Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 22:24:39
EUR 34.7838 22:24:39
USD 32.3661 22:24:39
ALTIN ONS $2304.7950 22:24:39

Grafiği gönderen: uzmn

⭐⭐uzmn ()
Gümüş
İyi pazarlar arkadaşlar, ABD tarafında bazı yatırım forumlarında ki gümüşe yönelim ile ilgili yapılan paylaşımlara dair görüşümü dün burada ifade etmiştim. Deneme amaçlı gümüş ons almak için ABD orijinli gümüş ons satışı yapan bir firmanın sayfasını girdim, görüntüyü yorumsuz olarak sizler ile paylaşıyorum. Şimdilik Kalın sağlıcakla.

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

CcCmetehanCcC ()

Amin hocam rabbim sizinde gönlünüze göre kazanç versin.

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim, siz de sağ olun. Rabbım gönlünüze göre kazanç versin, hayirli geceler.

CcCmetehanCcC için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CcCmetehanCcC ()

Teşekkür ederim hocam sağolun hayırlı geceler

1BeğenmedimŞikayet

Altın20 ()

B3klemedeyiz hocam

6BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Aleyküm selam @CcCmetehanCcC arkadaşım iki gündür forum da ben ve duyarlı bir çok arkadaşım paylaşımlarımız ile bu olaya dikkat çekiyoruz, bu durum dalga geçilme konusu yapıldı, ama durum orta da. Şimdi bana göre belirli bir süre gumuste teknik işlemez veya temel açıklamaların etkisi olmaz. Reddit vb. Siteler de ki haber odaklı hareketler görme ihtimalimiz daha yüksek olasılık. Şu an için işlem yapmadan gümüşte beklemedeyim Ben sürekli ifade ediyorum, gumüşte bana göre hareket yeni başlıyor. Bereketli kazançlar.

CcCmetehanCcC için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CcCmetehanCcC ()

Selamün aleyküm hocam nasılsın gümüşteki yükseliş normalmi yoksa yıne altılara doğru bır geri çekilme yaşarmi teşekkür ederim hayırlı geceler

1BeğenmedimŞikayet

metalborsa ()

Sağol dostum, umuyorum herkes için en iyisi olur. Selamlar

1BeğenmedimŞikayet

Nereyegidiyoruz ()

Amin abi sagol varol

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim @Nereyegidiyoruz arkadaşım, Allah sizden de razı olsun. Teşekkürler. Bildiğiniz gibi tüm yatırım araçlarında olduğu gibi alım- satım eğilimine göre rasyo da da gümüş te de vb. Yatırım Enstrümanların da da dikine yükseliş veya düşüş olmaz. Hep kademe kademe. Bakalım bu gece açılış nasıl olacak. Hakkımız da Hayirlisi diyeyim yine de.

Nereyegidiyoruz için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nereyegidiyoruz ()

Tesekkur ederim Allah razi olsun rasyo 66.10 dusup tepki yükselişi olacağına kesin gözü ile bakiyorum ama yanilabilirim..

4BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Saygideger @Nereyegidiyoruz arkadaşım. Daha ABD orijinli forumlarda gümüş konuşulmadan önce bildiğin gibi uluslararası ve ülkemizde ki bir çok ekonomist ve stratejist ons gümüşün 2021 yılında güzel getiri sağlayabileceğine dair görüş ve düşüncelerini sürekli paylaşıyorlar dı, üstüme bir de dünya da bazı çevreler tarafından da gümüşün olması gereken rakamda olmadigi paulaşilinca şimdilik gümüşe ciddi dikkat çekilmiş oldu. Tabi bu grubun elinde para olarak iyi bir tutar var ve bunlar ileri vadeli, opsiyon piyasalarında kaldıraçlı işlemler ile 1/100 vb. Işlem açarlar ise durum farklı noktalara da gidebilir diye düşünüyorum, geçen hafta rasyo için iki adet grafik paylaşmış ve aşağıya doğru gümüş lehine olacağını da belirtmiştim, lütfen bi inceleyin. Ben sabırla gümüş te beklemedeyim. İşlem Karar ve takdir sizin. Iyi hafta sonları.

Nereyegidiyoruz için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Nereyegidiyoruz ()

Dost altini bozup pazartesi direk ordan gumuse gecmek mantikli mi?

0BeğenmedimŞikayet

Borabaybora34 ()

Aynen @Ufuk0707

Ufuk0707 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Herkes için Hayirlisi ne ise o olur inşallah, bakalım hep birlikte önümüzdeki günlerde, neler olabileceğini göreceğiz. Iyi hafta sonları. @metalborsa arkadaşım.

metalborsa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ufuk0707 ()

selam hocam. fiziki olarak gümüş bulamıyor insanlar yurt dısında sitelerde ve onların dealerslar var onlarda gümüş kalmamış furyası başladı. Almanyadaki sitelerde gram bazında bakarsak bir gram 0,9x euro = try yani fiziki fiyatları yükseliyor.

Borabaybora34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Borabaybora34 ()

Kardeş ne demek oluyor bu @Ufuk0707 selam kardeşim tekrar

Ufuk0707 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

metalborsa ()

bankadan alınmayan gümüş her zaman pahalıdır. 27.5 i görmüş bi onsun reel ortamda 30 USD yi görmesi şaşırılacak birşey değil. Belki biraz daha toparlar ama düşüş öngörümde ısrarcıyım. YTD. Selamlar

1BeğenmedimŞikayet

Ufuk0707 ()

hocam almanyadaki fiyata bakın bir de :) 1kg 900 euro en ucuz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum