Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0855 15:49:13
EUR 34.9481 15:49:13
USD 32.1740 15:49:13
ALTIN ONS $2425.5450 15:49:13

Konu: ytd

Yorumlar (29)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Sizden de razi olsun.. her daim. tesekkur ederim:)selamlar.

NURCİ_55 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

Eline emeğine sağlık... @muge_
Allah razı... Gayet anlaşılır şekilde anlatım yapmışsınız... Allah razı olsun

_muge için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah hocam sağolun

cihangiralperen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cihangiralperen ()

slmmm karrdeşşş... yorumlsrınızı... okuyommm

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Ve Aleykümselâm Hocam Hayırlı Bereketli Akşamlar

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Aleykümselam hocam hoş geldiniz

1BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Selamlar hocam, herkese iyi aksamlar dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Tamam o zaman söz sende Müge hocam

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Tamam hocam iste, bence sıkınti yok, formasyonlardan ucgeni sectim ben, formasyon icindeki diger konu basliklarina da gonullu arkadaslarimiz destegini esirgemeyecektir diye dusunuyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Ben bu şekilde düşünmüştüm işte o yazım
Sterlin için Akif44 yorumu (2 hafta önce) Cevap yaz
Arkadaşlar gelecek derslerimizde mumların anlamı formasyonlar obo , tobo, takoz, kama, üçgen, bayrak, flama , dikdörgen. sonra indikatörler vs diye gideceğiz

https://altin.in/akif44/10

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Hocam niye boyle soyledinizki siz? İlk basta dersler baslamadan siz benim soyledigim siralamayi soylemistiniz zaten, bize de ogrenciler olarak sayfadaki herkes anlatima katilacak dediniz, formasyonlara asina oldugumuz icinde biz formasyon secmeyi tercih ettik. lakin sirali gidecegini öngoruyordum. sirada trend olsa bile daha tecrubeli birine birakmak isterim konuyu. anlatmak isteyen cikmadi o yuzden bende ucgenleri anlatayim dedim. siralamada formasyonu ben öne cekmedim yani. bu yanlis anlasilmayi kisaca ozetlemek istedim.

2BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam böylesi en doğru trent konusu zor herkes tespit edemez herkesin duyduğu ama bilmediği ama sık sık karşılaştığı bu formasyonlar çekici olur bence

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Tamam hocam formasyonlar bence zor değil ancak bu öneriyi önce söyleseydiniz olurdu size bıraktım sizde formasyonları seçtiniz

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Hocam yarin anlatacagim, onda sıkınti yok, konularin sırali olmasi icin bir öneriydi :)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam sıra sende yarın akşam üçgenleri anlatacaksın mumlardan başladık şimdi formasyonlar biterse trent indikatörler diye devam ederiz

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

O yuzden tereddut yasadim hedef fiyat baslama noktasinda:) bir de hocam bu dersler konusunda neden sirayla gitmiyoruz? mum, trend, kanal, formasyon, in dikator .. gibi ..

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Cemil hocamın o grafiğine dikkat et tobo falan da yazmamış nedeni herkes burada zaten anlıyor onu görenler onun bir tobo olduğunu görüyor o yüzden yazmamış

1BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Tamam hocam tesekkur ederim:) yanlis biliyorsam duzelteyim bakis acimi dedim:)

2BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Tamam şimdi anladım Cemil hocam orada tobo çalışırsa kanalı kırar ve kanalın boyu kadar yükseliş beklemiş olabilir. yoksa toboda ölçü boyun çizgisinin kırılması ile başlar hedefi

1BeğenmedimŞikayet

_muge ()

@Akif44 hocam mesela burda kanal icinde formasyon var, formasyon hedefini respect hoca kanaldan baslayarak vermis, omuzlarin kesildigi noktadan vermemis

0BeğenmedimŞikayet

memp ()

Emeginize saglik hocam

0BeğenmedimŞikayet

Hüzünbaz_Gram_Altıncı_ ()

@ResPectFuL hocam. Eline emeğine sağlık. Harbiden çok temiz grafik. Hayran kaldım.

0BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Hocam birsey sormak istiyorum, formasyonlar kanal icinde olustu mu destegi ya da direnci kanal cizgisinden mi aliyoruz? selamlar saygilar.

0BeğenmedimŞikayet

ResPectFuL ()

rica ederim hocam eyvallah

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Eline sağlık Cemil Hocam güzel grafik ve paylaşım için

1BeğenmedimŞikayet

ResPectFuL ()

sizinde elinize sağlık hocam

1BeğenmedimŞikayet

_muge ()

Emeginize saglik hocam.

1BeğenmedimŞikayet

ResPectFuL ()

seninde eline sağlık rıdvan hocam eyvallah

Yarasa72 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Elinize sağlık Cemil hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum