Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0767 17:09:55
EUR 34.8506 17:09:55
USD 32.3451 17:09:55
ALTIN ONS $2295.3400 17:09:55

Grafiği gönderen: Bünyaminy

kama küçük haç ytd

Yorumlar (29)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Burası daha dip değil mi hocam.

Bünyaminy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Marsilyacat ()

Teşekkür ederim Sizede bol kazançlar.

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn marsilya cat şu andaki kapanış onsunun 2 cent üstüne tesadüf bol kazançlar ytd

Marsilyacat için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Marsilyacat ()

Hayırlı geceler. Ons olarak kaça denk geliyor acaba. Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Grafikteki mavi kesik çizginin altında bitirirse gün kapanışını sonraki gün hafif yukarı yapıp tekrar aşagı düşürür ytd

0BeğenmedimŞikayet

Kertenmeyenkele ()

Tesekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_Calypso ()

Sayın Bünyaminy cevabınız için teşekkür ederim. Çok şükür ki redditçilerle hareket etmedim. Ne kaybettim ne kazandım. Takip ettiyseniz 3 gün önce artık twit atmiycam dedi. Hemen ertesi günü D- A- G- E- C- O- İ- N için bir twit attı tek kelime yetti % 60 çıkması icin. Adam Trump tan daha etkili ama manipüle yönünde ve ne olursa olsun kimse de bu adama sen ne yapıyorsun demiyor. Piyasayı tek parmağı ile istediği gibi yönlendiriyor. Dünyanın en zengini bu olmasın da ben mi olayım :). Belki diyeceksiniz (Çok özürdileyere) Elin derdi seni mı gerdi :) Ama bir ben mi bu duruma isyan ediyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Ben etiket yapmıyorum prtaya yazarım sn kertenmeyekele

Kertenmeyenkele için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Avnifatma ()

bizide sevindirirsin sevgili abim tesekkurler

0BeğenmedimŞikayet

Kertenmeyenkele ()

Tamam sizden haber bekliyorum , etiketlermisiniz beni yazdığınızda, gözden kaçırmak istemiyorum, siz rota verirsenz kademelide alırım

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

İnanın nerden döndereceklerini bilmiyorum dün grafikler yükseliş veriyordu ve bir anda işi cevirdiler şu anda bir kademe daha düşüş bekliyorum yanlız burası dip tamam oldugunda burası dip diye yazacagım ytd

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn acemi calypso niçin insan bir iş adamıyken bir hedef gösterir ve sonuçlara bakıldıgında bu masum bir kılıfa büründürülür arka plan çalışması bir faktörde sonuçla ilişkilendirilir şeytanda kendisinin masum oldugunu söyler adam niye rahat olmasın şu anda onun ve redditçilerin zararı yok olan onların hayali senaryoları üzerinden zarar etmiş insanlarla konuşmak gerekir kural şu %15lik günlük manipülasyonu yapmak için bir senaryo ve figüranları lazımdı ve bu senaryo işletildi ve sonrası olacak suçlanacaklarda belirlendi çok rahat dogru sadece ona verilen işi yaptı benim gözümde artık birilerine nasıl bir borcu varsa sonuç ona ve onlara güvenen insanların ettigi zarar ytd

Acemi_Calypso için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kertenmeyenkele ()

Çok tesekkür ederim , seni de uğrastırdım, sana açık söyleyim ööğretmenim eylüle kadar zamanım çünkü düğünüm var kısmetse, sen kademe ve oranları söyle öyle giriş yapayım, sana gerccekten güvendiö dolu bir insansın değer vermişsin yazmıssın 100 bin tl m var.. ons olarak kademe ve kademeli girislerin oranlarını söylersen ins cok yormam seni, dediğim gbi butcem 100 bin

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_Calypso ()

Elon Musk ile anlaştılar diyorsunuz? Sizce bu ne kadar doğru ve etik bir durum. Bu Elon Musk değilde başka Dünya çapında tanınan biri de olsa farketmez. Neden böyle bir şeye goz yumuluyor ve spekulatorlukle manipulatorlukle suclanmiyor bu kişi. Benim hatırladığım ve bildiğim eskiden borsada ünlü bir kişi bir kağıt hakkında alın ya da satın önerisinde bulunduğunda hemen spekülatör olurdu. Elon nasıl oluyor da çok rahat?

3BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

2020 den %10 bilanço açıgı verdiler rakam 25.385 iken hacmi büyütmek zorundaydılar sene sonu 26.4 yapabildiler normalde onlara en az 27.835 lazımdı elon musk la anlaştılar ve bu redditçileri bularak kampanya başlattılar ve ortaya 30. xx gibi güzel bir pasta çıktı niçin 26 dayız çünkü 25 ve 26 yı onlar doldurdu bana kaça indirirler derseniz ben eliot dalga sayım grafiginde işaretledim hepsini bir kere 20.56 dan aşagı inemiyorlar onlar bşzden fazla zarar eder 21.76 da en az 2 ay kar edemezler 23.75 makul seviye 1 ay sonra tekrar hasat yapabilirler yok aynı jetonlar gibi asansör yapacaklarsa 24.185 e kadar fazla göze batmak istemiyorlarsa 25.563 yaparlar ve hepsinide bize sosyal medya daki economistler üzerinden şöyle olacak böyle olacak diye yuttururlar sn kertenmeyekele ha bide onların agzından konuşan arkadaşların gazıyla bizede bilonço hesabı yaptırırlar kısacası dip şok tepkisinden belli olur biraz uzun oldu bol kazançlar ytd

0BeğenmedimŞikayet

Vannyreggy ()

Ben dunden beridir yaziyorum. Yol budur. Mandolarian gibi aynen..

0BeğenmedimŞikayet

Kertenmeyenkele ()

Dostum iyi aksamlar ons 24.5 ihtimalini nasıl görüyorsun.. ilk sağlam girişini sen olsan nerden yapardın şuanki senaryoda?

2BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Yok şu anda gerginlik ortamı bakın izah ediyorum ne zaman catan 6 da küçük haç şeklinde mum gelirse kademeli düşüş peşine gelir rsi 50 den düşükse bu %99. Dur ben sabır eder cevab veririm ltfn sorunuz

Relajante için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sn economistyr o denilenlere göre yürüse piyasa kimse terso kalmaz 26.4 sene kapanışı üstüne koymazsa kim yatırım yapar gümüşe ytd

Ekonomist_Tr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Relajante ()

Üslupta bir sorun yok ama neyse canınız sağolsun anlamadınız :)

0BeğenmedimŞikayet

Onsveys45 ()

Ne demek yani

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Arkadaşım ne anlıyorsunuz bilmiyorum lakin üslublu konuşun ltfn seviyeli

Relajante için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ekonomist_Tr ()

gümüşün yeni seviyesi artık 26 olarak söyleniliyor

0BeğenmedimŞikayet

cenkoooo ()

Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

cenkoooo ()

Anlamı nedir

cenkoooo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Kademeli düşüş ytd

cenkoooo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Relajante ()

Gamalı haç felan nedir bize ters :)

0BeğenmedimŞikayet

cenkoooo ()

Klanlami nedir

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum