Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0705 16:41:40
EUR 34.6871 16:41:40
USD 32.3789 16:41:40
ALTIN ONS $2329.4100 16:41:40

Grafiği gönderen: uzmn

⭐⭐uzmn ()
Gümüş
Günaydın Gümüş Dostları: Haftalık gümüş ons grafiğimiz daha önce ve bu hafta içinde defalarca ihlal edip üzerine atmaya çalışıp baskı ile içine itildiğimiz haftalık üçgen grafiğimiz de durum; Bolinger orta bandı olan 26.46 üzerinde şimdilik kalıcı olmamız pozitif, macd, srsi iyi durumda ancak son atak ile bolinger üst bandından kısmen sert satış ile geri çekilmiş olmamız ise bana göre şimdilik negatif. ancak grafiğe göre son bir baskı ile bir hafta daha üçgen içinde hapsetmeye çalışabilirler de, ancak ben hafta sonuna kadar bu durumun çözülebileceğine inanıyorum, dün de ifade etmiştim artık düzeltmeler- güç toplamalar da her alta çekildiğinde veya dirençlere doğru her atak ta alım- satımda sert seri hareketler ile karşılaşabileceğimizi düşünüyorum. Ben kendi adıma sabırla gümüş te beklemedeyim. Tabi bu benim kendimi bağlayan öngörüm, işlem karar ve takdiri sizlerin. Bereketli kazançlar. Saygılar.

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

@H_Mahmut arkadaşım benim beklentim alt yorumumda var. Haftalikta beklediğim (hareketin yukarıya haftalık devamı için) haftalık bölinger bandı olan 26.47 ve üzeri bir yerden kapanış, günlük kapanış şu an için bolinger üstü, bana göre pozitif.

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim, ben teşekkür ederim, bereketli kazançlar.

Arslan_Bey için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Arslan_Bey ()

İlgin için teşekkürler hocam

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

ABD tarafında 3 boynuzlu önemli bir veri, Alıntıdır: ''Tarım endüstrisi haricinde son ay içerisinde çalışan insanların sayısındaki değişiklikleri belirler. Yukarı yönde bir eğilim ülkenin para biriminde pozitif bir etkiye sahiptir. Bu rapor insan kaynakları koşullarına bağlı olarak ayın başında yayınlanır ve büyük sürprizler için duyarlı hale getirir. İş alanı açma, tüketim gibi insan kaynakları ile yüksek derecede ilişkilendirilmiş büyük bir GDP (Gayri safi yurt içi hasıla) bölümü oluşturan, ekonominin sağlığında önemli bir göstergedir. '' Tabi son zamanlarda ons'lar pek veri falan takmıyor, bazen iyi gelen veri sonucu satıyor kötü gelen veri de de alıyorlar. eksi beklentinin gerçekleşmesi tabi ki ons'ları pozitif etkiler diye düşünüyorum. Bereketli kazançlar.

Arslan_Bey için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Arslan_Bey ()

TDI veri eksi 123 bekleniyor ABD de bunun etkisi ne olur hocam

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Hareket 01. şubat p. tesi sabaha doğru başladı ve 2 şubat piyasa kapanşına kadar da devam etti, o zaman dilimi içinde de sert ve seri yukarı ataklar ile de gap oluştu. Geçmiş zamana dilimine takılmamak lazım, gap kapanışını takip edip ileriye odaklanmak lazım. Bereketli kazançlar.

Ebu_furkan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ebu_furkan ()

2subatta saat 02 de :) fazla zorluyorum kusura bakma

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Hafta sonu bazı forum ve internet sayfalarında gümüş ile ilgili yazılar yazılmaya başladıktan sonra p. tesi yani 1 şubat ta gece piyasaların açılması ile birlikte sert yukarı atakta oluştu gap,

0BeğenmedimŞikayet

Ebu_furkan ()

Ptesi gecesi de sanki gapli açmış dususlu. abi ben mi yanlış goruyorum şimdiden tşk ederim

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Pazartesi sabaha doğru ve p. tesi gün içi sert yukarı atak ile gap oluştu, çıktığı zirvesinden de geriye doğru gap'ı doldurma çalışması yapıyor, gap oluşumu (sert Ani fiyat yükselişi veya düşüşü) sonrası bu tarz hareketlerin olması yükselişin sağlıklı devamı için bilinen, olması gereken ve normal hareketler.

1BeğenmedimŞikayet

Ebu_furkan ()

Abi mrb dun gapli mi açılış yapmış düşüş yönlü ? Yani düşüşün geleceğini şöylemis galiba

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim @Zezeze, @EfsanEmrE arkadaşlar, sizin ve paylaşımları ile siteye katkı sağlamaya çalışan tüm arkadaşlarımızın da ellerine emeklerine sağlık. Teşekkürler.

Zezeze için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Zezeze ()

Aklınıza , emeğinize sağlık. Teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

EfsanEmrE ()

Emeğinize sağlık hocam teşekkürler :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum