Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0715 02:55:37
EUR 34.7865 02:55:37
USD 32.4417 02:55:37
ALTIN ONS $2333.4350 02:55:37

Grafiği gönderen: Bünyaminy

yarınki durum ytd yorumsuz

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ömür_sermayesi_pek_azdır_ ()

Bünyamin kardeşim alim yaparsan haberim olsun

Bünyaminy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gio ()

Hep beraber bol hayırlı kazançlarımız olsun inşallah.

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Hayırlı geceleriniz olsun sn es26 es

ES_26_ES için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ES_26_ES ()

Hayırlı geceler usta

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Bol kazançlar sn gio

Gio için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gio ()

Elinize emeğinize sağlık. Çok teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

eyvALLAH Hocam eline sağlık sağolasın

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Hayırlı cumalar sn imaj

Ömür_sermayesi_pek_azdır_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eyvallah kardeşim Allah razı olsun
Hakkını helalet rahıtsız ediyorum bizleri cevapsız birakmiyorsun Hayırlı cumalar

4BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn imaj altın onsun ne yapacagını bilemedigimiz için hesaplıyamıyorum admlat bir günde 30 dolar yaptıkları onsu birgünde 20 dolara da indirebilirler gümüş aynı jetonlara döndü ben olsam 26.4 üstünde sadece satış yaparım 25.5 in altında mal alırım bak dün 26 üstünde 20 kg parça aldım zarar yazdı bilemiyorum ne yapacaklar belki dip 25.5 belki 24.870 belki 24.185 zaten 24.185 kırarsa 21.76 onu kırarsa 20.56 0nun altında son 19.7 var başka yok inan adamlar profesyonel kaç gündür çözmeye çalışıyorum ne yapacaklarını bildigim iblis bunlar 2 centi hesaplıyorlar altın onsu bile manipüle edebilenler basit adamlar olamaz sn imaj eskiden kolaydı bekle dip yapsın bekle tepe yapsın artık o iş bitti günlük plan gerekiyor zaten dibi görsem bura dip diye yazacam ytd

0BeğenmedimŞikayet

Son bir soru Aşagida nereye kadar gider örnek 25 35 23 iniş sonu hangisi bunu Ögrenmek istiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Tl deysen bulaşma yukarıda gitse yukarda parçan varsa satarsın yok aşagıya iniyorsa inişin sonunu bwklwyiniz sn imaj bol kazançlar

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Tek mesaj olarak yazdım sn ahmet baya uzun ihtimallrer yazılı mesajda

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ErtanSoydan ()

Yok kardeşim bizim soydan değil.

izafi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

izafi ()

Murat soydan sizin soydan mı?

ErtanSoydan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ne demek aşagimi yukarımı hangısı

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Bünyamin Hocam ne diyor grafik destek direnç nereler kabaca

0BeğenmedimŞikayet

Kertenmeyenkele ()

Hocam emeğine sağlık grafiği tam olarak siz söyleyerseniz cok doğru olur, biz yanlıs yorumlayıp islem yapmayalım:)tesekkürler

0BeğenmedimŞikayet

ErtanSoydan ()

Grafik ne anlatıyor? Okuyamadım kısa bir açıklama alabilirmiyim?
YTD

0BeğenmedimŞikayet

Erkan3232 ()

25.40a kadar falan düşüşmü bekliyorsunuz kırmızıyla gösterdiniz yere kadar tam anlayamadım

0BeğenmedimŞikayet

BloodyMary ()

Yani nedir hocam? Grafik okuyamıyorum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum