Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 16:17:09
EUR 34.9839 16:17:09
USD 32.2051 16:17:09
ALTIN ONS $2414.8350 16:17:09

Grafiği gönderen: Onursal5377

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

Gümüşte ne zaman ne kadar kazanacağınız veya ufak al sat ile ne zaman ne kadar kaybedeceğinizi bilemezsiniz. 6 temmuz 2020 de 66666gr 4,04 le 269400 TL ye tekabül ederken, 28 temmuz 2020 saat sabahın 05:29 unda 66666gr 5,75 Gr TL ile 383467 TL ye tekabül edebilir.

Yorumlar (11)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Vızıltı yok. Sadece bazen küçük al sat peşinde koşarken bir anda ne kadar fazlasını kaçırabileceğimize örnek olsun istedim. Al satçı zihniyetinde olan yatırımcının en kötü dezavantajı; sattığı yerden yüksekte almaktan hep uzak durması. Misal eta.

Gold_Miner20 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Makbul_ ()

Ben hatırlıyorum, hatta 4.50 den bozduğumu da :))

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gold_Miner20 ()

Ben burda sublimal mesaj içeriği görüyorum hacam, yanlış görünüyorum inşallah :)

0BeğenmedimŞikayet

GokhaN_ist ()

O günlerde altından dışarda kalmıştım Onursal bana dedi ki sana 334 den altınlarını boz diyeni... Ve altının yanında gümüşü de takip ederdim lakin hiç anlamazdim gözümün önünden uçup gitti...

0BeğenmedimŞikayet

ATLANTİSDEKİ_ALTIN ()

Cok guzel anlardi dostum hatrliyorum

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Sabahın köründe 4,15lerden 5,75lere çıkan gramı hatırladın mı)

ATLANTİSDEKİ_ALTIN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ATLANTİSDEKİ_ALTIN ()

Aynen dostum ; ))

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

@ATLANTİSDEKİ_ALTIN dostum merhaba. Bak sana maziden bir bukle sunayım. Aynı gram ile arada 10 15 gün var ve yüksek fiyatta saat kaçta çekilmiş. Açıklamalarda yazdım.

0BeğenmedimŞikayet

grambiriktiren ()

eyvallah. sağlık olsun. mesajlarınızı okuyorum, ellerinize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Hoşbulduk kardeşim. Belki ben atlıyor olabilirim. Bazen geri bildirimde yanlışlıkla çarpıya basıp yorumu okuyamadan silebiliyorum. Yada yazılan yorumlarım sayfada çıkmayabilir

grambiriktiren için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

grambiriktiren ()

hoşgeldin abi. bazen sana yazdığım yorumlar düşmüyor.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum