Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 18:00:46
EUR 34.9839 18:00:46
USD 32.2051 18:00:46
ALTIN ONS $2414.8350 18:00:46

Grafiği gönderen: uzmn

⭐⭐uzmn ()
Gümüş
Şimdilik siteden ayrılıyorum arkadaşlar, şu an için 7 dakika sonra saatlik değişecek ancak saatlikte 27.44 üzerinde kalmalıyız, yoksa saatlik düzeltme ile bolinger orta bandına kadar yani 26,50-26.70 lere kadar düzeltme- güç toplamak için geri çekilebiliriz de. Yine işlem için en iyisini sizler bilirsiniz, bilginize. Şimdilik kalın sağlıcakla, bereketli kazançlar.

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Nakityok ()

Yokk hocam estfrllh.. ne kusurunz olabilir geri dönüş için tesekkürler hocam.

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

@Nakityok arkadaşım dün gece ben siteden ayrıldıktan sonra bana soru sormuşsunuz, yeni girdim siteye geç yanıtladığım için kusura bakmayın. Alım satım konusunda ben tavsiye ve telkin de bulunmuyorum, kendi adıma bulunulması nı da doğru bulmuyorum vebali büyük çünkü. Siz lütfen kendi yatırım stratejinize ve beklentinize göre karar verin. Profilimde kendi yatırım stratejimi ve beklentilerimi yansıtan paylaşımlarım var. İşlem karar ve takdiri sizin. Iyi hafta sonları.

Nakityok için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nakityok ()

Haklısın hocamm. Danışcaksınn, kendi kararlarını en son sen verceksin, sonunda kimseyi de suçlamıycaksın burda kimze hahin değill gerçekten.. Sizede bereketli kazançlar versin hocam.

Kelaynak için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kelaynak ()

Burda usta musta yok. Grafiğede güvenme. Fikirlerini sor ama asıl aklını kullan en iyi usta sensin. Dolar bu fiyatta iken 6.5 u geçmesi çok zor. 6.35 den aldın 6.5 sattın değecek mi. Bide 6 ya düşerse 1 ay cırmalatır. Bi de o yönden bak. Kimsaye bakma.

0BeğenmedimŞikayet

Nakityok ()

Teşekkürlerr hocaamm. Allh razı olsun. Sen de haklısın da. Ben de herkesin al demesiyle alıp satmıyorum aslında. Grafik bilen tecrübeli arkadaşların verdiği taktiklerden bu zamana kadar asla zarar etmedim. Kimse de bana direk al demedi zaten. Bu sitede kötü niyetli insan oldupu kadar siz gini iyi niyetli insanlar da mevcut gercekten.

Kelaynak için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kelaynak ()

Cidden al dese alcan mı. Bu gümüş ne yapacağı belli olmaz. Eğer o kadar aceöiysen en az3 ay yazılanları oku sonra fiyatlarla larşılaştır. Bir 3 ayda tümünü kaybetsende üzülmeyeceğin rakamlarla alış satış yap. Başkasının aklıyla iş yapma. Yoksa dereye götürüp susuz getirirler. Öylece baka kalırsın. Şiddetle yatırım tavsiyesidir.

1BeğenmedimŞikayet

Nakityok ()

Hocammm alım içinn bi yorumunuz varmuu şu durum da.

6BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Bu günlük te son paylaşımım Gümüş Dostları: gümüş ons'ta alt yorumumda 6 saat önce kısa vade saatlik te beklediğim düzeltme- destek bulma çalışması da gerçekleşmiş oldu. Bu hafta içi bir çok yorumumda işaret etmiştim Ons gümüşün haftalikta 26.20 üzeri kapatması dahi önümüzdeki hafta hareketin yukarıya devamı için olumlu demiştim görünen o ki 26.20 rakamının çok daha üzerinde bir rakamdan kapanış olacak gibi, Tüm arkadaşlarımıza bereketli kazançlar, iyi akşamlar, şimdilik kalın sağlıcakla. Saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Benim profilimde geçen hafta ve bu hafta yaptığım paylaşımlarımda fazlasıyla beklentimi yansıtan paylaşımlarım var. Siz lütfen uygun olduğunuzda bir göz atın. Faydası olabilir @Smart_Investment arkadaşım. Bereketli kazançlar.

Smart_Investment için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Ben teşekkür ederim Allah razı olsun

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Teşekkur ederim @The_RePaN hocam, hoş bulduk. Sizin de emeğinize sağlık. Bereketli kazançlar.

The_RePaN için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Değerli @uzmn hos geldiniz emeğine

1BeğenmedimŞikayet

Smart_Investment ()

hocam düşüş mü bekleyelim ? genelde çok plato çizdiğinde düşüyor

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Merhabalar @RG58 arkadaşım, yatırım vadenizi(kısa- orta- uzun), kar beklentinizi, yatırımcı profilinizi vb. bilmiyorum. Zaten hiç kimseye alım- satim tavsiyesi vermiyorum. Tavsiye verilmesini de kendi adıma uygun bulmuyorum, site ve spk kuralları gereğince de yasak. Siz lütfen kendi beklentinize göre işlem yapın, ben vebal altına girmek istemem. İyi akşamlar, Bereketli kazançlar

RG58 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Merhaba gardaş 27.44 geçilince sizce alınırmı teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Anlaşılmıştır hocam Allaha emanet olun

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum