Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 14:59:51
EUR 34.8238 14:59:51
USD 32.3379 14:59:51
ALTIN ONS $2301.8900 14:59:51

Grafiği gönderen: Akif44

⭐⭐⭐Akif44 ()
Dolar

Arkadaşlar kama formasyonları en güvenilir formasyonlardır bu grafiğin sol üst köşesine bakın 20 ocak tarihini göreceksiniz. yükselen kama 7.40 larda iken kırıldı ve o zaman bu hedeflerin geleceği zaten görünüyordu

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

karan ()

öyle dediğimiz için düşmüyor, düştüğü için öyle diyoruz. ytd

Tuttu_Fırlattı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

karan ()

Aynen kardeşim . diyelim yarın pazar kurulacak 10 ton elma gelmesi beklenirken 5 ton geldi, ya da 20 ton geldi, fiyat nasıl etkilenir?

Takipman için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Takipman ()

Arz ve talep meselesinde size katılıyorum. Zaten bu grafikler ve uzmanlar hep karlı yatırımı bilseler hiç çalışmazlar. Kişi ekonomi konusunda ne kadar uzman olursa olsun burada yazılanlar tahminlerdir. Olumsuz yorumlara itibar sizleri zarar ettirir. Yatırım konusunda ya hissiyatına güveneceksin ya da alıp kar etmeyi bekleyeceksin. Zararkes yapmak da bir risktir bunu unutmamak lazım.

karan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

karan ()

Piyasa arz talep işidir , formasyonlar çoğu zaman çalışmaz. daha genel şeylere bakmak lazım

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

-2BeğenmedimŞikayet

karan ()

Kendi işine bak dostum, kimseye soracak halimiz yok

project için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

karan ()

Dönerse onu da söyleriz başkan

Tuttu_Fırlattı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

H_Potter ()

Sn. Hocam size gab'ın fotoğrafını atabilir misiniz diye sormuştum

0BeğenmedimŞikayet

Tuttu_Fırlattı ()

Yav usta ısrarla fiyat düşen trendde asagiya dogru akar da akar diyin ısrarla yerin dibine gömücen bu dolari:))

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Rica ederim hocam

karambahtıkaram için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

karambahtıkaram ()

Teşekkür ederim, iyi geceler ve bol kazançlar diliyorum, saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam ben sterlini her zaman tercih eden biriyim

karambahtıkaram için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

project ()

Dostum paylaşımlara saygı göstersek nasıl olur? Kendi grafiğini paylaşmayıp sürekli alıntı grafik paylaşan birisinin grafik paylaşan başka birisini formasyon üzerinden eleştirmesi de tuhaf olmuş sanki.

1BeğenmedimŞikayet

karambahtıkaram ()

Sn@Akif44 bey; parite yapacak olsanız gbp yi mi , yoksa euro yu mu tercih ederdiniz, saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

sayın hocam teknik her zaman çalışır obo tobo elmas hiçbiri boş değildir. yalnız teknikte anlayan herkes şunuda iyi bilir hiç bir formasyon yüzde yüz çalışmaz teknik sadece bize ışık olacak

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

sizde sağolun hocam

Nik10 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam ben bildiğimi yazıyorum gün gün ne olur bilemiyorum

VAİZ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

karan ()

Dolar için karan yorumu (4 gün önce)
Konu: #24937524 Grafik detay ve yorumları

Elmas, kama , obo, tobo boş işler.7 42 yi geçemeyen dolar var ortada. arz talepten fazla

https://altin.in/karan/3

0BeğenmedimŞikayet

Tahsin_34_36 ()

teknıkte gordugum kadarı ıle dolarda sarkma sonlandı. sımdı 7.20 uzerıne attıgında yukselısler baslıyacak.

https://altin.in/tahsin_34_36

1BeğenmedimŞikayet

Nik10 ()

Sağolun hocam..

0BeğenmedimŞikayet

nurikantaroglu6 ()

Selamünaleyküm grafikten falan Anlamıyorum sizin gibi değerli birkaç Üstat var onları takip ederek bir şeyler yapmaya çalışıyorum yarısı ile altın yarısıyla sterlin aldım an itibariyle beklemeye geçtim

6BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Hocam doların hareketleri kamanın içinde korkmaya gerek yok bu kama eninde sonunda yukarı kırılır

1BeğenmedimŞikayet

VAİZ ()

Akif hocam, yarın ne olur dolar sizin kanaatiniz?

0BeğenmedimŞikayet

Nik10 ()

Hocam ne yapmalıyız 7.24, 250 günlük ema altında günlük kapanış yaptı. Nereye gider sizce?
İyi geceler..

0BeğenmedimŞikayet

Çokomelli89 ()

Buradan yönü neresi olacak

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum