Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0702 01:14:00
EUR 34.8523 01:14:00
USD 32.5689 01:14:00
ALTIN ONS $2318.3400 01:14:00

Konu: altın lira günlük grafilk ytd.

⭐⭐Yarasa72 ()
Sterlin

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

EGE_35 ()

cevabınız için teşekkür ederim hocam

Hüzünbaz_Gram_Altıncı_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DAHDr ()

Senin de ellerine emeğine sağlık hüzünbaz hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Hüzünbaz_Gram_Altıncı_ ()

Hocam bu sorduğunuz temele de giriyor. Bizim yöneticilerin nasıl bir politika izlediğine de bağlı konular bunlar. Ben sadece teknik olarak yorumlarım. Artık Dolar TL 7.20 ciddi alım bölgesi haline geldi, 7.64'e kadar ciddi bir direnç yok, saatlik grafiklerin hepsi al durumunda ve günlük grafik bile "zayıf al" sinyali oluşturdu.

EGE_35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EGE_35 ()

Hocam merhaba. Abd 10 yıllık tahvillerinin yükselmesi ile doların yükselmesi aynı zamanda oldu. Sanırım bunun bir etkisi var. Şu an tahvillerde düşüş var düşüş devam ederse dolar aşağı gelir mi? Yoksa tahvil faizinden bağımsız olarak dolar üst noktalara mı gelir. Saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Dün bir grafik yapmıştım dolarda büyük ihtimalle yine gaplı orayı dolduracaklar izleyip görcez :)

2BeğenmedimŞikayet

Hüzünbaz_Gram_Altıncı_ ()

Hocam tüm grafikler hala al durumunda ve 7.64'e kadar hiçbir sağlam direnç yok..
Hafta sonu acayip bir operasyon yapmazlarsa gider bu. 1 saatlik grafiklerde bile sinyali yok :(

@DAHDr Ellerine emeğine sağlık hocam.

Yarasa72 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

@Hüzünbaz_Gram_Altıncı_ üstadım mesela bu grafiği 3 hafta önce yapmıştım. Bazı arkadaşlar 410'dan itibaren alım yaparken ben 400,390,380 arasında alım yapmayı düşündüm. Dolar şimdi bu kadar yüksek olmasaydı şuan dipteydik diyebilir ve altına full yatırım yapardım :) şimdi aklımda bir soru var ya dolar yamukluk yaparsa kendimi terste bulurum :)

1BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Tabi hocam gönderirim :) :P

_muge için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Herkese inşallah hocam :)

ResPectFuL için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ResPectFuL ()

Rabbim katkat fazlasını nasip etsin inşaallah

1BeğenmedimŞikayet

_muge ()

:))) superdi @ResPectFuL hocam:)) @Yarasa72 hocam takmayacaksan gonder ben takarim:)))

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Hocam aslında alsam var ya evlenince eşim aşiret gelini gibi olacak :))

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Ahahah :) yok hocam köyden indim şehire gibi tek tek sayacam dokuz bin dokuz yüz altmış beş :) sonra arka fonda kekliğimi vurdular fon müziği :))

1BeğenmedimŞikayet

ResPectFuL ()

kulplularından alırsa rıdvan hocam olabilir:) @Yarasa72

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Otekileri takabilecek misin hocam:)))

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Cumhuriyet iyidir hocam :) bileziği ben takamam ya :)

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Yap tabi:) bilezik, gremse, cumhriyet:))

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Çok düşerse gider fiziki altın yaparım kışın sonu bahardır deyip :)

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Gormez miyim :)) tabana gidiyorum :))

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Akif hocamın obosunu gördünüz mü Müge hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Bu yil diyelim bu yil:)

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Bir gün yine altın 500'ü bulacak :) Buna kesin eminim ama ne zaman :) 1 yıl mı 1 ay mı bilinmez keşke bilsek :)

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Halil hocam ütopik grafik atmıştı ona baktınız mı müge hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Sakince izleyelim diyoruz o zaman:)

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Üstte gideceği çok yer var. Sonuçta gaplı düşüş var. Dolardada gap var ama ne zaman doldurur keşke bilsek :) Ama alım fırsattı mı yoksa biraz daha sabır mı onu zaman gösterecek sabır iyidir :)

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Yani bunlar alim firsati degerlendirmek lazim nakiti olan icin, ustte gidecegi bir kutup noktasi var diyorsunuz degil mi hocam:))?

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

alta gideceği az yer kaldı ama üstte de inanılmaz boşluk var. Bir gün doldurmaya gidecek :)

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

387 gelsin biraz daha batayim:))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum