46 şaka gibi.

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Maviyayla ()

Üstad sizin hisseleri degerlendirirken tecrubelerinizle belirlediginiz f/k , pd/dd ölçütleriniz vardı. Onları tekrardan paylaşırsanız sizi takip edenlere çok faydalı olacağını düşünüyorum.

sologuitar için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Tsunmys ()

2002 yılında Garanti bankası hisse senet sayısı ile 2021 yılındaki hisse senet sayısı aynı mı :)

1BeğenmedimŞikayet

sologuitar ()

bist tl bazında tarihi zirvelerinde dolar bazında ise dediğinin tam tersi cok ucuz. ornek 2014 dolar 2 lira garanti 10 lira, 2021 dolar 7 lira, granti 10 lira. 2014 te 5 dolar eden garanti simdi 1.2 dolar.

Tsunmys için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Battlestone ()

Banka hisseleri icin gorusun ne bende agirlikli banka hisseleri var maliyetde iyi yol goruyormusun daha banka hisselerinde @sologuitar oyle spekle mpekle isim olmaz cunku az olsun temiz olsun diyorum.

0BeğenmedimŞikayet

tarihci_baran ()

Bu bahsettiğiniz hisseler hangileri birkaç hisse var şu anda 10k bağladım

0BeğenmedimŞikayet

sologuitar ()

yanılmıyorsun doğru tespit. rasyoları makul duzenli kar veren ve dolar bazında yıllar öncek, rakamlara işlem goren cok hisse var.

Maviyayla için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Tsunmys ()

Yabancı borsadan çıkıp 8,50den doları alıp gitti diyorsun. Tezat şu; şimdi aynı yabancı bu seviyelerden Biste girecek dolarını 7 liradan bozacak ve dolar daha da düşecek diyorsunuz. Bist şu anda dolar bazında çok pahalı girmek için. Ya bist düşmeli ya dolar çıkmalı.

0BeğenmedimŞikayet

Maviyayla ()

Şu anda borsadaki hisseler tl bazında geçen seneye göre ikiye üçe dörde katlamis gözüküyor. Bu da sanki borsada aşırı şişme ve balon görüntüsü veriyor. Halbuki dolar bazında borsa hala çok ucuz. Ben böyle yorumluyorum. Borsa için olumsuz konuşanların yanildigi nokta burası... Üstad bilmem ben de yanılıyorum mu? Ne dersiniz?

1BeğenmedimŞikayet

Panalgine ()

@sologuitar senin söylediğin ihtimalleri Tl hariç neye koyarsan koy kazandırıyor. Finansal okuryazarlığı olmayan adam bile 3 ay önce ayçiçek yağı stok yap en güzel yatırım diyen kelimeleri isitti bu kulak.

1BeğenmedimŞikayet

Esnn ()

Kral çıplak evet .. Ama kafamızı kuma gömen bizmiyiz aceba ? Yoksa insanların 3 kuruş birikimine göz dikenleri savunanlar mı?

-1BeğenmedimŞikayet

sologuitar ()

kıral çıplak. kafaları kuma gömerek gercekleri duymak istemeyerek mutluluk olmaz.

Esnn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dogrucudavud ()

Hakkaten akil verme bencede burada cocuk yok. kendi kesene oyna yada git hayir yap. ne ise iste. kimseye dusmez burda ahkam kesip akil vermek

0BeğenmedimŞikayet

likev ()

Uzun vadede enflasyona yenik bir borsamız var ne yazık ki :) Nasdaq diyorsanız olabilir ama

2BeğenmedimŞikayet

Esnn ()

O. zamn öyle yap dolar sayfasında ne işin var ? Borsa sayfasında takıl suyuda daha fazla kirletme

-2BeğenmedimŞikayet

sologuitar ()

borsaya yatırım yapmak her zmaan dolardan cok daha mantıklıdır. sadece sececeğin hisseyi bileceksin, duzenli kar eden duzenli temettü veren sağlam hisseler zaten yılardır orda. fk 5-10 arası olanlar var yani yatırıgın parayı 5-10 sene iinde alacağın kar payıyla amorti ediyosun. üstüne hisse iyi performans gösterirse extra kar. zaten uzun vadede o tarz hisseler iyi pirimler yapıyor.

tarihci_baran için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

likev ()

Zeki müren de bizi görecek mi gibi olmuş hocam :) hayırlısı

1BeğenmedimŞikayet

albayrak1969 ()

Bence yazdıklarını tekrar bir oku, cümle başında doları tepeden verdiler diyorsun. Tepeden vereli daha 3 ay oldu, o doları ne zaman geri aldılar ki,

0BeğenmedimŞikayet

tarihci_baran ()

O zaman borsaya yatırım yapmak mantıklı değil mi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum