Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0769 08:59:23
EUR 34.7336 08:59:23
USD 32.2297 08:59:23
ALTIN ONS $2352.5500 08:59:23

Grafiği gönderen: Bal2kes

Bal2kes ()
Gümüş
Alımlar devam ediyor içlerinde morgan stanley de var

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

semayt ()

Ok, tşkler, artık öyle yapacağım, iyi geceler.

DolarZengini33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DolarZengini33 ()

İyi ki sarmışsın bazen cesarerli olmak gerek şimd bekle 29-30 lar gelince direk dal

semayt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

semayt ()

Tşk ederim, ben XRP aldım gün içinde %52 artmıştı, resmen uçurmuşlar gençler ama ben tanımadığım için XRP'i düşüş zamanına yakın almışım,5 dakikada ne olduğunu anlamadan çok hızlı düştü, satmasam zararım daha çok olacaktı.

0BeğenmedimŞikayet

DolarZengini33 ()

B t k on aldım ben en sağlamı o düşsse bile anında çıkabiliyor bekle 29-30 lar beklenir geldiği an dal direk
Düşünce etiketlerim sizi

semayt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

semayt ()

İyi geceler, bende sanal paralara geçtim ama hemen 1500tl zarar ettim , siz acaba hangi coinlerden alıyorsunuz, sağlam, güvenilir olan? Rica etsem yardımcı olabilir misiniz veya etiketleyebilir misiniz?

0BeğenmedimŞikayet

Nisre ()

O da gormedi heralde. Belki guvendigi biri paylastiysa. Iste kim olursa olsun incelemek lazım. Bizim içinde geçerli. Hemen bakıp heyecan yapıp yukselecek mi kafasına girebiliyoruz :)

_HARZEMŞAH_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESSST ()

bi kurtalamadık su 2020 den dıye nara atasım var :))) barı o yıldızı sakla dıcem oda mumkun degıl artık sılemezsınde hosuna gıttı dıye paylasmıssın bravo bolsa tbrk sana bıde tarıhı tutturabılseydın keşke :)))

0BeğenmedimŞikayet

DolarZengini33 ()

Haklısın nasip

BabaKartal1903 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BabaKartal1903 ()

Nasib meselesi kimi gümüşte nasibli kimiside sanalda bu piyasada sabır en önemlisi ben 6 dan aldığımı 6,45 den verdim 7 yi gördü ancak nasibim olanı aldım piyasada fırsatlar bitmez

0BeğenmedimŞikayet

Caca06 ()

Bunlar 2020 tarihli dikkat etmedinizmi

0BeğenmedimŞikayet

_HARZEMŞAH_ ()

Yıldızlı üye attıysa doğrudur :) Kopyala yapıştıra devam.

Nisre için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nisre ()

2020 yi görmesem ayda yanlis ne zaman marta geldik :)

_HARZEMŞAH_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BloodyMary ()

Hangi uygulamayı kullanıyorsunuz kriptoda

0BeğenmedimŞikayet

DolarZengini33 ()

Valla millete üzülüyorum ben çıktım geçen hafta sanal praya geçtim 4 aydır burda çektiğim acıyı 1.5 günde çıkardım orda
Ama inşallah herkes tersten çıkar ve 7 rakamları kalıcı olur
Millet 6 lardan çook sıkıldı

BabaKartal1903 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_HARZEMŞAH_ ()

Gören biri çıktı sonunda :)

Nisre için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nisre ()

2020 diyor mart diyor sanirim. Gecen senenin degilmi yanlışsam düzeltir misiniz

0BeğenmedimŞikayet

BabaKartal1903 ()

Aslında çok alım oldumu düşer karını alan balina derinlere dalar orada yeni avlarını bekler

0BeğenmedimŞikayet

Bal2kes ()

Vadeli işlemler yazıyor

BloodyMary için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Clane ()

Ne alımı oldugu belli olmayan bisey paylasmissin.

0BeğenmedimŞikayet

Androit ()

Alım varsa düşüş niye

0BeğenmedimŞikayet

BloodyMary ()

Tarih 2020

0BeğenmedimŞikayet

_HARZEMŞAH_ ()

Nereden buldunuz bunu gülüyorum şuanda ?

0BeğenmedimŞikayet

DolarZengini33 ()

Bu kadar alım varken düşmesi mantıksız deil mi?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum